اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
یه سوال داشتم الان سرعت بیشتر از 128 میدن یا هنوز هم ممنوع هست؟
قانونا ممنوعه ولی از یکی از کارکنان آسیا تک که پرسیدم گفتش که اگه بخواید بهتون می دن ...

در مورد سرعت كه گفتن جمع مي كنيم ولي الان خيلي ها از سرعت بالا استفاده مي كنن و من دو سه تا از بچه هاي سايت رو مي شناسم كه بالاي 256 دارن ...
داتك هم از اين سرعت هاي عجيب غريب كم نداره .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
زنگ زدم گفتم ولی میگه مشکل از اینترنت نیست مشکل یا از مرورگره یا از ویندوز در صورتی که من هم چندتا مرورگر عوض کردم از جمله موزیلا اوپرا اکسپلورر و نتس کیپ چند بار هم ویندوز عوض کردم

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
بلاخره با هزار بدبختی بعد از چند سال یه adsl پیدا کردم که منطقه امیر آباد شمالی رو پوشش
بده از خوشحالی داشتم دیوونه میشدم اما رفتم تو سایتش ... قیمتاشو که دیدم مغزم سوت
کشید 64/128 رو زده بود 70 تومن !!! 128/256 100 تومن اینم سایتش.. www.afrooz.com
حالا ربطش... من مخابرات هم پرسیدم گفت منطقه شما هیچ پوششی نداره ... که اتفاقا
این شرکت داشت... حالا من چیکار کنم از کی بپرسم اینا که خودشونم نمیدونن دارن یا نه!
من شدیدا به اینترنت پر سرعت نیاز دارم چون تا چند وقت دیگه باید قید اینترنت رو بزنم میخوام
این آخر عمری یه حالی بکنم..! برا پیش شمارهای 8800 یا 8802 یا 8863 یا 8833 جاییییییی
هست؟! همه شمارها هم برا امیر آباد و مال خودمونه!:-" ..(عجب مملکته ....)

خارج اینترنت پر سرعت مجانی میدن بعضی کشورا اینجا اینترنت با کیفیت افتضاح با قیمت زیاد و
با منت میدن....
بابای.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بلاخره با هزار بدبختی بعد از چند سال یه adsl پیدا کردم که منطقه امیر آباد شمالی رو پوشش
بده از خوشحالی داشتم دیوونه میشدم اما رفتم تو سایتش ... قیمتاشو که دیدم مغزم سوت
کشید 64/128 رو زده بود 70 تومن !!! 128/256 100 تومن اینم سایتش.. www.afrooz.com
حالا ربطش... من مخابرات هم پرسیدم گفت منطقه شما هیچ پوششی نداره ... که اتفاقا
این شرکت داشت... حالا من چیکار کنم از کی بپرسم اینا که خودشونم نمیدونن دارن یا نه!
من شدیدا به اینترنت پر سرعت نیاز دارم چون تا چند وقت دیگه باید قید اینترنت رو بزنم میخوام
این آخر عمری یه حالی بکنم..! برا پیش شمارهای 8800 یا 8802 یا 8863 یا 8833 جاییییییی
هست؟! همه شمارها هم برا امیر آباد و مال خودمونه!:-" ..(عجب مملکته ....)

خارج اینترنت پر سرعت مجانی میدن بعضی کشورا اینجا اینترنت با کیفیت افتضاح با قیمت زیاد و
با منت میدن....
بابای.

سلام

من خودمم از سرویس افروز استفاده میکنم و بهت توصیه میکنم اگه شرکت دیگه ای هم پیدا کردی توی منطقتون حتما از اون بگیر و بیخیال افروز شو
ولی اگه شرکت دیگه ای نیست و فقط همین یدونس خب چاره ای نداره و باید بگیری

در مورد قیمت هم وقتی دیدن منطقه ی شما هیچ شرکت دیگه ای نیست این قیمت زدن ... الان تو منطقه ی ما همین سرویسهایی که گفتی رو 55 و 95 میدن (اینجا به جز افروز جدیدا یه شرکت دیگم اومده که یه مقدار ارزون تر از افروز میده و من خودمم قصد دارم از این به بعد از اون بگیرم)

به هر حال اگه فقط همین شرکت هست تو منطقتون و حتما هم ADSL میخوای چاره ای نداره ... خوشبختانه سرویسهای افروز جدیدا یه مقدار بهتر شده ... حدود 2-3 ماه پیش واقعا اعصاب خورد کن شده بود و مثلا توی یه بازه ی زمانی 1 ساعته شاید 50 بار قطع و وصل میشد ... یعنی یه لحظه قطع میشد و دوباره وصل میشد ... ولی الان دیگه این مشکلات رو نداره و سرعتش هم بد نیست

ولی متاسفانه از نظر پشتیبانی خیلی ضعیفه و مسئولین شرکت مثه اینکه یه جورایی طلبکارن از آدم!

البته شما یه گزینه ی دیگه هم داری و اونم این که از سرویس های Wireless استفاده کنی ... داتک شرکت خوبیه و سرویس وایرلس هم داره ... یه آمار بگیر ببین چجوریاس و به منطقتون میخوره یا نه ... البته من خودم قبل از اینکه ADSL بگیرم دایرلس داتک رو هم تست کردم که با منطقه ی ما اصلا خوب کار نمیکرد و سرویس 512 نهایت سرعت دانلود 20 بود تازه اونم در حالتی که صندلی گذاشته بودم زیر پام و مودم رو گرفتم بود زیر سقف !!
وقتی مودم کنار PC بود به زحمت سرعت از 10 بالاتر میرفت

ولی بازم امتحانش ضرر نداره ... میتونی بگیری و تست کنی اگه خوب کار نکرد پس بدی (موقع گرفتن شرط کنی که اگه خوب نبود میارم بهتره)

موفق باشی

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
بلاخره اینترنت adsl افروز رو گرفتم 128/256 ماهی 100 تومن .. البته خیلی گرون هست
ولی .. تا حالا که از نظر سرعت عالی بوده و یک لحظه هم قطع نشده محدودیت دانلود هم نداره...
و الان با سرعت 256 ماکسیموم تا 35 هم سرعت دانلود میره بالا! مینیممش هم تا 30 هست..
حالا نمیدونم که اینطوری میمونه یا بعد مرور زمان کیفیتش پایینتر میره....
همین دیگه! فعلا .. بابای.

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
ميگم خيلي گرون خريديد ها ! 256 بدون محدوديت حجمي تو شهر ما با سرعت بسيار خوبش ! ميشه براي ماهي 25 الي 30 تومن ! اين 30 تومنيها يه سري مزايا داره باسه همون قرون تره ! 13 تومن هم باسه 128 هستش ! من خودم 128 گرفتم خيلي هم راضيه ام ! دان ام 15 الي 27 ميره !

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
ميگم خيلي گرون خريديد ها ! 256 بدون محدوديت حجمي تو شهر ما با سرعت بسيار خوبش ! ميشه براي ماهي 25 الي 30 تومن ! اين 30 تومنيها يه سري مزايا داره باسه همون قرون تره ! 13 تومن هم باسه 128 هستش ! من خودم 128 گرفتم خيلي هم راضيه ام ! دان ام 15 الي 27 ميره !

آخه ما اینجا یه مشکلی داریم اونم اینه که بعد از 4 سال دنبال adsl بودن بلاخره این اومد
و وقتی دید اولین شرکتی هست که منطقه ما رو پوشش میده به این گرونی داد...
میدونم گرونه ولی چیکار کنم وقت ندارم صبر کنم!
تازه 256 ماهی 10 تومن هم هست اینجا تو تهران اما به منطقه ما نمیخوره..
بابای.

Dr.Adeli

کاربر سایت
Feb 10, 2007
13
آخه ما اینجا یه مشکلی داریم اونم اینه که بعد از 4 سال دنبال adsl بودن بلاخره این اومد
و وقتی دید اولین شرکتی هست که منطقه ما رو پوشش میده به این گرونی داد...
میدونم گرونه ولی چیکار کنم وقت ندارم صبر کنم!
تازه 256 ماهی 10 تومن هم هست اینجا تو تهران اما به منطقه ما نمیخوره..
بابای.

ببخشید کدوم شرکت 256 رو ماهی 10 تومن می ده؟
(از نظر منطقه مشکل ندارم)

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
ببخشید کدوم شرکت 256 رو ماهی 10 تومن می ده؟
(از نظر منطقه مشکل ندارم)

اگه تهرانی میتونی تو روزنامه همشهری نگا کنی میبینی که نه فقط یکی بلکه حدود 10 تا آگهی
هست که نوشته adsl ماهی 10 تومن... حتی 9500 هم دیدم ولی ...
راست و دروغش پایه خودشون به من مربوط نمیشه دیگه! ..
بابای.

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
بابا دارم دیونه می شم من با سرعت 256 می خوام ولی هیچ جا به کاربر خونگی نمیده بالاخره قانون محدودیت ورداشته می شه یا نه؟ اگه نشه مجبورم برم یه شرکت ثبت کنم وروی اون 256 ببگیرم کاری که دو سه تا از بجه ها کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر