اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
خواستم بودنم انتخاب نوع مودم رو سرعت و کیفیت خط تاثیری داره
مثلا من یک مودم برای خونخ میخوام و عمده کارم دانلود و بازی تو xboxlive هست میتونید یک بهترین مودم که قیمتش هم مناسب باشه و به کارم بیاد چی هستش؟
از راهنمایی تون پیشاپیش ممنون

تو سرعت که تاثیری نداره،حداقل تا وقتی که تو ایران معمولا از سرعت های 128 و 256 و 512 استفاده میشه،مودم تاثیری تو سرعت نداره! شما اگه می خوای یه مودم بگیری،بهتره که خودت نخری و بری از ISP خودت مودم بگیری ;)
ولی حالا اگه با ISP حرف بزنی شاید بشه،که خودت یه مودم بگیری،مثلا من از پارس آنلاین میگیرم که مودمشون Symphony هستش،منم از همین گرفتم،ولی بعدا خودم رفتم یه Dlink بی سیم گرفتم.اگه بخوای خودت مودم بگیری باید ببری Isp که مودم رو برات به اصطلاح خودشون، کانفیگ (Config = configuration ) کنن،بعد میتونی از مودمت استفاده کنی;)
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:biggrin1:;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

یه سری سوال دیگه داشتم:

برای آنلاین بازی کردن با 360, کدومیکی از سرویس های پارس آنلاین رو پیشنهاد میدین؟ اینم لینکه سرویس هاش:
http://www.parsonline.com/fa/services/adsl-price-tehran

مودمی که خوده پارس آنلاین میده چیه؟ یه جا نوشته مودمی که میده LAN داره ولی یه جا دیگه نوشته مودمه 50 تومنیشون فقط USBه و مودمه 75تومنیشون LAN داره (چون خودشون مثله آدم جواب نمیدم از شماها میپرسم)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تو سرعت که تاثیری نداره،حداقل تا وقتی که تو ایران معمولا از سرعت های 128 و 256 و 512 استفاده میشه،مودم تاثیری تو سرعت نداره! شما اگه می خوای یه مودم بگیری،بهتره که خودت نخری و بری از ISP خودت مودم بگیری ;)
ولی حالا اگه با ISP حرف بزنی شاید بشه،که خودت یه مودم بگیری،مثلا من از پارس آنلاین میگیرم که مودمشون Symphony هستش،منم از همین گرفتم،ولی بعدا خودم رفتم یه Dlink بی سیم گرفتم.اگه بخوای خودت مودم بگیری باید ببری Isp که مودم رو برات به اصطلاح خودشون، کانفیگ (Config = configuration ) کنن،بعد میتونی از مودمت استفاده کنی;)
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:biggrin1:;)

لازم به بردن مودم به شرکت نيست... چون يه کانفيگ ساده داره... که پای تلفن انجام ميدن..

راجع به اينکه چه مودمی بگيرن.. ترجيجا مارکی بگيرن که با همه شرکت ها سازگاری داره...

مثل :
LinkSys
Asus

لازم نيست مودم رو از شرکت بگيرن... اصلاً ... ميتونن خودشون جدا بگيرن... به شرکت مربوط نيست ..

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
لازم به بردن مودم به شرکت نيست... چون يه کانفيگ ساده داره... که پای تلفن انجام ميدن..

راجع به اينکه چه مودمی بگيرن.. ترجيجا مارکی بگيرن که با همه شرکت ها سازگاری داره...

مثل :
LinkSys
Asus

لازم نيست مودم رو از شرکت بگيرن... اصلاً ... ميتونن خودشون جدا بگيرن... به شرکت مربوط نيست ..
مودم اگه با خط مچ نباشه راهی برای درست کردنش نیست؟؟:confused:
چون الان یه d link وایرلس دستمه که با خط مچ نیست isp هم بردمش مثلا Config کرد ولی فایده ای نداشته!

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام.ممنون میشم اطلاعاتی در مورد مودم های اکسس پوینت بهم بدین؟
آیا مودم های خوبی هستن؟
سازکاریشون با adsl ایران چطوره؟
از همه مهمتر شعاع نت رو در سر تا سر خونه پخش میکنه؟چون ps3 من توی پذیرایی خونه هستش
چه مارکی بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام.ممنون میشم اطلاعاتی در مورد مودم های اکسس پوینت بهم بدین؟
آیا مودم های خوبی هستن؟
سازکاریشون با adsl ایران چطوره؟
از همه مهمتر شعاع نت رو در سر تا سر خونه پخش میکنه؟چون ps3 من توی پذیرایی خونه هستش
چه مارکی بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

بهش ميگن روتر...

خوبه... asus بگير... مدل ول-ام604گ ... قيمت 85... همه جا هم دارن

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
وحشتناک
تا الان فکر ميکردم از مودمه!:biggrin1:

مرسی عزيزم

کثافت های اشغال ... زنگ ميزنی ميگن :

خط نويز داره...
مودم فلان...
خاموش کن...
روشن کن...
تلفن بيسيم داری ؟ کوفت داری ؟:sick:

پس نگو خودشون يه گندی بالا اوردن ... بلد هم نيستن درست کنن..

بچه هايی ديگه چی ... کسايی که از داتک دارن اونا هم مشکل دارن ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها من داتک دارم مشکل داشتم البته هفته گذشته که گفتم قضیه چی بود گفت Nat مودم مشکل داره bridge استفاده کن.اما قضیه از این قراره که داتک این پورتاش رو به قول خودشون اپگرید کردن مشکل بوجود اومده.
حالا برای رفع مشکل این کاری که میگم بکنید وارد کنسول مودم بشید با وارد کردن 192.168.1.1 در اکسپلورر
بعد در قسمت Setup وارد Lan بشید یه IP میبینید اونو باید تو رنج 192.168.1.1 باشه حالا باید عوضش کنید مثلا 192.168.150.1 بعد سیو کنید و ببینید باز هم قطع میشه.
مشکل من که اینطوری حل شد!
----------------------------------
اگر حل نشد یه زنگ بزنید پشتیبانی بگید ارجاع کار بزنه الکی فرصت رو با چرندیات بخش پشتیبانی تلف نکنید بخش ارجاع شون 4 تا ادم حسابی هستن که یه چیزی حالیشون هست.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بچه ها من داتک دارم مشکل داشتم البته هفته گذشته که گفتم قضیه چی بود گفت Nat مودم مشکل داره bridge استفاده کن.اما قضیه از این قراره که داتک این پورتاش رو به قول خودشون اپگرید کردن مشکل بوجود اومده.
حالا برای رفع مشکل این کاری که میگم بکنید وارد کنسول مودم بشید با وارد کردن 192.168.1.1 در اکسپلورر
بعد در قسمت Setup وارد Lan بشید یه IP میبینید اونو باید تو رنج 192.168.1.1 باشه حالا باید عوضش کنید مثلا 192.168.150.1 بعد سیو کنید و ببینید باز هم قطع میشه.
مشکل من که اینطوری حل شد!
----------------------------------
اگر حل نشد یه زنگ بزنید پشتیبانی بگید ارجاع کار بزنه الکی فرصت رو با چرندیات بخش پشتیبانی تلف نکنید بخش ارجاع شون 4 تا ادم حسابی هستن که یه چیزی حالیشون هست.

حسام جان...

سرعت چی ؟ مشکل داره يا نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر