اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
فکر کنم اینا خط خالی ندارن برای همین دارن شما رو معطل می کنن تا خالی برات پیدا کنن والا کاری نداره وصل کردنش!

آخه اگه پورت خالی نداشته باشن که قرارداد نميبندن... :sick:

الکی بهش Stress نده...

اونها فقط دارن تنبلی ميکنن ... شايد قوانين جديده ( مدارک فرستادن و غيره )

برای من توی فيليپين که بودم ... همين 16/17 روزی نصب کردن

ولی زمانی که دوبی بودم 6/7 روز کاری طول کشيد..

تو ايران 3 روز کاری !

اينش جالب بود

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
پارس آنلاین چند روزه وصل میکنه؟ به من گفت 20 روز! نرماله؟
دوست عزیز منم دقیقا فکر کنم با شما گرفتم از پارس آنلاین.جفتمون هم تند گویان هستیم!
به منم گفتن تقریبا 3 هفته! گفت چون مخابرات تازه پورت اضافه کرده کمی بیشتر طول میکشه! جالب اینکه مودم رو هم فرستاده! فعلا مودم رو گذاشتم جلوم دارم نگاش میکنم تا ببینیم چی میشه :D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به!
سه تاییمون بچه محلیم خبر نداشتیم!
یه Alliance راه بندازیم!

لول.

-----
"امید" رو باید تو من ببینین! مثلا ساعت 3صبحه, مودمو روشن میکنم به امید اینکه شاید وصل شده باشه, بعد میبینم که نشده, میگم عیبی نداره, میریم دمو CoD4 میبینیم. بعد ساعت میشه 4, یه بار دیگه مودمو روشن میکنم و به امید اینکه ...

XBOX__360

کاربر سایت
Mar 22, 2009
149
سلام من یه adsl میخوام که بدون نیاز به معرفی نامه او .... 256 یا 512 بده کدوم شرکت بهتره؟ برای لایو بازی کردن نمیخوام شماره خونه 8841 ماله منطقه لهشتی هست

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من یه adsl میخوام که بدون نیاز به معرفی نامه او .... 256 یا 512 بده کدوم شرکت بهتره؟ برای لایو بازی کردن نمیخوام شماره خونه 8841 ماله منطقه لهشتی هست

بیا این شرکت پارسه یه شرکت ریسیلر هست که کلا میشه گفت نمایندگی 3 شرکت :eek:ADSL هست 1.صبا نت 2. شاتل:love: 3. فکر کنم فن آوا یه نوع سرویس هم خودش میده به اسم PNK من قبلا که میخواستم از شاتل 512 اکو بگیرم مدرک میخواست منم نداشتم :((انقدر گشتم که این شرکت رو پیدا کردم:love: این شرکت در اصل خودش مدارک رو برات جور میکنه:love: من حدود 6 ماه 512 شاتل داشتم:biggrin1: به کمک این شرکت الان هم که 1 مگ صبانت گرفتم:cool: که اینم مدرک میخواست که ما دو باره دست به دامن اینا شدیم:p کلا هم آدم های خوبی هستن :smile: بیا اینم سایتش ;)
http://www.parseh.info/

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
حداقل پینگ و سرعت دانلود و آپلود مورد نیاز برای لایو بازی کردن چیست ؟ و 128 کافیه یا 256 باشه ؟
محدودیت دانلودش چقدر باید باشه؟ اگر لایو بازی کنیم چقدر حجم دانلود لازم است ؟ نا محدود باید باشه ؟ اصلاً چقدر مصرف میکنه ؟
ببخشید که من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم
ممون میشم مرا هم یاری کنید
ببين دوست من این سوالت رو در تاپيک مخصوص لايو بپرسی خيلی زودتر به جواب ميرسی اما :
برای بازی در لايو يک 128 هم کافيه ، بيشترين چيزی که خيلی اهميت داره مسئله پينگ هست.
پينگ در شرايط مختلف فرق ميکنه ، مثلا اینکه سروری که بهش جوين شدی ایرانی باشه يا نه ( چند تا از بچه ها جمع بشن دور هم يکی هاست بشه و بقيه بهش جوين بشن و بازی کنن ) در این صورت حداقل پينگ مورد نيازتون يک چيزی بين 300-320 هست.
اما این مسئله در بازی کردن با سرور های خارجی يعنی کلا خارجی ها خيلی فرق ميکنه ، شما برای راحت بازی کردن مخصوصا در بازی های مثل COD که سرعت عمل در ثانيه خيلی مهمه حداقل پينگ حدود 250 بايد داشته باشيد . این تازه بده ، پينگ نرمال حدود 200-220 هست ، پينگ عالی هم حدود 180-200 ، ديگه از 180 پايين تر فکر نميکنم بشه! شايد هم من نديدم :D
در کل مسئله پينگ به سرور های اصلی این بازی ها هم ربط داره ، مثلا بازی هيلو که خود مايکروسافت مستقيما پشتيبانيش ميکنه شديدا سرور های قدرتمندی داره ، و این يعنی اینکه شما با پينگ های بالاتر به نسبت بقيه بازی ها ، تو این بازی راحت تر ميتونيد بازی کنيد.
يا در بازی هايی که از سرور های استيم استفاده ميکنن مثل Left4Dead!
------------------------------------
در مورد حجم مصرفی : معمولا بازی هايی که از نظر گرافيک و سنگينی و يا شلوغ بودن محيط بازی ، انجام ميدی حجم بيشتری مصرف ميکنه .
در کل مثلا من که برای 3 ماه 9 گيگ حجم دارم ، به جز لايو با کامپيوتر هم کلی کارای ديگه ميکنم ( البته خيلی زياد نه ، رعايت ميکنم ) بازم به نصفه ماه آخر که ميرسم حجم کم ميارم. پس در کل ميتونيم بگيم که حجم مصرفی لايو تقريبا زياده ( به نسبت کامپيوتر و ... )
به طور ميانگين 1 ساعت بازی در لايو در يک بازی تقريبا سنگين ، چيزی حدود 60-70 مگابايت حجم مصرف ميکنه!
-----------------------------------
خواهش ميکنم :D

خوب دوستان منم همين مشکل رو دارم!!
الان به خاطر مشکل داشتن در پينگم رفتم به پيشنهاد چند تا از دوستان لايو باز از صبانت گرفتم . اما بازم پينگم چنگی به دل نميزنه!
مشهد هستم ، چيکار کنم؟

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
سلام
من ADSL داتک دارم اما هرکاری میکنم 256 نمیده ! میدونم برای خونه نمیدن اما اکثر جاها با نامه دانشگاه میدن اما اینجا نمیده میگه باید جواز کسب بیاری !! میگید چی کار کنم؟

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
منم تند گويان هستم عليرضا !

2231 ^^
ee...ما هم 2231 هستیم! خوشبختم!
به!
سه تاییمون بچه محلیم خبر نداشتیم!
یه Alliance راه بندازیم!
شما هم همینطور!
البته اینم بگم که یه صحبتهایی هست در مورد اینکه یه بابایی تو مخابرات کارم رو سریعتر راه بندازه. اگه موفق شدم موفقیتم رو Share میکنم :D

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
به طور ميانگين 1 ساعت بازی در لايو در يک بازی تقريبا سنگين ، چيزی حدود 60-70 مگابايت حجم مصرف ميکنه!
ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی دیدم شما مطرح کردین منم یه سوال کنم:
اگه یه نفر هاست بشه و بقیه بهش join بشن این مصرف حجم براش بیشتر میشه یا مصرف حجم برای همه یکسانه؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی دیدم شما مطرح کردین منم یه سوال کنم:
اگه یه نفر هاست بشه و بقیه بهش join بشن این مصرف حجم براش بیشتر میشه یا مصرف حجم برای همه یکسانه؟

مصرف حجم برایه همه یکسانه دیگه ربطی به این که یکی host بشه بقیه بهش join شن نداره;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خه اگه پورت خالی نداشته باشن که قرارداد نميبندن...

الکی بهش Stress نده...

اونها فقط دارن تنبلی ميکنن ... شايد قوانين جديده ( مدارک فرستادن و غيره )

برای من توی فيليپين که بودم ... همين 16/17 روزی نصب کردن

ولی زمانی که دوبی بودم 6/7 روز کاری طول کشيد..

تو ايران 3 روز کاری !

اينش جالب بود
اینکه گفتم دیدم که دارم می گم.مثلا همین صبا اوایلش برای اتصال یه ماه یارو رو علاف می کرد تا یا پرتاش خالی بشن ویا بهش اضافه بشه. خود دوست من همون موقع خط گرفت هر موقع زنگ می زد می گفت باید منتظر باشید تا خطامون خالی بشه با اینکه پول رو گرفته بودن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر