اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
دوستان این لنگر کشتی رو کی میخوان از این فیبرها جدا کنن ؟ :D
سرعت و پینگ به طرز افتضاحی اومده پایین ! :(

گویا گفتند تا 12 فوریه .... اما خدا داند :) ... تازه گویا مصر تکذیب کرده که لنگر کشتی باعث قطع کابل شده و مدعی شده در منطقه ای که کابل قطع شده هیچ کشتی رفت و آمد نداشته

من قبلا یک فایل 6 مگابابتی را تو سه چهار دقیقه دانلود می کردم اما حالا تو یک ربع هم نمیشه دانلود کرد :) ...

Ping هم که دیگه رسما رفته بالای 500 600 ... الان بازی آنلاین خیلی میچسبه :laughing: .

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام
من همین پیش پات داشتم میزدم.
با آسیاتک :D

دوستان ببخشید! این Ping آسیاتک توی شرایط معمولی حدودا چقدره ؟! غیر از الان که مشکل برای همه ISP ها پیش اومده...

آخه میخوام تا یه چند وقت دیگه ADSL بگیرم و همین آسیاتک هم مجبورم انتخاب کنم؛ بیشتر برای بازی آنلاین میخوام پس Ping باید خیلی مهم باشه...

از دوستانی که آسیاتک دارن میخوام این Ping ـشون رو بگن ؛ مرسی...

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام
يه اگه ميشه 1 شرکت خوب معرفی کنيد که 256 ما پينگ خوب بده از همه مهمتر برام پينگ خوب هست
قيمتم تا رنج 35 تومن در ماه

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
دوستان ببخشید! این Ping آسیاتک توی شرایط معمولی حدودا چقدره ؟! غیر از الان که مشکل برای همه ISP ها پیش اومده...

آخه میخوام تا یه چند وقت دیگه ADSL بگیرم و همین آسیاتک هم مجبورم انتخاب کنم؛ بیشتر برای بازی آنلاین میخوام پس Ping باید خیلی مهم باشه...

سلام
من آسیاتک دارم
پینگم الان 220 هست.:-"

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام.....

اقا کسی نمیدونه چه شرکتی اراک رو ساپورت میکنه قیمت هاش چه طور هستند چه جوری کار میکنه چه قسمت هایی از اراک رو ساپورت میکنه کار شرکته خوبه یا نه
با تشکر

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
220 یه کم زیاد نیست ؟! راحت آنلاین بازی میکنی ؟!

قبل از این قضیه کشتی و لنگر و اینجور چیزا چقدر بود ؟!
نه مشکلی نداره فقط یکم ساعات شلوغی مشکل پیدا میکنه البته الانا...
حقیقتش قبل از کشتی پینگ رو نگرفته بودم.;)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
سرگذشت كابل‌هاي نازكي كه شبكه‌هاي اينترنت را به هم وصل كرده است :

http://www.tarashe.com/news/2008/02/04/6947-/

-------------------------------------------------------------------

چهارمين کابل اصلی اينترنت در خاورميانه نيز قطع شد :

http://www.tarashe.com/news/2008/02/06/6955-/

===================================================

بچه ها به نظر نمی یاد از کشتی باشه.این از تحریم های آمریکاست
آخرین روزهاییست که داریم اینترنت رو تجربه می کنیم ؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا برای من که receive مهم هست کدوم art بهتره؟ ... :arrowd:

از کجا می شه فهمید که در حال حاضر از کدوم یک از art ها داری استفاده می کنی؟ :biggrin1:

بستگی به پولت داره.اما خوب سرعت خوب 256 هست یا 384.برای این که بفهمی کدوم آرت رو هم داری باید زنگ بزنی شرکت.اما خوب توی کنترل پنل مودم هم می تونی بفهمی سرعتت چنده.

سلام . :love:

دوستان و اساتيد عزيز ... من يه راهنمايي ميخواستم ...

فرض كنيد ما يه كامپيوتر سرور داريم كه با مودم به اينترنت ADSL وصله ، اين كامپيوتر به يك كامپيوتر ديگه شبكه شده ... تا اينجا كه هيچي !!!
حالا شما پشت اون كامپيوتر دومي نشستيد و تازه ويندوز نصب كردين و هيچ تنظيماتي توش انجام ندادين ... ما ميخوايم از اين كامپيوتر براي اتصال به كامپيوتر اول كه سروره و بعد از اون به انترنت استفاده كنيم ...
خوب ، يا علي ... خواهشن يواش يواش توضيح بديد كه بايد شكار كنم ؟؟؟

ممنون :love:

خوب دوست عزیز باید تنظیمات شبکه رو انجام بدید.به بخش Network Connections برید و توی Properties کانکشن خودتون وارد Properties مربوط به TCP/IP بشوید.اونوقت IP ها رو تنظیم کنید.

این یعنی چه قدر زیاد؟!
17.gif

2dugiuf.jpg

امین جون این سرعتی هست که کارت شبکه تا این حد پشتیبانی می کنه.یعنی تا 1 گیگابایت سرعت می تونه وصل بشه.

اين مشکل سرعت و پينگ برای تمام Isp ها پيش اومده؟؟

این مشکل کل ایران رو فرا گرفته و البته مثل این که بعضی از کشور های آسیایی رو.
سلام
يه اگه ميشه 1 شرکت خوب معرفی کنيد که 256 ما پينگ خوب بده از همه مهمتر برام پينگ خوب هست
قيمتم تا رنج 35 تومن در ماه

شما چه شهری هستید.اگر تهران هستید Shatel.IR,Sabanet.ir و AzadNet.Net شرکت های خوبی هستن.
اقا کسی نمیدونه چه شرکتی اراک رو ساپورت میکنه قیمت هاش چه طور هستند چه جوری کار میکنه چه قسمت هایی از اراک رو ساپورت میکنه کار شرکته خوبه یا نه
با تشکر

شرکت نما آنلاین نماینده شرکت Pars Online در اراک هست : http://www.jahanonline.ir/

شرکت گذرگاه جهانی با آدرس : اراك - خیابان امام روبروی سینما استقلال ساختمان 188 هم نماینده داتک تلکام هست
سرگذشت كابل‌هاي نازكي كه شبكه‌هاي اينترنت را به هم وصل كرده است :

http://www.tarashe.com/news/2008/02/04/6947-/

-------------------------------------------------------------------

چهارمين کابل اصلی اينترنت در خاورميانه نيز قطع شد :

http://www.tarashe.com/news/2008/02/06/6955-/

===================================================

بچه ها به نظر نمی یاد از کشتی باشه.این از تحریم های آمریکاست
آخرین روزهاییست که داریم اینترنت رو تجربه می کنیم ؟!

محمد جان اینطوری نمیشه گفت.فقط اگر کشور های عربی ایران رو تحریم کنن یا کشور های مثل هند و آسیای شرقی،باعث بدبختی ایران میشه.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
بستگی به پولت داره.اما خوب سرعت خوب 256 هست یا 384.برای این که بفهمی کدوم آرت رو هم داری باید زنگ بزنی شرکت.اما خوب توی کنترل پنل مودم هم می تونی بفهمی سرعتت چنده.

خوب دوست عزیز باید تنظیمات شبکه رو انجام بدید.به بخش Network Connections برید و توی Properties کانکشن خودتون وارد Properties مربوط به TCP/IP بشوید.اونوقت IP ها رو تنظیم کنید.

امین جون این سرعتی هست که کارت شبکه تا این حد پشتیبانی می کنه.یعنی تا 1 گیگابایت سرعت می تونه وصل بشه.

این مشکل کل ایران رو فرا گرفته و البته مثل این که بعضی از کشور های آسیایی رو.

شما چه شهری هستید.اگر تهران هستید Shatel.IR,Sabanet.ir و AzadNet.Net شرکت های خوبی هستن.

شرکت نما آنلاین نماینده شرکت Pars Online در اراک هست : http://www.jahanonline.ir/

شرکت گذرگاه جهانی با آدرس : اراك - خیابان امام روبروی سینما استقلال ساختمان 188 هم نماینده داتک تلکام هست

محمد جان اینطوری نمیشه گفت.فقط اگر کشور های عربی ایران رو تحریم کنن یا کشور های مثل هند و آسیای شرقی،باعث بدبختی ایران میشه.
منم همین نظر رو دارم اگه قرار باشه این تحریم کنن خیلی راحتتر از این میتونند این کارو انجام بدن نه اینکه بیان مال کل کشور های خاورمیانه رو قطع کنن

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

سلام اگه زندگیت دوست داری اگه خود تو داری اگه .... :biggrin1:به هیچ وجه سراغ اسیاتک نرو که پشیمون میشی اخر یه ماه اولم مجانی میده خوب پشتیبانی میکنه ولی از ماه دوم میشی اینجوری:evil: من همیشه یاهو پینگ میکنم 300 یا 400 به بالاست اصلا خوب نیست دیگه خود دانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر