اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من 512 پارس آنلاین دارم.حداکثر سرعت دانلودم 25 هست!!!!
100 مگ رو تقریبا تو 75 دقیقه دانلود میکنم.>:d<

یعنی مزخرف تر از پارس آنلاین هم هست :-/

خب زنگ بزن پشتیبانی:-/
منم 512 پارس آنلاین دارم ولی سرعتم 200 به بالاس:)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من 512 پارس آنلاین دارم.حداکثر سرعت دانلودم 25 هست!!!!
100 مگ رو تقریبا تو 75 دقیقه دانلود میکنم.>:d<

یعنی مزخرف تر از پارس آنلاین هم هست :-/

۲ دلیل میتونه داشته باشه ...

منطقه شما شلوغ هست !
یا
از سایتی که میگیری دره پیت (که فکر کنم بیشتر به اولی مربوط باشه)

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
خب زنگ بزن پشتیبانی:-/
منم 512 پارس آنلاین دارم ولی سرعتم 200 به بالاس:)
اين سرعت وقتي به درد ميخوره كه نامحدود داشته باشي وگرنه اگر محدود باشه حجمت چه با 200 چه 50 تموم ميشه
حالا كمتر باشه فقط اعصاب ادم بهم ميريزه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
سلام!
من Modem ـم دیروز مرحوم شد، اگه میشه یه مودم خوب معرفی کنید که گارانتی معتبر داشته باشه. یه چیزی هم باشه که شاتل یهو گیر نده که این مدل را ساپورت نمیکنه. برای استفاده خانگی میخوام و 2 پورت هم باشه بهتره. ممنون

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
سلام!
من Modem ـم دیروز مرحوم شد، اگه میشه یه مودم خوب معرفی کنید که گارانتی معتبر داشته باشه. یه چیزی هم باشه که شاتل یهو گیر نده که این مدل را ساپورت نمیکنه. برای استفاده خانگی میخوام و 2 پورت هم باشه بهتره. ممنون
Asus بخر خوب پسر!خودتم راحت ميتوني بنصبيش!
اما من مودم Level One خريدم با 5 سال گارانتي!شاتلم استفاده ميكنيم فقط براي نصبش چون راهنماش توي سايت شاتل نبود حاجي اومد نصب كرد(پول نصب رو در هر صورت ميگيرن كه:d)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
چه فرقی بین linksys wag-54g2 با wag-120n میکنه؟کدوم بهتره؟میگن 120n بیش از 150mphs ساپورت میکنه یعنی چی؟ بهتر از 120n تا 85 تومان چی خوبه؟ بلاخره نفهمیدم از چه شرکتی سرویس بگیرم؟ من نظر چند نفر می خوام: قطعی نداشته باشه ودر شب سرعتش خوب باشه در کل عالی باشه:
اسیاتک
شاتل
پیشگامان توسعه ارتباطات
صبانت
سپنتا

aminkzm

کاربر سایت
Oct 29, 2010
3
میتونید تست بگیرید بزارید؟؟؟ اگه اینجوری هست که میگید میتونید برید شکایت کنید.
الان من 512 پارس دارم سرعت 250 ثابت دانلود میکنم.

این تست من از سایت speedtest.net هستش که عکسشو میذارم :
در ضمن دانلودم از خود سایت پارس آنلاین هستش.(همون دو تا تست دانلودی که گذاشته)
با پشتیبانی هم 10 بار تماس گرفتم گفتن ما مشکلی نداریم همینه که هست اگه نمیخواید میتونید اشتراکتونو لغو کنید !!!!!!!!!!!! :d (به همین راحتی :-o)
نمایندگی همینجا (شهریار) هم میگه پارس آنلاین فقط به تهران و کرج خوب سرویس میده.شهرستان ها رو کم فروشی میکنند.=((
حالا اگه شما سرعت دانلودتون 250 !! هست که باید تو دامنشون نماز بخونید ...:d:d:d

2010-10-30_154050.jpg
bb60bcc2d97f4302b157.jpg

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این تست من از سایت speedtest.net هستش که عکسشو میذارم :
در ضمن دانلودم از خود سایت پارس آنلاین هستش.(همون دو تا تست دانلودی که گذاشته)
با پشتیبانی هم 10 بار تماس گرفتم گفتن ما مشکلی نداریم همینه که هست اگه نمیخواید میتونید اشتراکتونو لغو کنید !!!!!!!!!!!! :d (به همین راحتی :-o)

اینو ساپورت تهران گفت یا شهر خودتون ؟
چون اگه تهران باشه بخش Customer Care داره هر شرکتی ... با این طرز صحبت شدیدا برخورد میکنن اگه گزارش بدید ... من دادم از ون روز دیگه هربار زنگ زدم طرف نبود

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
چه فرقی بین linksys wag-54g2 با wag-120n میکنه؟کدوم بهتره؟میگن 120n بیش از 150mphs ساپورت میکنه یعنی چی؟ بهتر از 120n تا 85 تومان چی خوبه؟ بلاخره نفهمیدم از چه شرکتی سرویس بگیرم؟ من نظر چند نفر می خوام: قطعی نداشته باشه ودر شب سرعتش خوب باشه در کل عالی باشه:
اسیاتک
شاتل
پیشگامان توسعه ارتباطات
صبانت
سپنتا

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اسیاتک
شاتل
پیشگامان توسعه ارتباطات
صبانت
سپنتا

از روی این عکس ها میتونی بفهمی که کدوم بهتره !

سوال بعدیت هم بستگی به منطقه مخابراتی شما داره !

aminkzm

کاربر سایت
Oct 29, 2010
3
اینو ساپورت تهران گفت یا شهر خودتون ؟
چون اگه تهران باشه بخش Customer Care داره هر شرکتی ... با این طرز صحبت شدیدا برخورد میکنن اگه گزارش بدید ... من دادم از ون روز دیگه هربار زنگ زدم طرف نبود

پشتیبانی تهران گفت :02182201000

پشتیبانی اینجا که بیچاره ها خودشونم مشکل کمبود سرعت و قطعی دارن !!
در کل اگه کسی غیر از تهران و کرج اشتراک پارس رو بگیره سرش کلاه رفته >:) گول تبلیغاتشو نخورید.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان 1 سوال . ممنون میشم جواب بدید :
اقا چون خونه ی من فیبر نوریه متاسفانه مجبور شدم از مخابرات بگیرم . مخابرات هم به معنای واقعیه ی کلمه ی افتضاحه . حالا میخواستم بدونم شرکت ها از فیبر نوری پستیبانی میکنن با نه ؟ مثلا صبا نت به من اینترنت میده با نه؟
لطفا جواب بدین خیلی مهمه .

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان 1 سوال . ممنون میشم جواب بدید :
اقا چون خونه ی من فیبر نوریه متاسفانه مجبور شدم از مخابرات بگیرم . مخابرات هم به معنای واقعیه ی کلمه ی افتضاحه . حالا میخواستم بدونم شرکت ها از فیبر نوری پستیبانی میکنن با نه ؟ مثلا صبا نت به من اینترنت میده با نه؟
لطفا جواب بدین خیلی مهمه .
منم مشکل شما رو داشتم . شرکتی نیستش که رو فیبر نوری adsl بده .
منم مجبور شدم اینترنت بی سیم بگیرم در کل راضی هستم به شما هم پیشنهاد میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر