اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
سرعت دانلودت که باید حداقل 25 اینا باشه که نیست . ping ات که متاسفانه افتضاحه ! شرمندتم به خدا رفیق ولی واقعیت رو باید گفت . من با همین صبا موقعی که اوضاعش درست بود با آمریکا ping 180 داشتم ، الانم طرفای 400 ایناس !
سرعت بستگی به سروری که ازش دانلود هم میکنی داره...
من توی بعضی سرور ها با 35 هم DL میکنم،ولی خوب بعضی ها هم که سرور درست درمونی ندارن 25-30 !!
پینگت هم در یک کلام افتضاح ـه :D من با ایتالیا 250 ام با اینگلیس 210-240 ام با پرتغال 240 اینا هستم :D
البته اگر بای آنلاین نمی کنی زیاد به پینگ کاری نداشته باش.
من مشکل نویز خط هم دارم یعنی در زمان روشن بودن مودم تلفن خیلی خش خش میکنه و SNR خطم هم بین 18 تا 22 هست! مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
دوستان سرعت متوسط دانلود اینترنت 256 حدودا چقدر باید باشه؟ و اینکه پینگ و سرعت من تا چه حد افتضاحه؟ :D

اینم با NY

321006375.png

ولی سرعت من اینه چطور برا شما.............:eek: یه پیگیری بکن حتما

اینم باکو

321005142.png

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
ميشه بگين كجاها غير از داتك براي پيش شماره 2253 اينترنت پرسرعت ارائه ميكنن؟
و لطفا اسم جاهايي كه مثله Datak اينترنت نامحدود ارائه ميكنن رو هم با مودم پيشنهاديتون، بفرمايين.

هيچگونه تشكري از احسان-اسليپ-كه-نات-كه-روياي-پرواز-دارد-و-بازيهاش-رو-به-من-نفروخت در اين پست بعمل نيومده ميباشد است

آخرین ویرایش:

mohsen83

کاربر سایت
Sep 11, 2008
3
چرا پس از یک ساعت با مودم TP-Link 8811 دیسکانکت میشویم؟

با سلام
دوستان محترم،من مودم tplink 8811 دارم.مشکلی در مورد نصبش ندارم،اما مشکل من این است که دقیقا" بعد یک ساعت که به اینترنت وصل هستم خود بخود دیسکانکت میشوم.این مسئله دقیقا" سر یک ساعت اتفاق میافتد و هر چه در تنظیمات مودم بررسی کردم گزینه محدودیت زمانی (Time) را نیافتم.
ممنون از راهنمائیتان.
N_aggressive%20%2816%29.gif

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
با سلام
دوستان محترم،من مودم tplink 8811 دارم.مشکلی در مورد نصبش ندارم،اما مشکل من این است که دقیقا" بعد یک ساعت که به اینترنت وصل هستم خود بخود دیسکانکت میشوم.این مسئله دقیقا" سر یک ساعت اتفاق میافتد و هر چه در تنظیمات مودم بررسی کردم گزینه محدودیت زمانی (Time) را نیافتم.
ممنون از راهنمائیتان.

سلام

منم همین مودم رو دارم و همین مشکل رو داشتم. از شرکت سپنتا .

دو تا کار کن :

ایراد اول : تمام تلفن هایی که روی خطت هستن رو بکن. بعد فقط فقط فقط به اینترنت وصل شو و چک کن ببین این مشکل رو داری یا نه . اگه مشکلت حل شد که ایراد از اسپیلیتری هستش که روی خطت قرار داره. یه اسپیلیتر بخر. البته نه از نوع داغونش که در عرض 1 ساعت داغ می کنه. نوع خوبش. چون اونایی که داغ می کنه به بعد از 2-3 روز کلا آب میشه.

خب حالا اگه مشکلت بازم حل نشد ببین وقتی قطع میشی چراغ adsl چشمک میزنه یا چراغ ثابت داره ؟ اگه چراغ چشمک زن بود اشکال از مخابراته. یه زنگ بزن شرکتی که ازش گرفتی بگو اینو. ولی اکه چراغ ثابت بود، ایراد از ویندوزه ( من خودم این مشکل رو داشتم. وقتی ویندوز رو عوض کردم تایم کانکتم این جور که سپنتا می گفت رو 4000- 5000 دقیقه بود.

این کارا رو بکن ببین مشکلت حل میشه یا نه. من تمام این مشکلات رو داشتم. ایراد چراغ چشمک زن adsl رو هم وقتی برای اولین بار اومدن نصب کنن داشتم که در عرض 2 روز حل شد مشکلم. کلا این نظر من. سپنتا خوب جواب میده به مشتری هاش و مشکل کمبود خطشم حل شده...

یا علی ....

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها اینی که می گین 2 تا 512 بگیرین یعنی چی ؟ یعنی 2 تا مودم می خواهد و 2 تا خط تلفن آره ؟ آخه من می خواهم واسه کافی نت اینجا 2 تا 1 مگ محدود بگیرم می خواهم ببینم باید چیکار کنم و چه جوریاست ممنون می شم یه توضیح کامل در این مورد بدین!!!

Legendary_Snake

کاربر سایت
Mar 3, 2008
32
سلام
ميخواستم بپرسم كه با خط هايي كه فيبر نوري اند ميشه ADSL گرفت؟ چون به هرجا كه زنگ ميزنم ميگن نميشه
حالا چيكار كنم ؟ لطفا" راهنمايي كنين
مرسي

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
با سلام
ممنون از راهنمائیتان.
من تا چند روز ديگه ميخواستم اين مودمو بگيرم اما الان دودل شدم!
واقعا اينجوريه؟
يعني مشكل از مودمه؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
من تا چند روز ديگه ميخواستم اين مودمو بگيرم اما الان دودل شدم!
واقعا اينجوريه؟
يعني مشكل از مودمه؟

سلام

این مودم به نظر من خوبه. مشکلی من باهاش نداشتم. الان حدود 15 ماهه دارمش. در ضمن من کی گفتم توی جواب دوستمون که مشکل از مودمه ؟؟؟ الان توی مودم های روز، به نظر من که خیلی خوبه. به درد کسایی که میخوان به 360 وصل کنن هم می خوره. من تلفن 2 تا از افراد این سپنتا رو دارم. هر موقع مشکلی بخورم. مستقیم به نصاباشون که توی منطقه ما بودن زنگ می زدم مشکلم رو حل می کردم. پارسال حدود 42-43 از خود شرکت خریدم.

این کارایی رو که من گفتم این دوستمون بکنه، ان شاء الله مشکلشون حل میشه.

یا علی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر