اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
مخابرات حجمیه! وگرنه ما 256 میگرفتیم ول میکردیم صبح تا شب دان کنه.
مثلا 128 من ماهی 2 گیگ داره. کلا ماهی 6500 تومن. اضاف هم باید خرید گیگی دو تومونه و به ریال رو قبض تیلیفون میاد.
اما شبانه مجانی داره .:d ماهم گلابی نیستم. :dشبها میزاریم دانلود.:d
واقعا بری یوتوب و ندیده بافر فول شده خیلی حال میده! دریغا این نیز بگذرد

داداش خوبی :d من از صبح تا شب از شب تا صبح پای کامپیوتر نباشم مشغوله دانلوده :d بدبخت یک ماهی میشه خاموش نشده اونم دو هفته پیش برق رفت وگرنه همچنان روشن بود :d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
نه دوستمون راست میگه بعضی سرویساش خوب نا محدوده ولی اینکه رفتین رو speedtest اینو گرفتین کاملا اطلاعاتتون غلطه چرا؟
من 1 مگ دارم سرعتم 120k روی دانلوده و تو همین سایت حتی یه وقتی رو 2m هم رفت ولی هنگام دانلود من همون120k تا 160k بود. من خودم شخصی اینو نمی دونم ولی اگر واقعا سرعت دانلودتون 1m در ثانیه هست که عمرا ( با دانلود منیجر ببین ) اره قاط زده . سرویس شما داینامیکه یعنی شیر میشین رو چند تا یوزر
اما در مورد سرویس های حجمی این اتفاق میوفته باسه خود منم افتاده. یارو میبینیه یوزراش کم شدن ( تو سرویس های داینامیک ) ماکزیموم می کنه. 512 من یهود دانلودش شد 450k در ثانیه
----------------------------------------------------
مسئله بعدی پینگه که من کاملا دنباله سرویسیم که پینگمو زیر 200 بیاره. اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.
تو گارنا تونل میکنی پینگ طرفو میزنه 70 مگه میشه اخه؟!!!!!!

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
بچه ها مبین نت از لحاظ سرعت چطوره؟؟(وایمکس هستش)
لطفا فوری جواب بدبد.
هرجایی خوب نیست باید ببینی خوب پوشش داده میشی یا نه
دوست من مبین نت داره اما خوب پوشش داده نمیشد ولی با یه خورده کلنجار فرد نصاب
تونست سیگنال رو پیدا کنه و همونجا وصل کنه که بیشتر موقع ها که میاد گارنا بعضی از
هاست هارو نداره که باید tunnel کنه که گاهی هم با اینکار حل نمیشه!!!
اما خب پینگش بد نیست....اون 128 داره با محدودیت حجمی البته یادم نیست محدود به
چقدر بود!!!برای بازی wow هم بد نبوده.
ولی توی بازی dota لگ نداره و مثل adsl عمل میکنه موقع هایی که خوب هست لگ نداره

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان یه ISP خوب معرفی کنید که 1mb بده قطعی نداشته باشه !
من از فن اوا سرویس میگیرم واقعا این 2 3 ماه افتضاح شده شب ها 1بیت هم نمیتونم دانلود کنم !
پینگ رو ببینید !! فک کنم بالاترین پینگ رو دارم !
1310515983.png

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
البته کمک کمک میاره
بهترین سرویس adsl تو کل کشور الان فقط این دوتا هستن . یکم تحقیق کنی می فهمی.
اولیش پارس انلاینه و دومین صبا نت. بهتم یگم اونقدر سرشون شلوغه که سرویس خوب بهت نمی دنا . منظورم خدمات پس از فروشه یعنی زنگ بزنی همش پشت خطی
پینگتم بالای 250 نمی ره ولی اونا میگن . گاهی تا 400 هم می ره ولی گاهی هم میاد زیر 100 که برو حالشو ببر.
پارس انلاینو نمی دونم ولی صبا نت اصلا بهت پهنای باند دانلود و اپلود بیشتر از حد خودتو نمی ده.
من اسیاتک هم می دونم راهنماییت می کنم. خیلی خوب خدمات می دن ( سرشون خلوته ) تمام وقت شب و روز نداره.
من 1m دارم اینم از speedtest هست. خودت ببین دیگه
2sudjkcximnui0st9iu0.png

ywlnvk8dua4zh9xla071.png

آخرین ویرایش:

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
الان تو تهران ارزونترین شرکتی که adsl نا محدود بده کدوم شرکته .
پینگش برام مهم نیست.
سرعت 256 به بالا میخوام
الان دیگه کمتر شرکتی نامحدود اونم بالای 256 زیر 80 تومن میده.
من چون 2 ساله داتک دارم از اون زمان به من تخفیف دادن 256 نامحدود ماهی 50 تومن میدم ولی در اصل 79 تومنه. فکر کنم ارزون ترینش Shatel باشه البته سرعت آپلودشو 128 کرده ماهی 43 تومن، اونم به هر کسی نمیده. باید بری تو صف

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
هر چی ارزونش خوب نیست که
داری میگی ارزون وقتی مخابرات تعرفه زد فلان قیمت نهایت اصلا بیان همون قیمتی که مخابرات زده رو بدن.
اگر ادم اهل ریسکی هستی برو ارزون بخر ببین سرعت 512 رو 128 بهت می دن هرچیم بگی هیچی جوابتو نمیدن.
تجربه دارم می گما.
خودت می دونی.

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سلام دوستان

من تا یک هفته قبل پینگم با سرورهای انگلیس 160-200 ms بود و الان یک هفتست پینگم بالای 300 ms شده و نمیتونم درست بازی کنم(بازی FPS) :(

41387379.png

پینگم با یاهو 250 و با گوگل 180 هست .دوستان نظرتون چیه ؟ چطور این مشکل حل میشه ؟

ویرایش:

چه شانسی من دارم ! تا پست میدم تاپیک Freeze میشه :(

یعنی واقعا هیچکس هیچ نظری نداره که الان من باید چه کار کنم ؟

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
در مورد پینگ دوستمون باید بگم که این مشکلهر از چند گاهی پیش میاد. پینگا میر بالا اما اگر مدت زیادیه اینجوریه باید با شرکت سرویس دهنده تماس بگیرید. ممکنم هست که شرکتتون سرورشو عوض کرده باشه که پینگتون رفته بالا معمولا از قطر یا امارات میگیرن.
الان پینگ تو ایران زیر 130 وجود نداره و تمامی سایت هایی که زیر این نشون میدن اشتباهن. خود مخابرات داره میگه نداریم . مگر سرویس های استاتیک که اونم خیلی گرونه.
با یاهو تست کنید پینگ حیقیتونو میگه.
---------------------------------------------------------------------------------------
سوال شما هم باید بگم پارس انلاین و صبا نت بهترین ها در ایرانن اما نامحدود خیلی گرونه 256 که حدودا 50 تومانه و نسبت به gprs همراه اول نمی ارزه ولی حجمی خیلی ارزون و پرسرعته

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
صد در صد شرکت چون پشتیبانی داره. اصلا برخی مخابراتا خودشون نمی دن . میدن شرکتا و از شرکتا درصد میگیرن. ولی مخابرات معمولا ارزون تره و اینکه سرعت و پینگ شما چه از شرکت بگیرین چه از مخابرات یکیه . حالا بعضی شرکتا میان یه میزان زیادی پهنای باید می خرن و اجارشو میدن و شما که یوزر هستید جتی ممکنه مقدار زیادی از اونچه پهنای باند در اختیار دارین گیرتون بیاد چون اینجا دیگه شرکته که به شما پهنا میده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر