اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام اقا اگه بخوام سرويس 512اينترنت ماهواره ي بگيرم سرعت دانلودم چقدره ببخشيد كه اينجا مي پرسم تو اون تايپك ديگه هيچكي به هيچكيه اينجا مطرح كردم شما بيشتر سرو كارتون با اينترنت هستش اينو هم نگفتي ارتباطش ماهوارهي چند طرفه است؟ براي دانلود فايلهاي بزرگ چه نوع سرويسي رو پيشنهاد مي كنيدadsl يا edsl
قيمت اين سرويسها چقدره ؟
راستي اينترنت ماهواره ي بدجور غير قانونيه يا نه پس اينايي كه سروسهاشونو براي فروش مي زارن چه جوريه مگه ردشون رو نمتونن بگيرن ؟

برای دانلود edsl خیلی خیلی بهتره و چی تو این مملکت قانونی که این قانوی باشه تا همین چند وقت پیش ویدیو ممنوع بود .اما نه الان شرکتهایی را من دیدم که تو مجله ها تبیلغ هم می کنن

قیمتش هم نسبتا خوب هست

سلام چگونگيه ارتباطش فرقي نمي كنه محدوديت مكان نداره پوشش تو كل ايران مي رسه بخواهم مثل همين اينترنت معمولي استفاده كنم مي شه كارهايكه بيشتريامون انجام
مي ديم مثل چت و ايمل دادن و گرفتن در اخر شما كدومارو پيشنهاد مي كنيد براي تمامي كارهاي اينترنتي اينا رو قبلا نگفتم زيادي سئوال مي شه راستي اقا يه چند تا سرويس خوب سراغ داري من من چند تا رو ديدم ولي شما بهتر سر در مي ياريد از اين شركتها ي سرويس دهنده ما كه هنوز شاگرديم
اين چطوره سرويس 512
http://irsorat.ir/

يه چيز ديگه هم هست اينكه من هنوز خوب به اين نوع ارتباطات اشنايي ندارم و سئوال هاي زيادي برام پيش مي ياد به خاطر همينه از دوستان زياد سئوال مي كنم و سر شمارو درد
مي يارم ببخشيد ديگه خوبي خودتون:( ممنون

دوستان این یکم غیر طبیعی نیست؟!؟!؟ چرا اینطوریه؟!؟! من کی سرعت دانلودم به 191 میرسه!! تاز ازون جالبتر پینگه که زیاده!!! به نظر شما این سایت مشکل نداره؟!؟!

والا تا اونجایی که میدونم اون قانون هنوز پا برجاست!
امیدم تایید کرد:)
سلام
امین درسته پا بر جا هست ولی دیگه فکر نکنم شرکتی به این قانون اهمیت بده من خودم وقتی می خواستم adsl بگیرم این سوال رو پرسیرم یارو گفت این قانون هست ولی ما به شما که مشتری ما هستی:eek:می تونیم با هر سرعتی که بخوای سرویس بدیم در صورتی بود من اولین بار بود به این شرکت می رفتم.
یا علی مدد

دوستان این یکم غیر طبیعی نیست؟!؟!؟ چرا اینطوریه؟!؟! من کی سرعت دانلودم به 191 میرسه!! تاز ازون جالبتر پینگه که زیاده!!! به نظر شما این سایت مشکل نداره؟!؟!

عدد به دست امده رو به 8 تقسیم کن تا رقم واقعی بدست بیاد

سلام
علی جون اگه سریع جواب بدی ممنون میشم!
این محمد رضا (R.I.P-UNKNOWN )میخواد adsl بگیره خودش قصد داشت اسیا تک بگیره که مثل اینکه زیاد جالب نیست حالا گفته بیام از شما ها بپرسم!
چه adsl ای بگیره؟!
پیش شمارش 2261 هست!
یه adsl میخواد واسه باز یهم خوب باشه هم پینگش پایین باشه و هم محدودیت دانلود هم نداشته باشه!
شما کجا رو پیشنهاد میدین؟!

سلام
علی جون اگه سریع جواب بدی ممنون میشم!
این محمد رضا (R.I.P-UNKNOWN )میخواد adsl بگیره خودش قصد داشت اسیا تک بگیره که مثل اینکه زیاد جالب نیست حالا گفته بیام از شما ها بپرسم!
چه adsl ای بگیره؟!
پیش شمارش 2261 هست!
یه adsl میخواد واسه باز یهم خوب باشه هم پینگش پایین باشه و هم محدودیت دانلود هم نداشته باشه!
شما کجا رو پیشنهاد میدین؟!

اوه اوه اوه ... امين اوني كه من بهت گفتم سرويس آسياتك خوب نيست مال محيط نت بود .

يا خدا ... اگه بخواي بازي كني تقريبا" داغان ميشي ... :sick:

بذاريد در اين زمينه به يكي از دوستام كه خيلي وارده بگم بياد در مذمت اين ISP صحبت كنه .

فقط محمد رضا اكيدا" توصيه مي كنم دنبال اين ISP نري ...

~X(
فقط می تونم بگم سعید راست میگه ... ببینین هر چی میگیرین بگیرین فقط آسیا تک نگیرین ...
من دیروز پینگم (128 هستم ) رفته بود بالای 1200 ...
فقط میتونم بگم واقعا آدمای بی مسولیتی هستن ... من WOW بازی میکنم تو چند تا سرور مختلف امتحان کردم ... الان یه سرور free هست که تو تهران و پهنای باند نامحدود (!!!) داره ... بچه ها از تبریز با Dial Up که وصل میشن latency شون روی 200-300 هستش (!!!) ولی جالبه من و یکی از دوستام که جفتمون آسیاتک هستیم latency مون زیر 2000 نمیاد و من فکر کنم رکورد دارم در این مورد چون یه بار به 30000:wallbash: رسید (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) با حدود 3 دقیقه Delay (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) حتی شده بود یه بار تو یک روز 6 بار به شرکت تخ... آسی تک زنگ زدم ولی همشون آدم رو می پیچونن و به قول سعید اونارو گذاشتن اونجا که فقط ماست مالی کنن ...
الان من شنیدم که سپنتا خوبه و اگه سروسی برای بازی می خواین صبانت از همه بهتره که متاسفانه محدودیت دانلود داره ...
در هر صورت در حال حاضر طبق تحقیقاتی که انجام دادم مزخرفترین شرکت آسیاتک :thumbdownهستش ...

سلام
بجه ها من امروز به جایی که ازش سرویس میگیرم زنگ زدم و در مورد پینگم ازشون سوال کردم و اونا گفتن که پینگمون رو بستیم . این یعنی چی؟ میشه یه نفر به من توضیح بده.
یا علی مدد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or