اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام!

پدرام جان پیشنهاد میکنی که خودمون مودم بخریم یا همونی که ISP میده رو بگیریم ؟ کدوم بهتره؟

من پیشنهاد می کنم از خود شرکت بگیرید.چون شرکت گارانتی تعویض میده و مشکلی پیش بیاد و از مودم باشه حل می کنن.ولی اگر از بیرون بگیری بهت میگن مشکل از مودم هست و به ما ارتباطی نداره.من خودم از شرکت مودم خریدم.تا حالا 3-4 تایی فکر کنم عوض کردم... ;)

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام اقایون برای محدوده ی سعادت اباد کدوم رو بگیرم؟!:
laser
pars online
shatel?!!
من 256 می خوام برای بازی انلاین!!!
هر چی محدودیت کمتر بهتر!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام اقایون برای محدوده ی سعادت اباد کدوم رو بگیرم؟!:
laser
pars online
shatel?!!
من 256 می خوام برای بازی انلاین!!!
هر چی محدودیت کمتر بهتر!!!

شرکت لایزر سرویس ADSL داره با محدودیت دانلود و سرویس +ADSL2 هم داره بدون محدودیت دانلود.من پیشنهاد می کنم ازش سرویس بگیری.همون +ADSL2 رو بگیر.قیمت های خوبی هم داره.
اولویت بعدیت هم به ترتیب شاتل و پارس آنلاین باشه... ;)

این هم لیست قیمت های Laser :

Code:
http://www.laser.ir/new_Theme.aspx?p=services_ADSL_pricelist

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من پیشنهاد می کنم از خود شرکت بگیرید.چون شرکت گارانتی تعویض میده و مشکلی پیش بیاد و از مودم باشه حل می کنن.ولی اگر از بیرون بگیری بهت میگن مشکل از مودم هست و به ما ارتباطی نداره.من خودم از شرکت مودم خریدم.تا حالا 3-4 تایی فکر کنم عوض کردم... ;)

]چرا شما تاحالا 3 4 تا عوض کردید خراب شده میشه بگید چرا که ما رعایت کنیم؟البته من الان دوست دارم مودمم بسوزه تا عوض کنم یه وایرلس بگیرم الان tp-link دارم البته سرعتش راضیم خیلی خوبه

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستان میبخشید اینجا میپرسم ، تو فرم درخواست اینترنتی ADSL ، یکی از مواردی که باید نوشته بشه تلفن ADSL هست، آیا منظور همون شماره خط تلفن هست ؟؟؟؟یا چیز دیگه ایه ؟؟؟؟

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
دوستان میبخشید اینجا میپرسم ، تو فرم درخواست اینترنتی ADSL ، یکی از مواردی که باید نوشته بشه تلفن ADSL هست، آیا منظور همون شماره خط تلفن هست ؟؟؟؟یا چیز دیگه ایه ؟؟؟؟

منظور همان شماره ای است که شما میخواهید ازش استفاده اینترنت پرسرعت بکنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان مودم ای دی اس ال چی پیشنهاد میکنن ؟

Asus 602 هم جنس خوبیه هم مارک معتبریه...

]چرا شما تاحالا 3 4 تا عوض کردید خراب شده میشه بگید چرا که ما رعایت کنیم؟البته من الان دوست دارم مودمم بسوزه تا عوض کنم یه وایرلس بگیرم الان tp-link دارم البته سرعتش راضیم خیلی خوبه

من چون مودمم مدام روشن هست مشکل براش ایجاد میشه.2 تا Comtrend عوض کردم.الان من هم TP Link TD-8811 دارم.خیلی هم ازش راضی هستم.

بله منظور همون شماره تلفنی هست که می خواید روش خط ADSL راه اندازی بشه...

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
ه
شرکت لایزر سرویس ADSL داره با محدودیت دانلود و سرویس +ADSL2 هم داره بدون محدودیت دانلود.من پیشنهاد می کنم ازش سرویس بگیری.همون +ADSL2 رو بگیر.قیمت های خوبی هم داره.
اولویت بعدیت هم به ترتیب شاتل و پارس آنلاین باشه

بنده dsl سپنتا دارم 128 اما متاسفانه در بازی cs لتنسی جالبی نداره 256 هم تست کردم باز هم لتنسی جالبی نداشت میخواستم از شما بپرسم آیا این لایز برای counter strike 1.6 لتنسی و پینگ خوبی میده یا نه چون مثلا شرکتی مثل آسیا تک برای cs اصلا توصیه نمیشه چون همیشه از 24 ساعت 20 سشعت لتنسی بالای 300 هستش در ضمن بنده دانلود فیلم هم زیاد میکنم و مودم و سیستم همیشه روشن هست مودم بنده هم همان Tp link 8811 هستش و توی این 1 سال مشکلی نداشتم با آن اما با خود ISP و لتنسی مشکل داشتم نکته جالب هم اینجاست که قیمت 256 لایز از 128 سپنتا 2000 تومان هم ارزونتره ( واقعا دم سپنتا گرم با این قیمت های کمر شکنش) در ماه هم فکر نمیکنم 20 گیگ بیشتر دانلود کنم با اینکه هر روز فیلم دانلود میکنم اما 20 گیگ نمیشه حالا نظر کارشناسی دوستان چیه آیا این لایز مشکلی در بازی کانتر برای لتنسی و Ping نداره !؟ در مورد پشتیبانی آنهم اگر توضیح بدید ممنون میشم یعنی قطعی نداره یا اگر داره به چه صورتی هستش مثلا همین سپنتا در ماه 1 یا 2 بار dc میشم لطفا راهنمایی کنید چون الان DSL قطع هستش و میخوام ISP عوض کنم.

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
ه

بنده dsl سپنتا دارم 128 اما متاسفانه در بازی cs لتنسی جالبی نداره 256 هم تست کردم باز هم لتنسی جالبی نداشت میخواستم از شما بپرسم آیا این لایز برای counter strike 1.6 لتنسی و پینگ خوبی میده یا نه چون مثلا شرکتی مثل آسیا تک برای cs اصلا توصیه نمیشه چون همیشه از 24 ساعت 20 سشعت لتنسی بالای 300 هستش در ضمن بنده دانلود فیلم هم زیاد میکنم و مودم و سیستم همیشه روشن هست مودم بنده هم همان Tp link 8811 هستش و توی این 1 سال مشکلی نداشتم با آن اما با خود ISP و لتنسی مشکل داشتم نکته جالب هم اینجاست که قیمت 256 لایز از 128 سپنتا 2000 تومان هم ارزونتره ( واقعا دم سپنتا گرم با این قیمت های کمر شکنش) در ماه هم فکر نمیکنم 20 گیگ بیشتر دانلود کنم با اینکه هر روز فیلم دانلود میکنم اما 20 گیگ نمیشه حالا نظر کارشناسی دوستان چیه آیا این لایز مشکلی در بازی کانتر برای لتنسی و Ping نداره !؟ در مورد پشتیبانی آنهم اگر توضیح بدید ممنون میشم یعنی قطعی نداره یا اگر داره به چه صورتی هستش مثلا همین سپنتا در ماه 1 یا 2 بار dc میشم لطفا راهنمایی کنید چون الان DSL قطع هستش و میخوام ISP عوض کنم.

لپ کلام از صبا نت استفاده کن عالی است
البته محدودیت حجمی دارد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ه

اتفاقا شرکت سپنتا از شرکت های خیلی خوب هست.امکان داره توی مرکز مخابراتی شما کیفیت خطوط مناسب نباشه.شما به شرکت بگید که مشکل لتنسی رو دارید.اونا می تونن حل کنن.
شرکت لایزر هم خیلی خوبه.می تونید از اون هم سرویس بگیرید.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
لپ کلام از صبا نت استفاده کن عالی است
البته محدودیت حجمی دارد
نه صبانت قبلا خیلی خوب بود اما الان کیفیت خوبی نداره در ضمن محدودیت هم خیلی کمه به درد من نمیخوره چون دانلود فیلم میکنم.
اتفاقا شرکت سپنتا از شرکت های خیلی خوب هست.امکان داره توی مرکز مخابراتی شما کیفیت خطوط مناسب نباشه.شما به شرکت بگید که مشکل لتنسی رو دارید.اونا می تونن حل کنن.
شرکت لایزر هم خیلی خوبه.می تونید از اون هم سرویس بگیرید.
چند بار گفتم حتی مودم و پورتم رو هم ریستارت کردند و مودم رو دوباره کانفیگ کردند ( در اصل هیچ کاری نکردند چون هیچ تاثیری نداشت) در آخر گفتند از مرکز مخابراتی هستش حالا میخوام ISP عوض کنم چون واقعا جدیدا delay در cs به شدت زیاد شده به طوری که به زور می تونم aim گیری کنم رو سر enemy از این صحبت ها بگذریم حالا شما محبت کنید یه توضیح در مورد پشتیبانی لایزر بدهید آیا پشتبانی خوبی داره و اینکه آیا 256 (20 گیگ) بدون کاغذ بازی میدند چون حوصله کاغذ بازی اصلا ندارم /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر