اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام
سیم اصلی که میاد داخل منزلتون رو هم امتحان کردب=ی؟ در ضمن مودمت چیه؟
یا علی مدد

من که گفتم رو ورودی هم چک کردم!
مودم D-Link دارم! ولی از مودمم نیست! چون مودم رو خودشون چک کردن و حتی یک مودم دیگه ( FiberHome ) برای امتحان بهم دادن! اون هم کار نکرد!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
آره سمیر جون چون تا وقتی adsl نداری سیستم تلفنت یک طرفه هست و برای اینکه شما در موقع استفاده کردن از adsl تلفنت اشغال نشه باید تلفنت دو طرفه بشه که این کار رو مخابرات انجام میده و دست اون isp که ازش سرویس می گیری نیست. البته می گم کار نیم ساعته ولی مخابرات حد اقل دو سه روز کار رو لفت و لیس میده و دوست شما هم احتمالا یا تو مخابرات آشنا داشته که به سرعت براش خطش رو رانژه کرده و یا قبلا از یه isp دیگه adsl داشته و خط رانژه مونده بوده.
یا علی مدد
حسن جان پس امکان داره که تا وقتی که خط دو طرفه نشده تو همون 4 و5 روز از adsl استفاده کرد (در صورتی که خط یه طرفه باشه)؟

آخرین ویرایش:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من که گفتم رو ورودی هم چک کردم!
مودم D-Link دارم! ولی از مودمم نیست! چون مودم رو خودشون چک کردن و حتی یک مودم دیگه ( FiberHome ) برای امتحان بهم دادن! اون هم کار نکرد!

سلام
ببینم چراغ adsl مودمت چشمک میزنه و ثابت نمی شه یا نه اصلا به کل چراغ adsl مودمت چشمک هم نمیزنه؟
یا علی مدد

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
آقا یکی به ما بگه این +adsl2 شاتل چطوره؟؟؟

آخه محدوده مارو فقط شاتل و پارس آنلاین داره.

دو هفته دیگه هم میخوام Adsl بگیرم.

میگین چیکار کنم؟؟؟

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
آقا یکی به ما بگه این +adsl2 شاتل چطوره؟؟؟

آخه محدوده مارو فقط شاتل و پارس آنلاین داره.

دو هفته دیگه هم میخوام Adsl بگیرم.

میگین چیکار کنم؟؟؟
سلام
به نظز من پارس آنلاین بگیر .میشه گفت بعد از داتک بهترین سرویس پارس آنلاینه. تازه محدودیت هم نداره.
یا علی مدد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
حسن جان یعنی کلا بلا استثنا باید این چندروز طول بکشه؟آخه دوستم وقتی مودم رو گرفت همون روز وصل شد

در مورد داتك كه بحث كرديد بايد بگم كه اينا ميگن 7 الي 10 روز ولي لزوما اينقدر طول نميكشه. معمولا 2 تا 3 روز بعد زنگ ميزنن ميگن وصل شده.

10 تومن هم هزينه وصل ميگيرن كه به صورت تلفني هست و زنگ ميزني خدمات پشتيباني داتك اونم ميگه كه چيكار كني تا وصل شه. اگه نتوستي وصل كني خودت، بعد يكي رو از شركت برات ميفرستن كه وصل كنه.

در مورد اينكه گفتي طرف زنگ زد همون روز وصل كردن خيلي بعيده چون مخابرات بايد خط رو رانژه كنه كه معمولا همون روز اين كارو انجام نميده. حتما خط اين دوستت از قبل رانژه بوده.

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
نه چون مودم شماEthernet هست و usb نیست اصلا شما مودم رو نصب نمی کنی که بخوای با هد ویندوز عوض کردن دورباره مودم رو نصب کنی بلکه شما وقتی مودمت کانفیگ شد دیگه همیشه با isp در ارتباطه و ربطی به ویندوزت ندازه که بخوای با هر ویندوز عوض مردن مودم رو دوباره نصب کنی.
یا علی مدد

کوچیک شما هادی هستم و یه سوال دیگه ازت دارم حسن
142fs524188.gif

AM602 فقط LAN داره؟
آخه مادر بورد من LAN اش فعال نیست .مثل USB باید با یک کیت وصلش کنی پشت مادر بورد.باید کیتشو بخرم
و پیدا کردن اون کیت یه کم مشکله.
sterb038.gif

اگه LAN مینبوردو بیخیال شم و یه کارت شبکه بگیرم حله دیگه؟
راستی کارت شبکه چنده؟

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
142fs524188.gif

AM602 فقط LAN داره؟
آخه مادر بورد من LAN اش فعال نیست .مثل USB باید با یک کیت وصلش کنی پشت مادر بورد.باید کیتشو بخرم
sterb038.gif

راستی کارت شبکه چنده؟

من حسن نیستم ولی این مودم رو دارم. پورت USB هم داره.
اگه کارت شبکه هم یگیرید بله حله !
حدود 12 تومن من یه چند وقت پیش یه کارت D-Link گرفتم.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
142fs524188.gif

AM602 فقط LAN داره؟
sterb038.gif

راستی کارت شبکه چنده؟

سلام
عمو هادی این مودم فکر می کنم هم lan داشته باشه و هم usb ولی اگر از طریق lan نصب کنی خیلی بهتره. (lan خیلی بهتر ازusb هست) مخصوصا برای شما که به قول خودت یک ماه به یک ماه ویندوز عوض میکنی. در ضمن همونطور که فرهنگ جان گفت شما نمی خواد کیت lan بخری یه کارت شبکه بگیر کارت حله تازه 12 تومان هم فکر نمی کنم باشه من که یک ماه پیش برای رفیقم 7500 تومان یه دونه D-Link با گارانتی easy خریدم.
یا علی مدد

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
ولی ميگيرن ديگه
آشی هست که بايد بخوری ، قبلاً 15 هم ميگرفتن
پارس انلاين که اجباری هست و تو نميتونی بگی من خودم نصب ميکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر