اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام

منم صبانت دارم از موقعی که پهانای باندشو یک مگ کرده پینگش رفته بالا،قبل از عید که 512 بود پینگش خیلی خوب بود

با خودشون که صحبت میکنم زیر بار نمیرن ، ولی 360 نشون میده که افزایش پینگ داشتن(حداقل برای منطقه مخابراتی ما).

اره جدیدا مضخرف شده و برای اینکه تو سایت ها متوجه نشی- اول دانلود سرعتت واقعا خوبه ولی بعد از 1 دقیقه
افت سرعت داری-
شما میتونی 2 بار پشت سر هم پینگت رو توی سایت اپسد تست بگیری و اونی که بیشتره چینگ واقعیته:mad::(

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام
پيرو پست هاي شماره 3771 و 3773

خواستم بگويم كه اين دوستمون گفت اگر ميخواهي خط ديتا از مخابرات بگيري بايد ماهيانه پانصد هزار تومان بابت اجاره هزينه كني اونم براي دريافت اينترنت پرسرعت! ميگفت اگر از شركت هاي آزاد بخري بهتر است من نفهميدم چي گفتند
دوستان در جريان هستند؟ اينجا ذكر كنند ممنون

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام
پيرو پست هاي شماره 3771 و 3773

خواستم بگويم كه اين دوستمون گفت اگر ميخواهي خط ديتا از مخابرات بگيري بايد ماهيانه پانصد هزار تومان بابت اجاره هزينه كني اونم براي دريافت اينترنت پرسرعت! ميگفت اگر از شركت هاي آزاد بخري بهتر است من نفهميدم چي گفتند
دوستان در جريان هستند؟ اينجا ذكر كنند ممنون

ببين . ساده بگم :
مخابرات خودش هم اينترنت پر سرعت ارائه ميده . ولي گرونتر از شركتهاي معمولي ميده .

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
سلام دوستان یه سوال
من با یه نفر دیگه میخوایم از داتک سرویس داتک شریکی بگیریم با پهنای باند 256 رفتم از خود طرف پرسیدم چطوری میشه گفت یکیتون یه 64 میگیره یکی دیگه هم 256 بعد اون 64 ایه با 256 کانکت میشه میخواسم بدونم این کار مشکل خاصی نداره؟ کسی تا حالا امتحان کرده؟ جواب بدید ممنون میشم
پ.ن:اگه تعداد یوزرا به سه تا افزایش پیدا کنه چطور؟(البته پهنای باند هم افزایش پیدا میکنه)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید اگر میشه یه مودم WIRELESS خوب با برد زیاد برای بازی با PS3 معرفی کنید

من بهت D-Link DSL-2640T رو پیشنهاد می کنم.از نظر کارایی Wireless هم بهتر از Asus 604g هست.کلا موقع استفاده از Wireless ش افت سرعت اصلا احساس نمیشه.
من یه مدت با Asus 604g کار کردم Wireless ش خوب نبود نسبت به این.
حالا با خودته.قیمتش هم بین 75 تا 87 هزار تومان هم هست قیمتش.
Wireless G هم هست که از نظر فرکانسی و اینا هم تاثیری بر بدن انسان نداره.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
ارائه يك ميليون پورت پرسرعت اينترنت از سوي مخابرات استان تهران

روح‌اللهي مديرعامل مخابرات استان‌ تهران با اشاره به مصوبه هيئت دولت مبني بر ورود مخابرات در راه‌اندازي سه ميليون پورت، ورود بخش دولتي به اين حوزه را تا ابتداي سال 85 ممنوع اعلام و اظهار كرد: در حال حاضر 11 شركت PAP يا نداي فعال حدود 90 هزار پورت در استان تهران راه‌اندازي كرده‌اند.
راه‌اندازي يك ميليون از سه ميليون پورت پرسرعت اينترنت كه به صورت دولتي ايجاد مي‌شود برعهده شركت مخابرات استان تهران بوده و تا پايان سال 88 مكلف به نصب و راه‌اندازي آن هستيم كه در اين راستا قرارداد 80 هزار پورت تا پايان سال 87 نهايي شد و تجهيزات مورد نياز براي راه‌اندازي اين تعداد پورت تيرماه به دست ما خواهد رسيد.

محمد روح‌اللهي مديرعامل شركت مخابرات استان‌ تهران در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به مصوبه هيئت دولت مبني بر ورود مخابرات در راه‌اندازي سه ميليون پورت، ورود بخش دولتي به اين حوزه را تا ابتداي سال 85 ممنوع اعلام و اظهار كرد: در حال حاضر 11 شركت PAP يا نداي فعال حدود 90 هزار پورت در استان تهران راه‌اندازي كرده‌اند.

وي حضور جدي شركت‌ مخابرات استان تهران در حوزه پورت‌هاي پرسرعت در حدود مردادماه سال جاري عنوان و اظهار كرد: در حال حاضر امكان ارائه ADSL در همه مناطق استان تهران وجود ندارد.

او با بيان اينكه شركت‌هاي PAP در جهت عمل به تعهدات خود تلاش كرده‌اند ادامه داد: در عمده مناطق شهر و استان تهران، شركت‌هاي PAP پورت‌هاي پرسرعت را ارائه مي‌دهند و فكر مي‌كنم اگر همكاري بهتري بين مخابرات و شركت‌هاي PAP وجود داشته باشد و نيز سفارش‌ تجهيزات به نتيجه برسد بتوانيم تا درصد بالاي نيازهاي استان تهران را پوشش دهيم.

روح‌اللهي از ارائه 100 هزار پورت در استان تهران ازسوي شركت مخابرات استان تهران بين ماه‌هاي تير و يا شهريور خبر داد و اظهار كرد: مي‌دانيم كه تقاضا بيش از اين مقدار خواهد بود و براي پاسخ به تقاضا همكاري شركت‌هاي PAP نيز ضروري است.

وي تاكيد كرد: 100 هزار پورت كه راه‌اندازي مي‌شود به طور عمده مورد استفاده متقاضيان شهر تهران قرار خواهد گرفت زيرا عمده تقاضا براي ADSL در شهرهاي تهران و كرج است اما در حال حاضر به دليل محدوديت تجهيزات براي افزايش تعداد پورت‌ها، اعلام عمومي براي ارائه نمي‌كنيم اما با وجود اينكه نمي‌توان به طور دقيق حجم بازار را محاسبه كرد اما مطمئنا تقاضا وجود دارد.

او خاطر نشان كرد: بودجه 88 مخابرات تهران مشخص شده است اما متاسفانه بخش خيلي كمي از آن را به راه‌اندازي پورت تخصيص داده‌اند كه درخواست اصلاح كرده‌ايم و درصورت تصويب در راه اجرا مشكل بودجه‌اي پيدا نخواهد شد. اما در كل، انجام مناقصه، خريد تجهيزات، نصب و راه‌اندازي حداقل يك پروسه هشت ماهه است.

وي با بيان اين كه براي 400 هزار پورت ديگر سفارش آماده شده است، افزود: بايد از شركت مخابرات ايران مجوز اين طرح گرفته شود زيرا رقم سرمايه‌گذاري در اين پروژه‌ قابل توجه است كه مناقصه آن ارديبهشت يا خردادماه انجام مي‌شود و اگر مشكلي وجود نداشته باشد حدود مهر يا آبان‌ماه تجهيزات مورد نياز آن در ايران است.

مدير عامل شركت مخابرات استان تهران با اشاره به حدود 24 ميليون تلفن ثابت در كشور، تاكيد كرد: اين تعداد تلفن ثابت زمينه لازم براي نصب و راه‌اندازي پورت و ارائه سرويس ADSL به مردم را فراهم مي‌كند و نشان مي‌دهد كه ظرفيت‌ لازم براي گسترش آن وجود دارد. اين ميزان تقاضا ثابت مي‌كند شركت‌هاي PAP براي اداي تعهدات خود فضا دارند با اين همه تا كنون كمتر از 200 هزار پورت راه‌اندازي كرده‌اند.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
من بهت D-Link DSL-2640T رو پیشنهاد می کنم.از نظر کارایی Wireless هم بهتر از Asus 604g هست.کلا موقع استفاده از Wireless ش افت سرعت اصلا احساس نمیشه.
من یه مدت با Asus 604g کار کردم Wireless ش خوب نبود نسبت به این.
حالا با خودته.قیمتش هم بین 75 تا 87 هزار تومان هم هست قیمتش.
Wireless G هم هست که از نظر فرکانسی و اینا هم تاثیری بر بدن انسان نداره.

اگه از این بهتر هم هست لطفا راهنمایی کنید ، من حدود 150 تومان برای مودم پول جمع کردم
2-ببخشید میخوام سرویس ADSL از صبا 1MG بگیرم چطوره؟
3- ببخشید میخوام سرویس ADSL بگیرم بعد با مودم WIRELESS توی خونه پخشش کنم آیا این کار ممکن هست چون یکی از فامیلامو دیدم که همچین کاری کرده
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه از این بهتر هم هست لطف کنید بگید چون من 150 تومان برای مودم پول جمع کردم
2-ببخشید میخوام سرویس ADSL از صبا 1MG بگیرم چطوره؟
3- ببخشید میخوام سرویس ADSL بگیرم بعد با مودم WIRELESS توی خونه پخشش کنم آیا این کار ممکن هست چون یکی از فامیلامو دیدم که همچین کاری کرده
خیلی ممنون

ببین کارایی ها یکی هست.به نظر من پول اضافی برای مودم نده.من خودم همین تصمیم داشتم اما بی خیالش شدم.ولی اگر دوست داری بخری.مارک LinkSys بخر.بهترین پیشنهاد هست.باز به نظر من بیخود پولت رو دور نریز.با همین مدلی که از D-Link دادم کارت راه میفته.کیفیتش خیلی خوبه.با همین می تونی این کار رو انجام بدی.
4 پورت LAN داره و یه آنتن Wireless.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,738
نام
امیر
ببین کارایی ها یکی هست.به نظر من پول اضافی برای مودم نده.من خودم همین تصمیم داشتم اما بی خیالش شدم.ولی اگر دوست داری بخری.مارک LinkSys بخر.بهترین پیشنهاد هست.باز به نظر من بیخود پولت رو دور نریز.با همین مدلی که از D-Link دادم کارت راه میفته.کیفیتش خیلی خوبه.با همین می تونی این کار رو انجام بدی.
4 پورت LAN داره و یه آنتن Wireless.

من خودم همين مدلي كه پدرام ميگه دارم . بگذريم از اينكه من يه زماني اين مدلُ به ملت معرفي ميكردم ولي پدرام ميگفت D-Link بده و اين حرفا :biggrin1: اون موقع داشت با asus سر و كله ميزد آخه:biggrin1:

خدمتت عرض كنم كه من الان 1 سال و 10 ماهه كه دارم از اين مدل استفاده ميكنم و اكثر اوقات هم روشنه (2-3 ماهي ميشه كه خاموشش نكردم!) . كلا مودم مرديه اين 2640. يه راه حل دارم برات . شوما با اين 150 كه كنار گذشتي برو يه 2640 بخر . بقيه پولتم بزار حساب قرض الحسنه بانك كه روش قرعه كشي بشه ! اومديم و زد و يه ماشيني آپارتماني چيزي برنده شدي ! هر موقع هم كه 2640 ات سوخت و به رحمت خدا رفت . پولتو از تو بانك بكش بيرون يه نوشو بخر ! الكي هم پول بابت مودم ديگه نده . در ضمن من خودم صبانت دارم و بسيار راضي !

اميرخان....:cool:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ب.ولی اگر دوست داری بخری.مارک LinkSys بخر.بهترین پیشنهاد هست.

من خودم با توجه به اينکه کارم شبکه هست... linksys رو تاييد ميکنم چون Partner شرکت معتبر سيسکو هست...

مرسی پدرام...

امير هم بد نگفت :biggrin1: ... در کل من هم موافقم پول بابت مودم نده !!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من خودم همين مدلي كه پدرام ميگه دارم . بگذريم از اينكه من يه زماني اين مدلُ به ملت معرفي ميكردم ولي پدرام ميگفت D-Link بده و اين حرفا :biggrin1: اون موقع داشت با asus سر و كله ميزد آخه:biggrin1:

خدمتت عرض كنم كه من الان 1 سال و 10 ماهه كه دارم از اين مدل استفاده ميكنم و اكثر اوقات هم روشنه (2-3 ماهي ميشه كه خاموشش نكردم!) . كلا مودم مرديه اين 2640. يه راه حل دارم برات . شوما با اين 150 كه كنار گذشتي برو يه 2640 بخر . بقيه پولتم بزار حساب قرض الحسنه بانك كه روش قرعه كشي بشه ! اومديم و زد و يه ماشيني آپارتماني چيزي برنده شدي ! هر موقع هم كه 2640 ات سوخت و به رحمت خدا رفت . پولتو از تو بانك بكش بيرون يه نوشو بخر ! الكي هم پول بابت مودم ديگه نده . در ضمن من خودم صبانت دارم و بسيار راضي !

اميرخان....:cool:

با اون حرف اولت موافقم.
اما الان درک می کنم چیه D-Link :D
خیلی هم جمع و جور هست نسبت به کاراییش.
اینم عکساش :

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
از r10ronaldinho وConsole و snake_pianist و Captain Mitchellعزیز به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم
اگر میشه در باره ی مورد آخر اینکه یک سرویس ADSL بگیرم و با مودم WIRELESS اون رو تو خونه پخش کنم
آیا کار عاقلانه ایه؟
ایا با این مودم D-Link DSL-2640T میشه این کار رو کرد
واقعا ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از r10ronaldinho وConsole و snake_pianist و Captain Mitchellعزیز به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم
اگر میشه در باره ی مورد آخر اینکه یک سرویس ADSL بگیرم و با مودم WIRELESS اون رو تو خونه پخش کنم
آیا کار عاقلانه ایه؟
ایا با این مودم D-Link DSL-2640T میشه این کار رو کرد
واقعا ممنون

خواهش می کنیم جمعا :D (من وکیل اینا هستم)
کار عاقلانه ای هست به شرط این که روی Wireless پسورد بذاری که خود مودم هم این امکان رو توی کنترل پنلش داره.
اتفاقا کار جالبی هم میشه اگر وسایلی که از Wireless پشتیبانی می کنن توی خونه داشته باشید.
این کار رو هم می تونی با این مودم انجام بدی.اصلا ساخته شده واسه این کار :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر