اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
توی منطقه ی ما(دولت با کد 2261)فقط شاتله که سرویس میده اونم از نوع adsl2 که یه مودم به زور میره تو ÷اچم:biggrin1:
داشتم توی سایتش نگاه میکردم دیدم یکی از مودم های adsl2 اون 49 تومنه ولی نسبت به 80 تومنیها یه قابلیتی به اسم reched dsl رو نداشت که نمیدونم چیه.من برای دانلود و بازیه انلاین میخوام.اگه ممکنه برای خرید مودم راهنماییم کنید.
ممنون:love:

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
خوب بیشتر از 4 گیگ نمی تونه دانلود کنه دیگه.این مقدار هم برای 512 خیلی کمه.512 حداقل باید 20 گیگ باشه.

من که 384 کیلوبایت دارم محدودیت دانلودم 15 گیگ هست.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
شاتل کارش حرف نداره.بهتره مودم 80 تومنی رو بخری ولی اگه پولش رو نداری همون 40 تومنی رو بخر.فرقشون توی کیفیت و سرعته.منظورم از کیفیت همون کیفیت اینترنت هست.چون توی این مودم های ارزون سرعت یه خورده میاد پایین.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,217
نام
علی
سلام
توی منطقه ی ما(دولت با کد 2261)فقط شاتله که سرویس میده اونم از نوع adsl2 که یه مودم به زور میره تو ÷اچم:biggrin1:
داشتم توی سایتش نگاه میکردم دیدم یکی از مودم های adsl2 اون 49 تومنه ولی نسبت به 80 تومنیها یه قابلیتی به اسم reched dsl رو نداشت که نمیدونم چیه.من برای دانلود و بازیه انلاین میخوام.اگه ممکنه برای خرید مودم راهنماییم کنید.
من با 3 brand مختلف کار کردم از لحاظ سرعت دریافت و پایداری هیچ تفاوتی با هم ندارند.
پیشنهاد های من به این ترتیب هست

Planet
Asus
comtrend

اولی در حدود 70 تومان
دومی 45-50
سومی 35-40

به نظر من Asus -َAM 602 انتخاب خیلی خوبی هست هم از adsl2 پشتیبانی میکنه و هم دارای 2 گذرگاه ethrnet و usb هست که بنا به نظر خود شما و امکانات موجود میتونید از یکی استفاده کنید.

در حال حاضر خودم از همین مودم پیشنهادی استفاده میکنم

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
علی زد تو خال.ولی این رو بگم که ایسوز ها جالب نیستن.من Comtrend رو بیشتر از ایسوز قبول دارم.

ایسوز مشکلات زیاد داره.کامترند رو من اینجا جنس توپش توی شرکت دارم استفاده می کنم ازش حتی توی خونه که قیمتش 79000 تومانه.ولی اون مدل 30-40 تومانیش هم عالیه.

تو شرکت هم به مشتری هامون که دنبال مودم ارزون هستن ایسوز میدیم.ولی من قبولش ندارم.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آره بابا.wow رو مثل هلو اجرا می کنه...کانتر هم که 64 هم باهاش مشکل نداره.

لتنسیتو اگر مشکل پیدا کرد شرکت درستش کنه.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
اگر می خوای آنلاین بازی کنی و پینگت خوب باشه.یا در اصل لتنسی توی بازی خوب باشه ADSL 128Kb کارت رو راه میندازه

من که 384 کیلوبایت دارم محدودیت دانلودم 15 گیگ هست.
شما بازی های آنلاین رو(مثلا بازی های Xbox livev,) به راحتی انجام میدی؟؟در واقع این پینگ یا پینگت و لتنسی چی هستش.,و با چه ارقامی موجوده؟؟
در ضمن من وقتی که میخوام A D S Lبگیرم مثلا پارسآنلاین که سرعتش 128Kbهستش و نامحدوده برای بازی کردن خوبه؟؟

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
له راحت انجام میدادم چون الان 360 رو ندارم دیگه ولی Live رو با همین 128 کیلوبایت بازی کردم.

پارس آنلاین اگر قطع و وصلی و کاهش سرعت نداشته باشه خوبه.

در ضمن لتنسی توی بازی های مختلف درجات مختلف داره.مثلا توی کانتر نرمالش بین 30 تا 90 هست ولی توی WoW لتنسی خوب 900 یا 950 هست.

پارس آنلاین زیاد تعریفی نداره ولی برای بازی خوبه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من با 3 brand مختلف کار کردم از لحاظ سرعت دریافت و پایداری هیچ تفاوتی با هم ندارند.
پیشنهاد های من به این ترتیب هست

Planet
Asus
comtrend

اولی در حدود 70 تومان
دومی 45-50
سومی 35-40

به نظر من Asus -َAM 602 انتخاب خیلی خوبی هست هم از adsl2 پشتیبانی میکنه و هم دارای 2 گذرگاه ethrnet و usb هست که بنا به نظر خود شما و امکانات موجود میتونید از یکی استفاده کنید.

در حال حاضر خودم از همین مودم پیشنهادی استفاده میکنم

علی جان خیلی ممنون:love:
واقعیتش من از خود شرکت شاتل قصد خرید مودم رو دارم.
یعنی تفاوت سرعتی بین این 602 با اون قیمت بالاها وجود نداره؟همینطور تفاوت ÷ینگ؟
ممنون:love:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شاتل کارش حرف نداره.بهتره مودم 80 تومنی رو بخری ولی اگه پولش رو نداری همون 40 تومنی رو بخر.فرقشون توی کیفیت و سرعته.منظورم از کیفیت همون کیفیت اینترنت هست.چون توی این مودم های ارزون سرعت یه خورده میاد پایین.

سلام
ببین بحث ÷ول داشتن یا نداشتن نیستش.من توانایی خریدش رو دارم ولی نمیخوام ÷ول الکی بدم.
مطمعنی سرعت میاد ÷ایین؟
ممنون

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,217
نام
علی
علی جان خیلی ممنون:love:
واقعیتش من از خود شرکت شاتل قصد خرید مودم رو دارم.
یعنی تفاوت سرعتی بین این 602 با اون قیمت بالاها وجود نداره؟همینطور تفاوت ÷ینگ؟
ممنو
سلام
خواهش میکنم
به نظر من هیچ تفاوتی ندارند

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا ببخشید انقدر سوال میکنم.
دیشب داشتم تو نت چرخ میزدم دیدم pars online هم به ما سرویس میده.بعد دیدم دانلودشم انلیمیتده هو:biggrin1: ردیفه.
ولی موندم شاتل یا این؟بگیم خیلی واسم مهمه.
کسی میتونه بگه دیگه چه شرکتایی به 2261 سرویس میدن؟(مخابراط با هنر) و بگه کدوم بهتره؟
ممنون

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
پارس آنلاین زیاد تعریفی نداره ولی برای بازی خوبه.
چون نامحدوده واسه بازی کردن خوبه؟؟؟

اقا ببخشید انقدر سوال میکنم.
دیشب داشتم تو نت چرخ میزدم دیدم pars online هم به ما سرویس میده.بعد دیدم دانلودشم انلیمیتده هو:biggrin1: ردیفه.
ولی موندم شاتل یا این؟بگیم خیلی واسم مهمه.
کسی میتونه بگه دیگه چه شرکتایی به 2261 سرویس میدن؟(مخابراط با هنر) و بگه کدوم بهتره؟
ممنون
اول می خواستم یه سایت های چندتا شرکت که سرویس پرسرعت رو میدن
واسه من بنویسین(غیر از افروز و پارآنلاین) که منطقه پوشش رو توش چک کنم
(پارس آنلاین که منطقه ما رو پوشش میده)
در ضمن فکر کنم افروز واسه شما رو ساپورت کنه!
WWW. Afrooz . Com

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
اون ارزون ها مخصوصا ایسوز مشکل ساز هست.خیلی خرابی داره.من واسه خودت می گم.اگر D-Link یا Comtrend گیرت بیاد خوبه.قیمت اولی 50 تومانه ولی دومی 2 تا قیمت داره.یه 45000 تومانیش و یه 70000 تومانی.من 70000 تومانیشو دارم.نگاه کن خودت دیگه بفهم وقتی گرون هست کیفیت کارش بالاتر هست.قطع و وصل شدن به مدمت بستگی داره دیگه.چون ممکنه مودمت داغ کنه به همین دلیل همین طور ریست بشه.

--------------

نامحدودی اینترنتش به غیر از این که واسه بازی خوبه واسه دانلود هم خوبه.ولی کیفیت نداره و قطع و وصلیش زیاده.پارس آنلاین فقط نامحدودیتش خوبه.

ولی شاتل خیلی بهتره چون خودم استفاده کردم.اگر از بین افروز و پارس آنلاین می خوای بگیری برو پارس آنلاین بگیر چون این افروز مثل این که صبحونه زیاد خورده زده زیر دلش.خیلی قیمتاش تخیلیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر