اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
ممنون از جوابتون .

حالا یه توضیحی در مورد این دوتا مودم لطف کنین ممنون میشم!

و اگه بگین چه چیزی باعث تفاوت توی مودمهای ADSL میشه ممنون میشم . :love: :love: :love:

خوب من احتمالآ اینترنت 1 الی 2 مگ میگیرم چه مودمی مناسب هستش؟

واز کجا میتونم تهیه کنم مودمی که معرفی میکنید؟ توی بازار موجوده؟؟

وآخر هم اینکه با این شرکتهای مسخره مشگلی نداره؟؟؟ :biggrin1:

والا من خودم با 8811 دارم کار می کنم خیلی هم راضیم با asus 602 هم راستش کار نکردم ولی تعریفشو شنیدم فکر نمی کنم بین این 2 تا فرق زیادی باشه برای 1 2 مگ م همینا جواب میدن .tplink که راحت پیدا میشه asus هم همینطور . با شرکتا هم فکر نمی کنم با هیچ شرکتی مشکلی داشته باشن

ولی خداییش ping 200 برای بازی آنلاین یه کم ضعیفه مثلا COD4 رو من دیروز شاید باورتون نشه با یه سرور ایرانی پینگم 22 بود تو حالتای عادی پینگم رو 70 یا 80

دوست عزیز زدن چند پست پشت سر هم با فاصله زمانی کم ممنوعه . شما میتونید از دکمه ویرایش استفده کنید
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقایون من میخوام یه اینترنت پر سرعت بگیرم برای بازی!
adsl که نسبتا اطلاعات دارم می خواستم یه توضیحی درباره ی w-lan بدید که برای بازی چه جوریاست تو w-lan هم صحبت ping خوب و بد هست !!!
به نظر شما کدوم رو بگیرم؟!!
w-lan رو بخاطر اینکه سیم میم نداره و می شه تو هر جای خونه استفاده کرد و با گوشی میشه رفت نت رو خیلی دوست دارم ولی در درجه ی اول می خوام راحت بازی کنم!!!
مرسی!

کسی نی جواب ما رو بده؟!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام به برو بکس
اقا ما یک مکانی داریم نزدیک جمهوری گارگر جنوبی-اونطرفا
مکان خالیه:biggrin1:
تص میم گرفتیم یک کافی نت-گیم نت بزنیم-
یکسری سوالات فنی و غیر فنی دارم
چه اینترنتی-مناسبه برای این فضای معنوی؟؟؟:biggrin1:
میخوام اسمش رو بزاری کافی گیم:biggrin1:
میخوام توش علاوه بر اینتر نت برای گردش
360-ps3-PCهم بندازم تاز شبکه های اینترنتی-لایو و ... استفاده کنم
کلا اگر یک همچین چیزی بخوام -جایی برای معرفی دارید؟؟؟
کل بساط و کل دستگاهاش چند دلار خرجش میشه؟؟؟
کمکی پیشنهادی -چیزی؟؟!!!
اگر هم چیزی توش بود-فروش کنسول-از این جور چیزا-بازی-اضافه میکنیم
کسی خبر داره-جایی این چنینی تو تهران باشه -میخوام از صاحابش سوال بکنم-
قیمتشم یک تخمینی بزنید-اقا پدرام خودت بدادم برس-این اقای رونالدینیو هم برسه بدک نیست

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,719
نام
امیر
سلام
اقایون من میخوام یه اینترنت پر سرعت بگیرم برای بازی!
adsl که نسبتا اطلاعات دارم می خواستم یه توضیحی درباره ی w-lan بدید که برای بازی چه جوریاست تو w-lan هم صحبت ping خوب و بد هست !!!
به نظر شما کدوم رو بگیرم؟!!
w-lan رو بخاطر اینکه سیم میم نداره و می شه تو هر جای خونه استفاده کرد و با گوشی میشه رفت نت رو خیلی دوست دارم ولی در درجه ی اول می خوام راحت بازی کنم!!!

چرا میخوای بری دنبال w-lan میتونی یه مودم بگیری که WI-FI داشته باشه اونوقت به راحتی میتونی با ps3 آنلاین بازی کنی بدون اینکه سیم کشی بخوای بکنی :biggrin1: اگه بخوای w-lan بگیری باید وصلش کنی به pc . اونوقت pc رو با ps3 ، شیر کنی و هر وقتی که میخوای آنلاین بازی کنی باید pc هم روشن باشه که یه مقدار غیر منطقی به نظر میاد . Ping هیچ ربطی به wireless یا معمولی بودن مودم نداره .

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
چرا میخوای بری دنبال w-lan میتونی یه مودم بگیری که WI-FI داشته باشه اونوقت به راحتی میتونی با ps3 آنلاین بازی کنی بدون اینکه سیم کشی بخوای بکنی :biggrin1: اگه بخوای w-lan بگیری باید وصلش کنی به pc . اونوقت pc رو با ps3 ، شیر کنی و هر وقتی که میخوای آنلاین بازی کنی باید pc هم روشن باشه که یه مقدار غیر منطقی به نظر میاد . Ping هیچ ربطی به wireless یا معمولی بودن مودم نداره .
دادا یعنی adsl داشته باشم باشم pc خاموشم باشه ps3 فعاله؟!!!

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
دادا یعنی adsl داشته باشم باشم pc خاموشم باشه ps3 فعاله؟!!!
با اجازه داش snake

وقتی مودم wifi بگیری اصلا به کامپیوتر ربطی نداره که خاموش باشه یا روشن در صورت wifi بودن مودم کامپیوتر هم مثل ps3 اینترنتو از مودم میگیره به صورت بیسیم پس کامپیترم خاموش باشه می تونی با ps3 وصل شی به نت

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,719
نام
امیر
دادا یعنی adsl داشته باشم pc خاموشم باشه ps3 فعاله؟!!!

البته این یه مقدار جای بحث داره .
اگر Adsl داشته باشی ولی مودمت از این مودمای معمولی باشه که فقط یدونه جا برای کابل lan داشته باشه می تونی این کار رو انجام بدی ولی باید هی کابل lan رو از ps3 با pc جابجا کنی که یه مقدار اعصاب خوردی داره .
اگر مودمت از نوع USB باشه نمی تونی اونو مستقیم به ps3 وصل کنی و بازی کنی .
بهترین راه اینه که حد اقل یه مودم دارای سوئیچ بگیری که چند تا port برای کابل lan داشته باشه که یکیشو وصل کنی به pc و یکی دیگشو وصل کنی ps3 .
ایده آل ترین حالت هم اونه که یه مودم wifi بگیری که این اتصالو بدون سیم برقرار کنی که بسیار عالی و تر و تمیزه . حتی میتونی روتر مودم های دارای سوئیچ و یا wireless رو set کنی در این صورت می تونی به صورت همزمان چند تا سیستم از جمله pocket pc و ps3 و pc رو به نت وصل کنی و استفاده کنی ;)

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
slam

سلام ببخشید امروز رفتم یک کافی نت می خواستم ببینم که از کجا سرویس adsl میگیرن بعد گفت خودمون سرویس می دیم به نام فن اوا هم هست تو تهران کافی نت هم اسمش اریا بود بعد گفتم اقا این پیش شماره ما که 272 هست پشتیبانی می کنید گفت خطتون بایدpcm اشه و 1 به 8 تقسیم شده و در اخر گفت از 117 بپرس ببینیم که خطتون معمولی هست یا نه راستی تعرفه قیمت هم این بود 128/128 1 گیگ دانلود هر گیگی اضافه 3500 و ماهیانه 20000 ت (فکر کنم با این محدودیت دانلود سر گردنه بوده)
بعد رفتم جهان نما (نماینده پارس انلاین)گفت ساپورت می کنیم بعد اینم تعرفه اش است 128/128 3 گیگ محدودیت ماهی 14500 ت قابل تمدید هم نیست به نظر شما با خط pcm بگیرم adsl یا نه؟
از سرویس های بالا کدوم برام بهتر است؟

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
سلام ببخشید امروز رفتم یک کافی نت می خواستم ببینم که از کجا سرویس adsl میگیرن بعد گفت خودمون سرویس می دیم به نام فن اوا هم هست تو تهران کافی نت هم اسمش اریا بود بعد گفتم اقا این پیش شماره ما که 272 هست پشتیبانی می کنید گفت خطتون بایدpcm اشه و 1 به 8 تقسیم شده و در اخر گفت از 117 بپرس ببینیم که خطتون معمولی هست یا نه راستی تعرفه قیمت هم این بود 128/128 1 گیگ دانلود هر گیگی اضافه 3500 و ماهیانه 20000 ت (فکر کنم با این محدودیت دانلود سر گردنه بوده)
بعد رفتم جهان نما (نماینده پارس انلاین)گفت ساپورت می کنیم بعد اینم تعرفه اش است 128/128 3 گیگ محدودیت ماهی 14500 ت قابل تمدید هم نیست به نظر شما با خط pcm بگیرم adsl یا نه؟
چه خبره بابا الان 128 اسیا تک نا محدود 20 تومانه!

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID

بابا بی خیال
رو خط فیبر که دیگه نمیشه adsl داد چی داری میگی مرد حسابی؟!!

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
سلام بچه ها من امروز یه اگهی دیدم نوشته بود adsl 512 ماهیانه 8500 میخاستم ببینم به نظر شما چرا اینقدر ارزونه اخه میخام یدونه بگیرم شما اگه سراغ دارید معرفی کنین ممنون میشم

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
.......

بابا بی خیال
رو خط فیبر که دیگه نمیشه adsl داد چی داری میگی مرد حسابی؟!!

متوجه حرفتون نشدم؟
اقا لطفا حرف های بی ربط و چیز های که به درد ادم نمی خورن تحویل ادم ندید من به امید اینکه از اطلاعاتتون بهره بگیرم پیام می دم نه اینکه بیاد در مورد قیمت چی می گی این چیز ها پیام بدید لطفا دوستان دیگه این لطف رو بکنن به سوال هام پاسخ بدن
منون

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام بچه ها من امروز یه اگهی دیدم نوشته بود adsl 512 ماهیانه 8500 میخاستم ببینم به نظر شما چرا اینقدر ارزونه اخه میخام یدونه بگیرم شما اگه سراغ دارید معرفی کنین ممنون میشم
کجا و خیلی ارزون نیست ؟ محدودیتش چه قدر بود ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
با سلام به همگی.
میخواستم ببینم با روزی 2-3 ساعت بازی و 1-2 ساعت هم گشت و گذار در اینترنت (مخصوصا بازیسنتر:love:) در روز چقدر محدودیت لازمه؟ با سرعت 256.
این که خوبه. من یه دونه دیدم 512 زده بود 6 تومن!!:eek: (البته با محدودیت 2گیگ:-")

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
متوجه حرفتون نشدم؟
اقا لطفا حرف های بی ربط و چیز های که به درد ادم نمی خورن تحویل ادم ندید من به امید اینکه از اطلاعاتتون بهره بگیرم پیام می دم نه اینکه بیاد در مورد قیمت چی می گی این چیز ها پیام بدید لطفا دوستان دیگه این لطف رو بکنن به سوال هام پاسخ بدن
منون

آقا دمت گرم حالا حرفای ما شد بی ربط!
من میگم روی خط هایی که فیبر یا همون پی سی ام شده اند نمیشه اینترنت پرسرعت گرفت
بعدشم هزینه هاش گرونه

این فکر کنم محدودیت حجمی داره اطلاعات کاملی نداری؟
صبا نت بهترین گزینه است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر