اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

olympus

کاربر سایت
Jan 14, 2009
113
دوستان من adsl 512 datak دارم.دوتا سیستم هم بهش وصله.اگه مودم D-Link 2640T بخرم دیگه نمیخواد سیم کشی لن و usb کنم؟ ps3 هم میشه بهش وصل کرد؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان من adsl 512 datak دارم.دوتا سیستم هم بهش وصله.اگه مودم D-Link 2640T بخرم دیگه نمیخواد سیم کشی لن و usb کنم؟ ps3 هم میشه بهش وصل کرد؟

داتک به گفته خودش با d-link مشکل داره... رو خود سايت هم نوشته شده!!!!

ولی بايد برای کامپيوتر هات wlan بگيری ... تا ديگه لازم نباشه سيم کشی کنی ... همينطور PS3 که خودش wifi داره

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
درود...

البته منم با 256 که اون زمان داشتم فيفا زدم... مشکلی تو سرعت نداشتم...

تو چه ساعتی بازی ميکردی ؟ ساعت کاری يا بعد از ساعت 7 ؟

مرسی

من با پارس آنلاین هر موقع می زدم خوب بود
ولی الان با داتک 256 معمولا همیشه delay داره pro mode رو که باید بی خیال شد

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آخه من خیلی دانلود می کنم با پارس آنلاین 2 روزه تمومه

بهترين استفاده اي که ميشه کرد از داتک اين هست که يک account از سايت Rapidshare داشته باشی ... باهاش دانلود کنی !!!!:biggrin1:

تورنت خيلی اذيت ميشه آدم چون از ساعت 7 صبح تا 7 شب بسته هست...

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من به تازگی میخوام از فن آوا adsl بگیرم. سرعت 512 برای سند و 256 برای رسیو. قیمتشم 20 هزار اومن +3000 تومن آبونمان. برای آنلاین بازی کردن ممکنه باز هم مشکل پینگ باشه ؟؟؟؟ باید ip ولید داشته باشم؟؟؟؟

این که ایترنت رو بین چند کاربر شیر میکنند چه مشکلاتی داره؟؟؟
و چرا 128 پارس آنلاین با سرعت 28 تا 30 دانلود میکنه؟ مگه نباید برای سرعت دانلود 128 رو تقسیم بر 8 کرد؟؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من می خوام isp موعوض کنم از یه شرکت سرویس بگیرم که پورتای تورنتش باز باشه در حال حاضر از داتک سرویس دارم isp هست که پورت تورنتش 24 ساعته باز باشه؟

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من مودم d link 2640 u گرفتم ولی و از lan دارم استفاده میکنم ولی وقتی با گوشی یا i pod وقتی پیداش میکنه و رمز رو وارد میکنم هیچ ارسال و دریافتی ندارم!!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من می خوام isp موعوض کنم از یه شرکت سرویس بگیرم که پورتای تورنتش باز باشه در حال حاضر از داتک سرویس دارم isp هست که پورت تورنتش 24 ساعته باز باشه؟

تا پارسال می دونم سپنتا 24 ساعته باز بود. چون خودم داشتم ازش.

یا علی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر