اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
Datak-telecom بدرد Live میخوره !؟
من خودم تا حالا Datak نداشتم ولی آنلاین که بازی میکردم چه تو لایو چه بازی های PC خیلی ها رو دیدم که داتک داشتن و پینگ های خیلی خوبی داشتن..کلا داتک پینگش با کشورهای خارجی نسبت به شرکت های دیگه بهتره..البته یکی دو نفر هم دیدم که پینگشون خیلی بد بود و مرکز مخابراتی هم بی تاثیر نیست.ولی در کل داتک یکی از بهترین شرکت ها برای بازی آنلاین هست...
اتفاقا خودم هم رفتم که داتک بگیرم ولی گفتن پورتاشون پره :(

در ضمن اصلا چجوري ميشه فهميد چه شركتهايي به منطقه دلخوهتون سرويس ميده يا نه ؟؟ يه سري از اين شركتها سايتهاشون اين سيستمي كه پيش شماره ميدي بهت ميگه ميشه يا نه رو ندارن .
www.internetfinder.ir
این سایت هم هست که سرچ نداره:
www.irgoogle.ir

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
رفتم تو سایت ندا که میگفت ساپرت نمیکنه 55 را ! اونم از لایزر گفتم !

سايتشون اشتباهه . مال منم همين رو ميزد . شما زنگ بزن 6249298 بپرس . به سايت اطمينان نكن حتي براي قيمت ها!

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اقا من صبانت دارم با محدودیت 5 گیگ حالا سرعت دانلودم شده 7-8 قبلا 50-52بود چرا؟

شما سرويس 64 استف ميكنيد . قبلا پهناي باندشون باز بود . سرعت تا 120 هم ميرفت . اما چند وقتيه تا سرويس 128 رو پهناي باند رو بستن . سرعت ها واقعي شده .... منم با 128 با 16 دان ميكنم ... قبلا با 120 دان ميكردم ...

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
شما سرويس 64 استف ميكنيد . قبلا پهناي باندشون باز بود . سرعت تا 120 هم ميرفت . اما چند وقتيه تا سرويس 128 رو پهناي باند رو بستن . سرعت ها واقعي شده .... منم با 128 با 16 دان ميكنم ... قبلا با 120 دان ميكردم ...

اقا شرمنده شما از کجا فهمیدید ماله من 64 یه نیگا به عکس میندازید لطفا :blushing:
http://i35.tinypic.com/68evjr.jpg

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اقا شرمنده شما از کجا فهمیدید ماله من 64 یه نیگا به عکس میندازید لطفا

درست گفتم؟ سرويست 64 هست ديگه؟
علتش سرعت دانلود شماست . شما سرويسي رو كه ميگيريد تقسيم بر هشت كنيد سرعت واقعي دانلودتون به دست مياد (چوه هر بايت = 8 بيت و سرويس شما بر فرض مثال 64 كيلو بيت هست و سرعت دانلودتون 8 كيلو بايت). قبلا سرعت دانلود بيشتر از اين بود . چون پهناي باند باز بود . اما االان پهناي باند رو بستن ، سرعت واقعي شده . استاندارد سرعت همينه . در حقيقت قبلا چيزي بيشتر از اوني كه بايد باشه بهمون ميدادن ...

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
آقا من صبانت دارم با محدودیت 5 گیگ حالا سرعت دانلودم شده 7-8 قبلا 50-52بود چرا؟

مشکل سراسری است و تا اونجا که من میدونم مربوط یه قطع یکی از لینکهای ارتباطیه و فقط هم مربوط به صبانت نمیشه.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
مشکل سراسری است و تا اونجا که من میدونم مربوط یه قطع یکی از لینکهای ارتباطیه و فقط هم مربوط به صبانت نمیشه.

بله منم الان متوجه شدم مشکل سرا سریه یکمی بگردید شمام به همین نتیجه میرسید خداکنه زودتر درست بشه

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
بچه ها من یه سوال دارم اخرین سرعتی که شرکتها به خونه ها میدن چیه منظورم پرسرعته و جای خوبی که سرعت عالی داشته باشه در منطقه سعادت اباد رو میگین

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من یه لپ تاپ دارم با یه پی سی و اکسس پوینت که مودم ای دی اس ال هم هست
حالا من میخوام هم زمان با لپ تاپ از طریق وایرلس به اینترنت وصل شم و با پی سی از طریق لن که به اکسس پوینت وصل میشه
باید چیکار کنم ؟
سیستم عامل لپتاپ اکس پی و پی سی ویستا هست
برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین لپتاپ و پی سی باید چیکار کنم ؟
میخوام از طریق اکسس پوینت اطلاعات رو اشتراک بگذارم تا دیگه نخوام سیم به لپتاپ وصل کنم
ممنون میشم راهتماییم کنید
راستی این مشکل سرعت کی درست میشه
ما اخرش نفهمیدیم سراسریه ؟
راستی freedoom جان شما چطور با 128 صبا نت 120 دانلود داشتین ؟
مطمئن هستی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر