اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
مودم 1 آنتنه 1 وایرلس و مودم 3 آنتنه 3 تا وایرلس برای 3 تا PC و یا... را ساپورت می کنه...!

یعنی چی !! اصلا به عقل جور در میاد ؟
لطفا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ننویسید .. مثلا Access Point هایی که بهشون تا 50 تا کامپیوتر متصل میشه باید 50 تا آنتن داشته باشند ؟

-----------------

سه تا آنتن coverage بهتری میده و باعث میشه روی فاصله های بیشتر از مودم، سرعت زیاد افت نکنه .. اگر برای انتقال فایل بین کامپیوترها ازش استفاده نمی کنید یا فاصله بین کامپیوترها و مودم زیاد نیست، فرق خاصی نمی کنه!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان فاصله حدود 10 متر بیشتر نیست خونه ما 2 تا طبقه هست می خواهیم به واحد بالایی adsl به صورت وایرلس بدم!!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,744
نام
امیر
والا من یه وایرلس مودم D-Link دارم که یه دونه آنتن بیشتر نداره :D که همزمان میشه با دو تا سیستم به صورت وایرلس و یک سیستم با کابل lan به اینترنت وصل شد . حدود 1 سالم هست که دارم ازش استفاده میکنم و یه مساحت 150 مترمربعی رو قشنگ پوشش میده ، اما در مورد اینکه بخوای در یه طبقه دیگه هم استفاده کنی والا من امتحان نکردم ولی مودم adsl باید یه حجم کروی به شعاع 15 متر رو پوشش بده ، ولی حتما یه مودم جنس خوب با مارک معتبر بگیر که هر چقدر اینجا هزینه کنی ، ضرر نمی کنی ، من بهت Level one رو پیشنهاد میدم ;)

ShelMan

کاربر سایت
Jul 1, 2008
94
نام
BaHraM
یک سوال.......
من یه adsl 128 گرفتن با دانلود 5 gig ...
حالا اگه من فقط از اینترنت استفاده کنم و چیزی دانلود نکنم از این 5 gig چیزی کم میشه یا فقط برای دانلوده؟؟؟؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
شما هر وقت به اينترنت وصل ميشيد يه سري اطلاعات رو دريافت و ارسال ميكنيد . مثل دريافت (load) صفحه هاي اينترنتي و يا پر كردن فرمهاي ثبت نام . همه اينها و كلا هر فعاليتي كه توي نت ميكنيد منجر به انتقال اطلاعات ميشه كه اين اطلاعات هم يه حجمي دارند . مثل چند كيلوبايت (مثل صفحات اينترنتي) تا چند گيگابايت (مثل دانلود فيلم) . كه همه اينها از ترافيكتون ( 5 گيگ حجمتون) كسر خواهد شد ...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام دوستان من از شرکت سپنتا adsl 384 نا محدود دارم اما سرعتم بالای 40 نمیره میخوام شرکتم را عوش کنم به نظرتون چی خوبه؟نا محدود بودنش واسم مهمه
تو ایران کدوم isp بهترین پینگ و خدمات را داره؟
من الان مودمم d-link هست و جوریه که وقتی روشنش میکنم به اینترنت وصل میشه اگه بخوام شرکتو عوض کنم باید چیکار کنم؟چه تغیراتی روی مودم بدم؟

lt@!R@

کاربر سایت
Dec 26, 2008
24
نام
Nima
سلام دوستان من از شرکت سپنتا adsl 384 نا محدود دارم اما سرعتم بالای 40 نمیره میخوام شرکتم را عوش کنم به نظرتون چی خوبه؟نا محدود بودنش واسم مهمه
تو ایران کدوم isp بهترین پینگ و خدمات را داره؟
من الان مودمم d-link هست و جوریه که وقتی روشنش میکنم به اینترنت وصل میشه اگه بخوام شرکتو عوض کنم باید چیکار کنم؟چه تغیراتی روی مودم بدم؟

از نظر قیمت و همه چیز داتک بهترین شرکت هست

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سرعت مناسب برای بازی در لایو چنده ؟
کدوم شرکت اون سرعت را خوب پشتیبانی میکنه و قیمتاش هم مناسبه ؟
ممنون میشم از پاسختون

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من از شاتل یک 64 با محدودیت 40 گیگ گرفتم و یک مودم Meganet به قیمت 48 تومن خود adsl هم شد با نصبش 27 تومن 20 خودش 7 نصبش آیا خوب هست یا گرون آیا اینی که من خریدم حداکثر چقدر میشه باهاش دانلود داشت راستی من خط تلفنم را از همسایمون گرفتم آیا امکان داره حتی با گزاشتن spilter بازم اونا نویز یا مشکل قطع شدن خط داشته باشند

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام من از شاتل یک 64 با محدودیت 40 گیگ گرفتم و یک مودم Meganet به قیمت 48 تومن خود adsl هم شد با نصبش 27 تومن 20 خودش 7 نصبش آیا خوب هست یا گرون آیا اینی که من خریدم حداکثر چقدر میشه باهاش دانلود داشت راستی من خط تلفنم را از همسایمون گرفتم آیا امکان داره حتی با گزاشتن spilter بازم اونا نویز یا مشکل قطع شدن خط داشته باشند

قيمت خوبه . حداقل سرعت دانلود شما 8 كيلوبايت بر ثانيه خواهد بود . حداكثرش بستگي به isp داره . نميدونم شاتل چطوريه ... صبانت من 64 داشتم چون پهناي باند باز بود تا 50 هم دانلودم ميرسيد!
حجم دانلودت هم كه معلومه . 40 گيگابايت ...
نه . اسپليتر بزاري نويز ديگه نيست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر