اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
قا ببخشید انقدر سوال میکنم.
دیشب داشتم تو نت چرخ میزدم دیدم pars online هم به ما سرویس میده.بعد دیدم دانلودشم انلیمیتده هو:biggrin1: ردیفه.
ولی موندم شاتل یا این؟بگیم خیلی واسم مهمه.
کسی میتونه بگه دیگه چه شرکتایی به 2261 سرویس میدن؟(مخابراط با هنر) و بگه کدوم بهتره؟
ممنون ___________
داتک و سپنتا رو دیدم محدوده شما رو ساپورت نمی کنند
شاتل و پارس انلاین هم بدی نیستند اما قبلش از کسایی که در منطقه شما از سرویس های این 2 شرکت استفاده می کنند سوال بکن ببین از کدام یک راضی هستند چون کیفیت در مناطق مختلف متفاوت هست و نمیشه گفت مثلا چون شاتل در مرکز ولیعصر خدمات خوبی ارائه نمی کنه در باهنر هم به همین صورت باشه در کل پشتیبانی و طرز برخورد کارکنان هر 2 شرکت اصلا جالب نیست.

پارس آنلاین زیاد تعریفی نداره ولی برای بازی خوبه.
اتفاقا پینگ افتضاحی داره

اون ارزون ها مخصوصا ایسوز مشکل ساز هست.خیلی خرابی داره.من واسه خودت می گم.اگر D-Link یا Comtrend گیرت بیاد خوبه.قیمت اولی 50 تومانه ولی دومی 2 تا قیمت داره.یه 45000 تومانیش و یه 70000 تومانی.من 70000 تومانیشو دارم.نگاه کن خودت دیگه بفهم وقتی گرون هست کیفیت کارش بالاتر هست.قطع و وصل شدن به مدمت بستگی داره دیگه.چون ممکنه مودمت داغ کنه به همین دلیل همین طور ریست بشه.
مگه cpu هست که داغ کنه
قطع و وصلی هم هیچ ارتباطی به نوع مودم نداره.
asus هم کاملا تایید شده هست حالا چون شما 70 هزار تومان بالای comtrend دادی دلیل نمیشه بقیه brand ها بدرد نخور باشن یک مقدار منطقی حرف بزنید

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
علی جان خیلی ممنون:love:
2 تا از دوستام از هر دوی این سرویس ها استفاده میکنند ولی هیچ کدوم توی منطقه ی ما نیستند!
یکیشون سر سهیل تو قیطریس اون یکی هم توی جردن(اینو خودت میشناسی:biggrin1: )
÷ارس انلاینیه یه مشکلی که داره اینه که بعضی از روزها یه دفعه قطع میشه اینترنت و تا چند روزی دوستم نت نداره.
به هر حال خیلی ممنون.احتمالا همون شاتل رو بگیرم.
:love:
----------------------------
hogwarts عزیز از این که میخوای راهنماییم کنی ممنونم.ولی دلایلت هیچ کدوم منطقی نیستش .اینم مطمعن باش هر چیزی که گرونتره 100% بهتر نیست;)
تشکرم هم برای این بود که وقت صرف کردید و خواستید کمکم کنید.خیلی ممنون:love:

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
نامحدودی اینترنتش به غیر از این که واسه بازی خوبه واسه دانلود هم خوبه.ولی کیفیت نداره و قطع و وصلیش زیاده.پارس آنلاین فقط نامحدودیتش خوبه.

ولی شاتل خیلی بهتره چون خودم استفاده کردم.اگر از بین افروز و پارس آنلاین می خوای بگیری برو پارس آنلاین بگیر چون این افروز مثل این که صبحونه زیاد خورده زده زیر دلش.خیلی قیمتاش تخیلیه.
لینک این شاتل وهر سایتی که می دونی A D S Lخوب داره رو به من میدی
که برای چک کردن منطقه پوشش مزاحمش بشیم:biggrin1:
اتفاقا پینگ افتضاحی داره
این پینگ رو نفهمیدیم چیه؟؟پینگ شاتل خوبه؟؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام
منم بین این 2 انتخاب شاتل و ترجیح میدم
امیدوارم کیفیت خوبی داشته باشه

ون یکی هم توی جردن(اینو خودت میشناسی:biggrin1: )

:biggrin1:

لینک این شاتل وهر سایتی که می دونی A D S Lخوب داره رو به من میدی
که برای چک کردن منطقه پوشش مزاحمش بشی
www.shatel.ir
www.datak-telecom.com
www.sepanta.com
www.parsonline.com

این پینگ رو نفهمیدیم چیه؟؟پینگ شاتل خوبه؟؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Ping

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
یه سوال:
من می تونم مثلا ماه اول و دوم اینترنت پر سرعت رو استفاده کنم و ماه سوم
بگم که من نمیخوام(به دلایل مختلف شایدبی پولی... )
و ماه هشتم بخوام که اینترنت پر سرعتم رو راه بیندازید؟؟
من با چند خط فارسی یه چیزهایی دستگیرم میشه ولی...

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
داتک و سپنتا رو دیدم محدوده شما رو ساپورت نمی کنند
شاتل و پارس انلاین هم بدی نیستند اما قبلش از کسایی که در منطقه شما از سرویس های این 2 شرکت استفاده می کنند سوال بکن ببین از کدام یک راضی هستند چون کیفیت در مناطق مختلف متفاوت هست و نمیشه گفت مثلا چون شاتل در مرکز ولیعصر خدمات خوبی ارائه نمی کنه در باهنر هم به همین صورت باشه در کل پشتیبانی و طرز برخورد کارکنان هر 2 شرکت اصلا جالب نیست.

اتفاقا پینگ افتضاحی داره

مگه cpu هست که داغ کنه
قطع و وصلی هم هیچ ارتباطی به نوع مودم نداره.
asus هم کاملا تایید شده هست حالا چون شما 70 هزار تومان بالای comtrend دادی دلیل نمیشه بقیه brand ها بدرد نخور باشن یک مقدار منطقی حرف بزنید

عزیز من شما داری حرف خنده داری میزنی.من نمی گم کیفیت ندارن.می گم کیفیت گرونه بیشتره.در ضمن پینگ پارس آنلاین همه جا بالا نیست.نمایندگی بوشهرش کارش خوبه ولی قطعی زیاد داره.توی 3 جای تهران هم سرویسش رو استفاده کردم که سرعت دانلودش توپ بود و پینگشون هم عادی.عزیز من همینی که دارم داغ که کنه ریستارت میشه.البته به ندرت.

در ضمن عزیز من نصاب ADSL هستم.حرف هایی که می زنم همگی با مدرکه.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
ADSL2 هیچ فرقی با معمولی نمیکنه.فقط محدودیت دانلودش Unlimited هست.توی یکی از پست ها یه مقاله از رئیس شرکتمون می گذارم که حساب کار بیاد دستت.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
نسخه های مختلف ADSL
(+ADSL/ADSL II/ ADSL II)

ADSL که یکی از انواع فناوریهای ارتباط مبتنی بر DSL می باشد، خود دارای استانداردها و نسخه های ارتباطی متفاوتی است که با نامهای عمومی ADSL/ ADSL 2/ ADSL 2+ معرفی شده اند.
متغیرهایی که در مقایسه استانداردهای فوق، تفاوت عمده را ایجاد می نمایند، حداکثر سرعت ارسال و دریافت و نیز فاصله مشترک از مرکز مخابراتی که سوویچ ADSL (DSLAM) در آن نصب است می باشد. فاصله مشترک از مرکز مخابرات محلی و سرعت دریافت و ارسال اطلاعات در هر نسخه ADSL، با یکدیگر ارتباط عکس دارند و حتی در مورد فاصله نیز متغیرهای دیگری مانند قطر زوج مسی مخابرات، کیفیت و نوع کابل به کار رفته، قدرت سیگنال و حتی impedance خط که ممکن است تحت شرایط متفاوت آب و هوا تغییر کند، تاثیر گذار هستند. بنابراین آنچه از آن به عنوان مشخصات نسخه های متفاوت ADSL نام برده می شود، صرفا مشخصات تقریبی می باشد.
در جدول زیر استانداردهای مختلف ADSL معرفی شده اند:​

351bbc6.jpg

حال اگر بخواهیم کاربرد نسخه های مختلف ADSL را در ایران بدانیم، کافی است به نیاز مشترکین نگاهی بیندازیم. بیشتر استفاده کنندگان خواهان پهنای باند 64 و یا 128 کیلوبیت در ثانیه می باشند. شاید ما سالها با زمانی که بخواهیم واقعا از تمام امکانات سوویچهای ADSL استفاده کنیم فاصله داشته باشیم. در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق سوویچهای ADSL تولید شده مجهز به امکانات ADSL 2 و ADSL 2+ می باشند. گران بودن پهنای باند و زیرساختهای مخابرات در ایران، چشم انداز روشنی را در کوتاه مدت و در ارائه خدمات مبتنی بر فناوریهای نوین و پرسرعت تر ارائه نمی کند. مشکل کشور ما در مورد اینترنت پرسرعت، تجهیزات نبوده، بلکه گران بودن پهنای باند و زیرساختی است که این تجهیزات می بایست به آن متصل شوند.
انشاء الله در آینده شاهد این باشیم که نظام تعرفه ای مخابرات با رویکرد همگانی کردن استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت، دستخوش اصلاحات اساسی گردد و در واقعیت و نه فقط برروی کاغذ و تبلیغات، تفاوت ADSL/ADSL 2 و ADSL 2+ برای کاربران ملموس گردد.

امین دشتی
مدیر شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین

آخرین ویرایش:

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
ADSL2 هیچ فرقی با معمولی نمیکنه.فقط محدودیت دانلودش Unlimited هست.توی یکی از پست ها یه مقاله از رئیس شرکتمون می گذارم که حساب کار بیاد دستت.

sigline.gif
اگه بذاری که خیلی ممنون میشم.ولی مطمئنی نامحدوده؟؟آخه توی سایت شاتل ADSL2رو با حجم داده!!

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
در ضمن عزیز من نصاب ADSL هستم.حرف هایی که می زنم همگی با مدرکه.
:arrowd:

ADSL2 هیچ فرقی با معمولی نمیکنه.فقط محدودیت دانلودش Unlimited هست.

بله کاملا مشخص شد :)

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
پارس آنلاین اینو نامحدود میده.ولی در کل امکاناتش بیشتره و کیفیتش هم بالاتره(البته نمیشه گفت خیلی.منظورم از نظر قطع شدنه)

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
من کاری ندارم کجا چطوریه و adsl2 در شهر شما چه معنیِِ میده. اونجا هر جوری هست دلیل نمیشه اطلاعات غلط به کاربر ها داده بشه

پ.ن:در ضمن من داداش شما نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر