اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام من پارس انلاین گرفتم تو دانلود شبانه سرعت میشه 6 کیلو تو روز قبل ساعت یک شب 140 دانلود میکنم میخوام بدونم فقط مال من اینجوریه یا نه؟؟؟
دوستانی که پارس گرفتن اگه جواب بدن ممنون من پارسال داشتم با 100 کیلو تو شبانه دانلود میکردم؟؟؟
امسال چی شده نمی دونم ترافیکم افتضاحه
من مشهد هستم طلاب بلوار طبرسی

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام من از adsl 256 مخابرات استفاده میکنم اصلا راضی نیستم
میخوام عوض کنم 512 یا 1 بگیرم نامحدود
از دوستانی که اطلاع دارن ...بهترین شرکت سرویس adsl الان چه شرکتیه ....؟ قیمتاشم برای 512 و 1 مناسب باشه ...
ممنون میشم راهنماییم کنید

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام من پارس انلاین گرفتم تو دانلود شبانه سرعت میشه 6 کیلو تو روز قبل ساعت یک شب 140 دانلود میکنم میخوام بدونم فقط مال من اینجوریه یا نه؟؟؟
دوستانی که پارس گرفتن اگه جواب بدن ممنون من پارسال داشتم با 100 کیلو تو شبانه دانلود میکردم؟؟؟
امسال چی شده نمی دونم ترافیکم افتضاحه
من مشهد هستم طلاب بلوار طبرسی
من پارس دارم. اکثر شبا معرکه ست. تقریبا شبی 3 گیگ دانلود می کنم. بین 2.5 تا 4 دیگه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
[FONT=&quot] [/FONT]سلام دوستان . امروز صبح سرویس ADSL من رو وصل کردن . اما نمیتونم کانکت شم . هم از Bridge استفاده کردم و هم از pppoe ولی نمیشه .
نمیدونم مشکل از کجاست یعنی منظورم اینه که config رو تا آخرش میرم ولی بازم دست آخر میگه no access .
چیکار کنم ؟ با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی خب توضیح درست و حسابی نمیده لطفا کمک کنید . در ضمن مودم من broadkam pj871 هست ؟
کسی مودم broadkam نداره ؟

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
سلام دوستان . امروز صبح سرویس ADSL من رو وصل کردن . اما نمیتونم کانکت شم . هم از Bridge استفاده کردم و هم از pppoe ولی نمیشه .
نمیدونم مشکل از کجاست یعنی منظورم اینه که config رو تا آخرش میرم ولی بازم دست آخر میگه no access .
چیکار کنم ؟ با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی خب توضیح درست و حسابی نمیده لطفا کمک کنید . در ضمن مودم من broadkam pj871 هست ؟
کسی مودم broadkam نداره ؟

تو کدوم مرحله no access میده بهت دوست عزیز بیشتر توضیح میدید؟

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
من پارس دارم. اکثر شبا معرکه ست. تقریبا شبی 3 گیگ دانلود می کنم. بین 2.5 تا 4 دیگه.
سلام میشه در باره سرویستون یه کم توضیح بدید
128 512 1مگ .....؟؟؟
چند براتون در اومد؟؟
تو زمان دانلود رایگان سرعت کم میشه یا نه؟؟؟
هنوزم سرعت خوبه ؟؟؟
من یه 3 ماهه داشتم تموم شد میخوام بدونم پارس خوبه یا نه ؟؟؟
متشکر:-/

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
سلام
من مشکل خیلی واقعی با اینترنت دارم adsl 512 هستولی اصلا ازش راضی نیستم نمیتونم بازی یا ... کنم فقط میتونم برم سایت
مشکل خط هم فک کنم دارم
Line Rate - Upstream (Kbps): 676 Line Rate - Downstream (Kbps):2047
چیکار کنم تا درست شه
و من میخوام از یه شرکت دیگه استفاده کنم مثلا از شرکت صبا تهران ,شهر من تو اذرباجان شرقی بالای تبریز اهر هستش میتونم از ماله تهران استفاده کنم؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
من یه مشکلی با این اینترنت دارم این م اینکه فقط تو کامپیوتر من به اینترنت وصل میشه هر وقت به لپتاب وصل میکنم ارور 910 بعد691 میده و وقتی هم که می خوام با usb وصل کنم (به قدری سرعتش افتضاحه که... )این دوتا رو نمی شناسه با این که cd رو گذاشتم داخل و لی هر چقدر اپدیت می کنم نمیشه
a88d5f412f2a.png

و هرچقدر می خوام مودم با pppoe وصل کنم نمیشه همه تنظیماتش رو میرم مودم رو رستارت می کنم اما دوباره با کانکشن وصل میشه
لطفا کمکم کنید

mehdi_jey

کاربر سایت
Oct 31, 2009
45
نام
مهدی
سلام.از دوستان کسی 1 مگ مخابرات داره ؟ سرعت دانلودش چنده؟ همیشه سرعت دانلودش ثابته؟ واز همه مهمتر پینگ تایمش چنده و اینکه پینگ هم ثابته در کل شبانه روز یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین .

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
نمی دونم سوال رو کجا بپرسم اما دیگه اینجا میگم
منو هیچ کس نمی تونه پینگ کنه چرا؟نه فایر وال دارم نه چیز پی ان .....

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
نمی دونم سوال رو کجا بپرسم اما دیگه اینجا میگم
منو هیچ کس نمی تونه پینگ کنه چرا؟نه فایر وال دارم نه چیز پی ان .....
سلام .و عکسشم ممکن وجود داشته باشه به عبارتی شما هستید که نمی تونید یک میزبان دیگه در شبکه خودتون پینگ کنیداین یعنی یا مشکل سخت افزاری دارید یا نرم افزاری یا مشکل DNS دارید که ممکن نتونید فرد دیگری با ادرس IP خودش پینگ کنید یعنی DNS توانایی تبدیل یک آدرس فرضی مثل XXXX به 1111 نداره اینجاست که شما نمی تونید با اون 1111 پینگ کنید ولی ممکن بتونید با XXXX این کارو انجام بدید.( اول چک کنید ببینید می تونید IP یک سایت با استفاده از URL خودش با پینگ کردن پیدا کنید مثلا ادرس یاهو وارد کنید بببیند IP این سایت پیدا می شه)
برای پینگ کردن کلا سالم بودن سخت افزار شبکه نرم افزارش -DNS -DNS SERVER و MTU خیلی مهم هست و دیگر هیچ .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر