اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
با سلام !
آقا اینترنت فیبر نوری تو مشهد کجا میدن؟! ما که کلافه شدیم ! رفتیم مخابرات گفتن حالا حالاها سرویس نمیدن منطقه ما:| در حال حاظر WIMAX دارم که پوست مارو با این هزینه هاش کنده !
از دوستان مشهدی میخواستم بپرسم شرکت هایی مثل صبانت یا نوین نت خدمات فیبر نوری میدن؟!؟!/:)

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام من از مخابرات سرویس گرفتم adsl شب ها که سرعت دانلود خیلی میاد پایین حالا این هیچ مثلا من حدود 500 مگ که دانلود می کنم از این برنامه های نشان دهنده ی حجم نت ورک که هست نگاه می کنم می بینم 1 گیگ دانلود زده نمی دونم حک کردن منو از سرویس استفاده می کنن نمی دونم چکار باید بکنم؟دلیلش چیه لطفا به من اطلاع رسانی کنید

BIgwaRrI0r

کاربر سایت
Jul 18, 2012
9
نام
مهدی
سلام
مثل اینکه مخابرات یه اینترنت داره سرعت 256 نامحدود ماهی 20 تومن
کسی تا حالا گرفته ببینه چیه؟؟(اسمش سپنتا هست و فکر کنم خیلی وقت نیست راه افتاده)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بچه ها مودم adsl 2 خوب زیر 30 تومن چی داریم؟
D-Link 2520u
سلام
مثل اینکه مخابرات یه اینترنت داره سرعت 256 نامحدود ماهی 20 تومن
کسی تا حالا گرفته ببینه چیه؟؟(اسمش سپنتا هست و فکر کنم خیلی وقت نیست راه افتاده)
خود مخابرات بصورت انحصاری رو فیبر نوری سرویس میده !

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
بچه ها من یه روتر دارم به این اسم Dlink 600 که جدیدا این چراغ سبز رنگ اینترنتش نارنجی شده وقتی هم میخوام با روتز بیام نت وارد نمیشه
از طریق وای فای هم که میخوام بیام یه اروری میده به این اسم limited connectvity

خیلی هم دستکاریش کردم بازم درست نشد

.: RED DEAD :.

کاربر سایت
Jul 27, 2012
47
نام
علی
دوستان یک سوال اینترنت adsl مخابرات تو محله ما خرابه به مخابرات هم زنگ میزنی میگه معلوم نیست کی درست شه منم سرعت 256 یا 512 میخوام و همینطور نا محدود اگر بخوام از یک شرکت خوب بگیرم تا چقدر پول باید خرج کنم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها :|.
من الان میخوام از مخابرات اینترنت بیشتر از 128 بگیرم، ترم اول هم هستم دانشگاه و مطمئنن کارت دانشجوئی ندارم، کسی راهی چیزی سراغ نداره؟
برگه اشتغال به تحصیل ببرم میتونم بگیرم؟ برای گرفتن 512 کسی راهی سراغ نداره؟ :|؟
این شاتل دیگه شورشو در آورده، 30 تومان میگیره، حالا قدیما سرعتش بالا بود، ولی الان آورده 128 بعدم زنگ میزنی میگند سرعتتون همین باید باشه.
همینو مخابرات میده 10 تومان تازه کیفیتشم بهتره :|.

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
دوستان یک سوال اینترنت adsl مخابرات تو محله ما خرابه به مخابرات هم زنگ میزنی میگه معلوم نیست کی درست شه منم سرعت 256 یا 512 میخوام و همینطور نا محدود اگر بخوام از یک شرکت خوب بگیرم تا چقدر پول باید خرج کنم

معمولا جاهایی که مخابرات سرویس نمیده شرکتای دیگه هم سرویس نمیدن مگر این که برید ببینید شرکتهای مبین نت یا وایمکس ایرانسل پوشش میدن یا نه

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها :|.
من الان میخوام از مخابرات اینترنت بیشتر از 128 بگیرم، ترم اول هم هستم دانشگاه و مطمئنن کارت دانشجوئی ندارم، کسی راهی چیزی سراغ نداره؟
برگه اشتغال به تحصیل ببرم میتونم بگیرم؟ برای گرفتن 512 کسی راهی سراغ نداره؟ :|؟
این شاتل دیگه شورشو در آورده، 30 تومان میگیره، حالا قدیما سرعتش بالا بود، ولی الان آورده 128 بعدم زنگ میزنی میگند سرعتتون همین باید باشه.
همینو مخابرات میده 10 تومان تازه کیفیتشم بهتره :|.

شما میتونی کارت خبرنگاری بدی یا این که آشنایی از شرکتش برات نامه بگیره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
معمولا جاهایی که مخابرات سرویس نمیده شرکتای دیگه هم سرویس نمیدن مگر این که برید ببینید شرکتهای مبین نت یا وایمکس ایرانسل پوشش میدن یا نه

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

شما میتونی کارت خبرنگاری بدی یا این که آشنایی از شرکتش برات نامه بگیره
کارت خبرنگاری که ندارم.
ببینم از شرکت نامه بگیرن، برای خونه میشه؟ :|؟.
چی باید نامه باشه؟

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
سلام دوستان یه سوال داشتم .من وقتی میخوام یه فایلی رو دانلود کنم با کامپیوتر خیلی خوب و با سرعت بالا دانلود میکنه ولی وقتی میخوام با wi-fi
گوشیم دانلود کنم سرعت نصف یا کمتر میشه بهنظر شما مشکل از کجاست؟مودمم d-link هستش و خطم روهم از مخابرات گرافتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر