اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان اگر کسی میخواد از آسیا تک بیگره منصرفش کنید هر کس هم که از این شرکت داره سریعآ انصراف بده چون هفته ای 5 روز قطعی داره بیایین سمت داتک:)
آقا لطف بفرمایید در مورد چیزی که اطلاع ندارید حرف نزنید ملت هم گمراه نشن;)
سلام
پیش شماره ی تلفن خونه ی ما 2207 هست . حالا یکسری سوال دارم که ممنون میشم اگر پاسخ بدید

1- بهترین شرکت ممکن برای انتخاب تو این منطقه کدوم هست ؟

2- با چه سرعتی می تونم در live به صورت مطلوب بازی کنم ؟

3- کدوم سرویس شرکت برای این کار مقرون به صرفه است ؟

4- با هر 1Gig چه مدت زمان می توان در لایو بود ؟

با تشکر

1. توی منطقه شما این شرکت ها هستند ...
شاتل...آسیاتک...نیونت...سپنتا...افروز نت

2. سرعت 256 و 512 سرعت مناسبی هست ولی اصولا سرعت ربطی نمیتونه به بازی آنلاین داشته باشه.باید پینگت خوب باشه

3.لیست قیمت شرکت ها رو میتونی توی سایتشون ببینی

4. بستگی داره send & receive ـت چه قدر باشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان اگر کسی میخواد از آسیا تک بیگره منصرفش کنید هر کس هم که از این شرکت داره سریعآ انصراف بده چون هفته ای 5 روز قطعی داره بیایین سمت داتک:)

جمله شما درست نيست... بنده دوستم داره... و فوق الاده راضی هست ... اگه اين مشکل رو خودتون داريد با مخابرات منطقه در ميآن بزاريد

дŁ!ЯêŽд

کاربر سایت
Mar 13, 2009
54
نام
A♣L♣I♣R♣E♣Z♣A
آقا لطف بفرمایید در مورد چیزی که اطلاع ندارید حرف نزنید ملت هم گمراه نشن;)
شما خودت آسیا تک داری ؟ دوستان من از آسیا تک سرویس دارن و همش احساس نارضایتی میکنن یا همش سرویسشان قطع تشیف داره یا سرعت دانلود نداره و پشتیبانی درستی هم نداره البته فک کنم در بعضی مناطق اینجوری باشه ولی در مناطق 2-5 خیلی مشکل داره در کل شرمنده اگر پست قبلیم باعث ناراحتی شما شد ;)

جمله شما درست نيست... بنده دوستم داره... و فوق الاده راضی هست ... اگه اين مشکل رو خودتون داريد با مخابرات منطقه در ميآن بزاريد
من خودم یک سال و نیم پیش از این شرکت داشتم یا همش قطع بود یا سرعت دانلود که باید 18 بود 8 بوده ولی کلآ این شرکت در بیشتر مناطق مخابراتی مشکل داره

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما خودت آسیا تک داری ؟ دوستان من از آسیا تک سرویس دارن و همش احساس نارضایتی میکنن یا همش سرویسشان قطع تشیف داره یا سرعت دانلود نداره و پشتیبانی درستی هم نداره البته فک کنم در بعضی مناطق اینجوری باشه ولی در مناطق 2-5 خیلی مشکل داره
من 3 تا از دوست هام دارن فوق العاده هم راضی هستن پشتیبانیش هم خوبه سرعتش هم تا اونجا که من دیدم و شنیدم افتی نداشته...تا پارسال پیشنگ بدی داشت که از اوایل تابستون امسال رفع شده و مشکلی نیست جز محدودیت حجمی و قیمت های تقریبا گرون نا محدود هاش مقابل داتک
در اینکه داتک بهترین ISP ایران هست شکی ندارم ولی داتک توی همه مناطق تهران که تحت پوشش ـش هست تمام پورت هاش پر هست و نمیشه به کسی پیشنهاد 100% داد.

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
اتفاقا الان این داتک ـه که تقریبا سرویس بدی رو میده به کاربرا!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اتفاقا الان این داتک ـه که تقریبا سرویس بدی رو میده به کاربرا!

من 3 سال ميشه تقريبا کاربر داتک هستم...

امتياز های داره ... بدی های هم داره مثلاً:

روی ساعت های کاری سرعت رو تقسيم ميکنه که افت سرعت برای هيچ جا پيش نياد ( به نظر من کار درستی ميکنه )
مشتری مداريش حرف نداره!
پيگيری به مشکلات و رفع مشکلات عاليه...
شده ساعت 4 صبح هم زنگ بزنم مشکل داشته باشم... هميشه هستن و جواب ميدن!

قيمت هاش نسبت به جاهای ديگه عاليه چون نامحدوده!!!

اگر شاکی باشی ... خيلی خوب به مشکلت رسيدگی ميکنن!

به نظر من در حال حاضر بهترين داتک هست... با توجه به قيمت و کيفيت و ساپورت!!!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلامن آقا من از این شاتل لعنتی یه ADSL128 گرفتم ولی مطمعنم که اون سرعتی که باید بدن نیست آیا این تستی که من کردم مربوط به 128 هست البته دیروز 80 بود download

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
قيمت هاش نسبت به جاهای ديگه عاليه چون نامحدوده!!!
فکر کنم داتک هم سال آینده به محدودیت حجمی روی بیاره و قیمت های نامحدودش رو خیلی زیاد کنه مثله کاری که آسیا تک کرد! خدا کنه اینجور نشه چون اگر داتک پورت تو منطقه ما ارائه بده اولین نفری که میگیره خودم هستم :D
سلامن آقا من از این شاتل لعنتی یه ADSL128 گرفتم ولی مطمعنم که اون سرعتی که باید بدن نیست آیا این تستی که من کردم مربوط به 128 هست البته دیروز 80 بود download
این سایت زیاد درست نشون نمیده...شما الان از جایی دانلود میکنی سرعتت چنده ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

رفيق منم از 128 پارس انلاين استفاده ميكنم
داونلودم 246 و آپلودم 90 هست :confused:

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
داتك بهنره يا صبانت بزاي بازي online تو psn ‌؟ (از نظر محدوديت هم مشكلي نداشته باشه)

با سلام
فقط صبانت همه چیش عالیه من 512 گرفتم بهم 1mb داده پینگشم عالیه ببین سرعت من 100 تا 125هستش نوسان داره ولی داتک نیست:biggrin1: حتما صبا نت بگیر
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر