اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
الان اکثرا تو شیراز صبا نت دارن ولی اگه نامحدود میخوای فکر کنم فقط پارس آنلاین فعلا تو شیراز نامحدود میده که نمایندگیشون آراآکس هست.من خودم هم از پارسی نت استفاده میکنم که نمایندگیشون تو ملاصدرا هست

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
پيشنهاد ميكنم تغيير عقيده بدي. چون آسيا تك اصلا جالب نيست.

اگه گزينه هاي ديگه اي وجود داره و شركت هاي ديگه هم منطقه شما رو پوشش ميدن حتما آسيا تك رو بيخيال شو.

من می خوام فقط به اینترنت وصل بشم (خوب نیست)

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام
دوستان من میخواستم ببینم که 128 و 256 داتک هر کدومشون سرعت دانلودشون چنده؟
راستی شرکت دیگه ای نیست که دان نامحدود ولی مفتی:cheesygri بده.
مرسی
و دیگه 256 برای خونه هم میدن؟
مرسی
بای

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
دوستان من میخواستم ببینم که 128 و 256 داتک هر کدومشون سرعت دانلودشون چنده؟
راستی شرکت دیگه ای نیست که دان نامحدود ولی مفتی:cheesygri بده.
مرسی
و دیگه 256 برای خونه هم میدن؟
مرسی
بای

سلام
میلاد جون من 128 شبدیز (نماینده داتک تو کرج ) رو دارم و سرعت دانلودم در حالت معمولی میانگین 14 هست. در ضمن نامحدود هم هست.
همچنین خودشون میگن که 256 هم میدن.
یا علی مدد

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
الان اکثرا تو شیراز صبا نت دارن ولی اگه نامحدود میخوای فکر کنم فقط پارس آنلاین فعلا تو شیراز نامحدود میده که نمایندگیشون آراآکس هست.من خودم هم از پارسی نت استفاده میکنم که نمایندگیشون تو ملاصدرا هست

سلام
نگفتی کدوم بهتره

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
سلام
نگفتی کدوم بهتره
من که پارسی نت دارم و خیلی راضی هستم سرعتش خوبه قطعی نداره
صبا هم که هر کی گرفته راضی بوده ولی گویا ارزون تر هست برای همین طرفدار زیاد داره
پارس آنلاین رو نمیدونم ولی شنیدم یک مدتی بد بوده ولی الان دوباره خوب شده ولی سرویس نامحدود داره

این سایت پارسی نت www.parsinet.net برو قیمتهاشون رو ببین اگه هم ارزونتر میخوای همون صبا خوبه

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
كسي يه سرويس خوب كه بتونه كل منطقه 1 (تهران) رو پوشش بده مي شناسه؟اگه مي شناسه آدرس سايتش رو بده و بگه خدماتش خوبه يا نه

آخرین ویرایش:

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
سلام
خوب جواد جون بقیه که با این سرویس به مسابقات قایقرانی در آبهای آزاد نمیرن اونا هم به اینترنت وصل میشن دیگه و میگن خوب نیست.
یا علی مدد

خوب من فقط می خوام وصل بشم سرعتشو یک کاری می کنم و برای کاری می خوام که فقط وصل بشه برای جی باکس ماهواره که همه شبکه ها را باز کنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
خوب اگه سرور خوبی انتخاب نکنی و قطعی زیاد داشته باشه یا مشکل پهنای باند و ... همش رو کانالها فریز داری و هی قطع میشه برای جی باکس 64 هم کافیه ولی به شرطی که کیفیت خوب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر