اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقایون من جدیدا مودمم هی قطع و وصل میشه و موقع دانلود نصف کاره میمونه و برای بازی هن پینگم بالای 500 میره!!!!در صورتی که قبلا 200 بود و دانلودم هم خیلی خوب
سرویسم مال شهراده(حوضه محدوده برای همین گمنامه-سعادتمند )
بهشون زنگ زدم گفت شما توی سرویس ما اصلا مودموتون خاموشه!!!!!!درصورتی که مودمم هرروز خدا روشنه
.......................
برای داغیش هم نبود چون یک روز گذاشتم استراحت کنه ولی جواب نداد(از کانکشن استفاده میکنم)
کسی هست با این توصیفات کمکم کنه؟:(

من هم همین مشکل برام پیش اومد.مودمتون خراب شده و باید تعویض بشه.من وصل بودنم به 15 دقیقه هم نمیرسید.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اشکالش از کجاس که خراب شده؟
قابل تعمیر هست یا یکی دیگه باید خرید؟
مودمم asus +2 هستش
بهترین مودم رو اگه میشه با پولش بگو ممنون

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
تو شهرما , اينترنت ارزون ترين سوريس اينترنت 64 kb هست با حدود 200 ms پينگ داره . محدوديت دانلودش هم 1 گيگه . همين سرويس 35 تومان قيمتش هست .
معمولا تو بازي كردن چه حجمي تبادل ميشه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اشکالش از کجاس که خراب شده؟
قابل تعمیر هست یا یکی دیگه باید خرید؟
مودمم asus +2 هستش
بهترین مودم رو اگه میشه با پولش بگو ممنون

من که هر کاری کردم تعمیر نشد.شرکت برام تعویضش کرد.
اگر بتونی TP-Link مدل TD-8811 بگیری یا Asus 602 خیلی خوب هستن.قیمتشون هم 45-50 هزار تومان هست.

سلام
تو شهرما , اينترنت ارزون ترين سوريس اينترنت 64 kb هست با حدود 200 ms پينگ داره . محدوديت دانلودش هم 1 گيگه . همين سرويس 35 تومان قيمتش هست .
معمولا تو بازي كردن چه حجمي تبادل ميشه ؟

برای بازی کردن سرعت بالای 128 مگابایت پیشنهاد میشه و همچنین محدودیت هم بهتر هست بالای 5 گیگابایت باشه... ;)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بابا کجا قابل بازی کردن نیست
من خودم پینگم زمانی که مودمم درست بود 250-300 میزد
الان که 400 هم هستم بازم مشکلی جز قطعی ندارم!!!!(حالا نمیدونم ربطی داشت یا نه!!)
آقا هیچ جوره این مودم درست نمیشه؟
جایی نمیشناسید درست حسابی باشه و قیمتشم خوب باشه؟
شمارشم اگه میشه بدید ممنون

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا کجا قابل بازی کردن نیست
من خودم پینگم زمانی که مودمم درست بود 250-300 میزد
الان که 400 هم هستم بازم مشکلی جز قطعی ندارم!!!!(حالا نمیدونم ربطی داشت یا نه!!)
آقا هیچ جوره این مودم درست نمیشه؟
جایی نمیشناسید درست حسابی باشه و قیمتشم خوب باشه؟
شمارشم اگه میشه بدید ممنون
ping بالای 100 که اصلا به درد FPS بازی کردن نمیخوره!! دیگه از هر کسی بپرسی بهت اینو میگه... مثلا با پینگ 300 ( مثل خودم که قبلا CoD4 بازی میکردم) حداقل تیر که میزنی 2 ثانیه بعد به هدف میرسه و کسی هم که مثل من عشق Headshot و knife کردن باشه این پینگ میشه خوره ـه اعصاب!! ولی همونطور که پارسیا گفت تو MMO زیاد اذیت نمیکنه.

دوستان پینگ رو چه جوری باید فهمید؟
سلام:D کجایی تو پسر؟ :D
تو Run بنویس Ping بعد یه فاصله،بعد هم ip سرور یا اسم سایتی که میخوای Pinge ـش کنی :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه سوال دارم،الان ما منطقه مخابراتی چمران هستیم :D میتونم یه خط از مخابرات چند تا کوچه پایین تر بگیرم؟ (فرد اسدی یا توحید) ؟؟؟ همچین امکانی هست ؟

ولی برای من توی cod 4 تاخیر محسوس 2 ثانیه ای نداره ها...درسته برای knife مشکل سازه ولی تیر نه
جدیده!! تو kinfe مشکل هست بعد تو head shot کردن مشکل نیست؟ کسی که میتونی با 1تیر هدشات کنی باید 10 تا تیر بزنی که هد شات بشه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
راست میگیا
دقت نکرده بودم.....33333 تا تیر میزنم بلکم هم هدشات شه;)
تو که سر این کل کل داری اون سوال بعدیمم جواب بده دیگه بابا
این مودم من چشه:(( از کجا یک چیز خوب بخرم:(

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
بچه ها شرمنده من اینسوالو می کنم چون در مورد پینگ اطلاعاتی ندارم پینگ هر پی بالاتر باشه بهتره دیگه نه؟ من الان 256 داتک دارم خیلی سرعتش خوبه در این صورت پینگم باید چند باشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها شرمنده من اینسوالو می کنم چون در مورد پینگ اطلاعاتی ندارم پینگ هر پی بالاتر باشه بهتره دیگه نه؟ من الان 256 داتک دارم خیلی سرعتش خوبه در این صورت پینگم باید چند باشه؟

برعکس هرچی پینگ پایین تر باشه بهتره...

پینگت اگر زیر 300 باشه نسبتا خوبه... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر