اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام و مرسی ولی اگر میشه قیمت کامل این دی وی بی و هر چیز دیگه میخواد بگین
و از کجا میتونم تهیه کنم
مرسی

کارت دی وی بی از 80 تومان شروع میشه تا 600 یا 700 هزار تومان .
من خودم یک کارت دی وی بی خریدم 160 هزار تومان که قابلیت دانلود هم داشت . اما یه بدی داره اونم اینه که برای اتصال به اینترنت از طریق این کارت خیلی باید سختی بکشی :biggrin1: .
مثلا باید یک دیش مستقل برای اینترنت در نظر بگیری . برای نصب کردن و ورود به اینترنت از طریق این کابل هم باید خیلی پول خرج کنی و راستی باید مجوز هم داشته باشی . چون اگه به صورت غیر مجاز بگیرنت ... . پول تلفن هم خودت حساب کن ببین چقدر میاد در ماه .
به نظر من اصلا ارزش نداره که بخوای از طریق کارت دی وی بی به اینترنت وصل بشی مگر بخوای از این طریق پول هم دربیاری . اما اگر میخوای فقط برای دانلود کردن هزینه کنی برو برای خودت یک ADSL توپ بگیر ;) .

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
سلام دوست عزیز
قیمت این کارت بهترینش که اسکای استار 2 هست مدل آلمانیش 65000 تومن هست.
و کلی هم امکانات داره مثل دانلود آفلاین
و دیگه هم گیر نمی دن چون الان دارن شرکتها می دن و دفتر هم زدن پس غیز قانونی نیست از اون لحاظ اگر بود که اونا رو جمع می کردن
بعد وصل شدن به اینترنت هم خیلی آسون هست و احتیاج به یک دیش جداگانه نیست و می تونی هم هاتبرد را بگیری ه دبلیو 3 برای اینترنت با یک قیچی
اما برای دانلود باید اول ای دی اس ال داشته باشی تا دیگه پول تلفن نیاد بعد بری یک اکانت بخری و از صبح تا شب دانلود کنی
الان هم دوستان تو سایت www.ilsat.com دارن دانلود آفلان انجام می دن و هر روز چند فیلم جدید و برنامه شو اهنگ و... دانلود می کنند که ما هم به صورت مجانی دانلود می کنیم من الان خودم کلی آهنگ و فیلم و برنامه و عکس دانلود کرد ساعتی1 الی2 گیگ دانلود داشتم

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام دوست عزیز
قیمت این کارت بهترینش که اسکای استار 2 هست مدل آلمانیش 65000 تومن هست.
و کلی هم امکانات داره مثل دانلود آفلاین
و دیگه هم گیر نمی دن چون الان دارن شرکتها می دن و دفتر هم زدن پس غیز قانونی نیست از اون لحاظ اگر بود که اونا رو جمع می کردن
بعد وصل شدن به اینترنت هم خیلی آسون هست و احتیاج به یک دیش جداگانه نیست و می تونی هم هاتبرد را بگیری ه دبلیو 3 برای اینترنت با یک قیچی
اما برای دانلود باید اول ای دی اس ال داشته باشی تا دیگه پول تلفن نیاد بعد بری یک اکانت بخری و از صبح تا شب دانلود کنی
الان هم دوستان تو سایت www.ilsat.com دارن دانلود آفلان انجام می دن و هر روز چند فیلم جدید و برنامه شو اهنگ و... دانلود می کنند که ما هم به صورت مجانی دانلود می کنیم من الان خودم کلی آهنگ و فیلم و برنامه و عکس دانلود کرد ساعتی1 الی2 گیگ دانلود داشتم

سلام
مرسی از بابت توضیحاتتون
اگر میشه قیمت کامل همین اینترنتی که خودتون دارید رو بهم بگید و کلا چقدر باید پول کارت و غیره بدم و ماهی هم چند باید بدم؟
مرسی

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
دیگه هم گیر نمی دن چون الان دارن شرکتها می دن و دفتر هم زدن پس غیز قانونی نیست
دوست عزیز میشه بگید کودوم شرکتا دارن به صورت قانونی این خدماتو میدن به ملت ؟
اگه یکی دوتا شو نام ببری ممنون میشم چون اگه اینطوری باشه من هم داوطلب گرفتن این سرویس میشم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها راهی بلدین که بشه از داتک 256 گرفت؟
ضمنا مودمی که قابلیت شبکه داشته باشه چنده؟ از داتک میخوام بگیرم یحتمل.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
من که الان وصل نیستم شما برو به همین سایتی که معرفی کردم همه چیز را می فهمی

من که هیچی از این سایته درست حالیم نشد
لااقل بگو حدود چند خرج بر میداره؟
یه قیمت خواستیم ما رو چند روزه حیرون کردین ولی بازم ممنون
حالا جریا ن غیر قانونیش چیه؟
مرسی

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
همین سایتی که در بالا گفتم دفتر و شماره تلفن دفتر داره

میلاد جان شما باید یه کارت 65000 تومنی بخری
بعد هم باید یک اکانت اینترنت ماهواره ای بخری که بستگی به پولی که می دی و وقتی که دانلود می کنی اگه شب دانلود کنی قیمتها پایین تر هست
همین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام
میخوام یه مقایسه از نظر قیمت با شهرمون بکنم یکی میشه قیمت adsl 128 بدون محدودیت رو بگه البته میدونم قیمتها متفاوته یه قیمت میانگین بگین ممنون میشم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر