اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
در مورد سوال اولت من نمی دونم ولی خیلی از بچه ها می گن خوب نیست. در مورد سوال دومت هم من خودم از داتک استفاده می کنم(البته از نماینده اون تو کرج که شبدیز هست) و خیلی هم راضی ام و 256 هم به کار بر خونگی میده. در مورد سوال سومت هم من سرویس 128 داتک دارم و سرعت دانلودم میانگین 14.5 هست. که احتمالا 256 بشه 29 که تا سرعت واقعی فقط 3 کیلو بایت فاصله داره. نمیدونم آسیا تک چه مودم هایی رو ساپورت میکنه ولی مودمی که داتک ساپورت میکنه همین ایسوز am602 هست که مودم خیلی خوبیه فقط اگر می خوای از خود isp بگیری مواظب باش تو پاچت نکنن. (قیمتش حدود 50 تا 55 تومانه). در ضمن این آسیا تک که داره 256 رو میده 24000 تومان باید ببینی ترافیک نا محدوده یا اگر محدوده چند گیگ محدودیت داره.
یا علی مدد

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
جواب همه سؤالات اينکه از خير اسيا تک بگزار
اگه ميخوای پولت رو حروم کنی اسيا تک بگير
فقط داتک بهترينه
بعد پارس انلاين

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
سلام
در مورد سوال اولت من نمی دونم ولی خیلی از بچه ها می گن خوب نیست. در مورد سوال دومت هم من خودم از داتک استفاده می کنم(البته از نماینده اون تو کرج که شبدیز هست) و خیلی هم راضی ام و 256 هم به کار بر خونگی میده. در مورد سوال سومت هم من سرویس 128 داتک دارم و سرعت دانلودم میانگین 14.5 هست. که احتمالا 256 بشه 29 که تا سرعت واقعی فقط 3 کیلو بایت فاصله داره. نمیدونم آسیا تک چه مودم هایی رو ساپورت میکنه ولی مودمی که داتک ساپورت میکنه همین ایسوز am602 هست که مودم خیلی خوبیه فقط اگر می خوای از خود isp بگیری مواظب باش تو پاچت نکنن. (قیمتش حدود 50 تا 55 تومانه). در ضمن این آسیا تک که داره 256 رو میده 24000 تومان باید ببینی ترافیک نا محدوده یا اگر محدوده چند گیگ محدودیت داره.
یا علی مدد

ممنون که جولب دادی.
آسیا تک همه سرویساش نامحدوده.
ولی اگه داتک هم 256 به کاربرخونگی میده داتک رو میگیرم
candy.gif

امروز عصر وجب به وجب علا الدین و ایران رو گشتم ایسوز نبود که نبود.( می گفتن هفتهی بعد میرسه ) قیمتشم بالای 50 می گفتن. D Link بود که گویا داتک رو ساپورت نمیکنه:(
یه مارک Level One بود که 52 میگفت. چه طوریاس؟کیفیتش خوبه؟
خود داتک چه مودمی میده؟گارانتیش میکنه؟
اگه جایی رو میشناسی که مودم ایسوز داره ممنون میشم معرفی کنی ( البته تو تهران )
راستی اینا به دانشجوها یه پیمانکاران مخابرات تخفیف نمیدن؟

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
دوست عزیز اینی که میگن فلان شرکت بده یا فلان شرکت خوبه یه چیز نسبیه و ارتباط مستقیم با مرکز مخابراتی محلتون و شرکت ارائه دهنده خدمات داره لذا بعضی جاها به خاطر بافت تجاری و شرکت ها ، ادارات و یا سازمانهای دولتی و همچنین ساکنین اون منطقه پهنای باند زیادی رو می طلبه که باید از سمت مخابرات و شرکت های خصوصی تامین بشه که بیشتر به دلیل تعرفه بالای پهنای باند اون شرکت قادر نخواهد بود سرویس مطلوبی رو به یوزر هاش بده . به همین دلیل می بینیم که اکثرا در برخی از مناطق کاربران فلان شرکت از سرویس دهی اون شرکت ناراضین ولی در منطقه دیگه کاربرانش از همون شرکت کاملا" راضین پس خودت بهتر می تونی تصمیم درست رو بگیری .
در ضمن مودم های شرکت آسیا تک ASUS و Corecess هستن و خوب هم هستن .

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
Adsl داتک

امروز زنگ زدم داتک (81681) و تقاضای ADSL دادم.
می گفت بالای 128 به کاربر خانگی نمیدیم.:hmm:
خلاصه فعلا به همون 128 قانع شدیم.:blush:
3 تومن هم بابت مالیات می گیرن. گفتش فردا پیک میفرستیم بیاد مبلغ و مدارک رو بگیره و طی 7 تا 10 روز کاری مامورین شرکت برای اتصال میان خونتون.:happy:
راجع به مودمشون پرسدم گفت Asus AM602 که 50 تومن میفروشیمش.من هم قبول کردم چون الان تو بازار زیر 50 تومن پیدا نمیشه ( کلا الان ایسوز خیلی خیلی کمیاب شده ).
تا ببینیم کی میان خطمونو وصل کنن.:D
اونموقع میگم که سرعت و کیفیتش چه جوریه.;)
پیش شماره ما 4440 ( مرکز پیام نور )

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
امروز زنگ زدم داتک (81681) و تقاضای ADSL دادم.
می گفت بالای 128 به کاربر خانگی نمیدیم.:hmm:

گفتش فردا پیک میفرستیم بیاد مبلغ و مدارک رو بگیره و طی 7 تا 10 روز کاری مامورین شرکت برای اتصال میان خونتون.:happy:
من دوستم یه هفته پیش از آسیا تک adsl 128kb گرفت خودش نصب کرد آموزشش رو تو سایتش زده همون روزی هم که زنگ زد با پیک مودم رو فرستادن
میخوان 7 روز معطلتون کنن:sick:خوب خودت نصب کن
داتک شنیدم اگه مدرک دانشجویی بهشون بدی بالای 128 میدن

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
کمک!
من شیرازم! پنج شنبه رفتم با شرکت همیارنت قرار داد بستم! و طبق گفته خودشون دیروز سرویس روی خطم فعال شده! ولی مودم من هیچ سرویسی رو دیروز Detect نکرد! جریان رو بهشون گفتم!
یکی رو فرستادن مخابرات ، به من هم گفتم مودم رو ببرم پیششون! مودم رو بردم! هیچ مشکلی نداشت! خط رو هم چک کردن! بدون مشکل بود! یک مودم هم بهم دادن گفتن ببر تست کن! بازم هیچی! به این نتیجه رسیدن که اشکال داخلیه! مودم رو بردم رو ورودی خط هم چک کردم! بازم هیچی! :((
قرار شده نتیجه رو بهشون خبر بدم! ولی الآن پشتیبانی ADSLشون شرکت نیست!
کسی نمی تونه بگه اشکال از کجاست؟!؟!؟! من واقعا گیج شدم! :(
-----------
شانس رو میبینی! تو این همه آدم خط ما باید مشکل پیدا کنه! ( خودشون هم توش موندن!)

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
من دوستم یه هفته پیش از آسیا تک adsl 128kb گرفت خودش نصب کرد آموزشش رو تو سایتش زده همون روزی هم که زنگ زد با پیک مودم رو فرستادن

نه بابا از این خبرا نیست دانشجو و غیر دانشجو نداره.
اگه مدرک ثبت شرکت داشته باشی بیشتر از 128 میدن.
نداشته باشی نمیدن:(
خود اعلام به مخابرات و رانژه کردن خط و ارسال اظلاعات با این سیستم بروکراسی ادارات ما کمتر از یک هفته طول نمیکشه:biggrin1:
اگه بیاد موقع نصب ازش میخام طریقه نصب رو بهم بگه. چ.ن من هر ماه ویندوز عوض میکنم.
حالا اصلا با تعویض ویندوز نیازی به نصب مجدد هست؟
14.gif

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن

سلام
این هفت تا 10 روزی رو که اینا میگن طول میشکه بخاطر این نیست که خودشون خط رو نصب کنن و اگر ما خودمون بتونیم این کار رو انجام بدیم دیگه این مدت زمان رو نباید منتظر بمونیم . بلکه این زمانی که اینا میگن طول میشکه تا سرویس وصل بشه مربوط به مخابرات هست و دست isp نیست که مثلا الکی بخواد 7 تا 10 روزآدم رو معصل نگه داره بلکه مربوط به رانژه شدن خط توسط مخابراته که دیگه کمتر از 4 روز طول نمیکشه(البته کار نیم ساعته ولی خوب تو ایران معمولا 4 یا 5 روز طول میکشه تا شرکت های دولتی یه کار نیم ساعته رو انجام بدن) و بخاطر همین isp به شما میگه 7 تا 10 روز تا اطمینان پیدا کنه که خط رانژه شده . وگرنه نصب کردن و کانفیگ کردن توسط isp کار نیم ساعته که اون رو خودتون هم می تونید انجام بدین.
در ضمن pspman عزیز(متاسفانه اسمتون رو نمی دونم) مودم رو خیلی قیمت خوبی بهت گفته و در مورد سرویس 256 که گفتن به کاربر خونگی نمی دن بعد از 2یا 3ماه که قراردادت رو تودید کردی و مشتری شون شدی مطمین باش بهت بالا تر از 128 هم میدن.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
کمک!
من شیرازم! پنج شنبه رفتم با شرکت همیارنت قرار داد بستم! و طبق گفته خودشون دیروز سرویس روی خطم فعال شده! ولی مودم من هیچ سرویسی رو دیروز Detect نکرد! جریان رو بهشون گفتم!
یکی رو فرستادن مخابرات ، به من هم گفتم مودم رو ببرم پیششون! مودم رو بردم! هیچ مشکلی نداشت! خط رو هم چک کردن! بدون مشکل بود! یک مودم هم بهم دادن گفتن ببر تست کن! بازم هیچی! به این نتیجه رسیدن که اشکال داخلیه! مودم رو بردم رو ورودی خط هم چک کردم! بازم هیچی! :((
قرار شده نتیجه رو بهشون خبر بدم! ولی الآن پشتیبانی ADSLشون شرکت نیست!
کسی نمی تونه بگه اشکال از کجاست؟!؟!؟! من واقعا گیج شدم! :(
-----------
شانس رو میبینی! تو این همه آدم خط ما باید مشکل پیدا کنه! ( خودشون هم توش موندن!)

سلام
سیم اصلی که میاد داخل منزلتون رو هم امتحان کردب=ی؟ در ضمن مودمت چیه؟
یا علی مدد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
این هفت تا 10 روزی رو که اینا میگن طول میشکه بخاطر این نیست که خودشون خط رو نصب کنن و اگر ما خودمون بتونیم این کار رو انجام بدیم دیگه این مدت زمان رو نباید منتظر بمونیم . بلکه این زمانی که اینا میگن طول میشکه تا سرویس وصل بشه مربوط به مخابرات هست و دست isp نیست که مثلا الکی بخواد 7 تا 10 روزآدم رو معصل نگه داره بلکه مربوط به رانژه شدن خط توسط مخابراته که دیگه کمتر از 4 روز طول نمیکشه(البته کار نیم ساعته ولی خوب تو ایران معمولا 4 یا 5 روز طول میکشه تا شرکت های دولتی یه کار نیم ساعته رو انجام بدن) و بخاطر همین isp به شما میگه 7 تا 10 روز تا اطمینان پیدا کنه که خط رانژه شده . وگرنه نصب کردن و کانفیگ کردن توسط isp کار نیم ساعته که اون رو خودتون هم می تونید انجام بدین.
در ضمن pspman عزیز(متاسفانه اسمتون رو نمی دونم) مودم رو خیلی قیمت خوبی بهت گفته و در مورد سرویس 256 که گفتن به کاربر خونگی نمی دن بعد از 2یا 3ماه که قراردادت رو تودید کردی و مشتری شون شدی مطمین باش بهت بالا تر از 128 هم میدن.
یا علی مدد
حسن جان یعنی کلا بلا استثنا باید این چندروز طول بکشه؟آخه دوستم وقتی مودم رو گرفت همون روز وصل شد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
ن
اگه بیاد موقع نصب ازش میخام طریقه نصب رو بهم بگه. چ.ن من هر ماه ویندوز عوض میکنم.
حالا اصلا با تعویض ویندوز نیازی به نصب مجدد هست؟
14.gif

نه چون مودم شماEthernet هست و usb نیست اصلا شما مودم رو نصب نمی کنی که بخوای با هد ویندوز عوض کردن دورباره مودم رو نصب کنی بلکه شما وقتی مودمت کانفیگ شد دیگه همیشه با isp در ارتباطه و ربطی به ویندوزت ندازه که بخوای با هر ویندوز عوض مردن مودم رو دوباره نصب کنی.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حسن جان یعنی کلا بلا استثنا باید این چندروز طول بکشه؟آخه دوستم وقتی مودم رو گرفت همون روز وصل شد

سلام
آره سمیر جون چون تا وقتی adsl نداری سیستم تلفنت یک طرفه هست و برای اینکه شما در موقع استفاده کردن از adsl تلفنت اشغال نشه باید تلفنت دو طرفه بشه که این کار رو مخابرات انجام میده و دست اون isp که ازش سرویس می گیری نیست. البته می گم کار نیم ساعته ولی مخابرات حد اقل دو سه روز کار رو لفت و لیس میده و دوست شما هم احتمالا یا تو مخابرات آشنا داشته که به سرعت براش خطش رو رانژه کرده و یا قبلا از یه isp دیگه adsl داشته و خط رانژه مونده بوده.
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر