استودیو Avalanche: کنسول PlayStation 4 دیگر نسبت به PC ضعیف‌تر نخواهد بود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
sony-ps4-logo-640x353.jpg

درود.

شرکت سونی با ارائه مشخصات کنسول جدید خود PlayStation 4 باعث تحسین سازندگان دنیای گیم شد. امروز نیز یکی دیگر از این مسئولان در سخنان خود این کنسول را با پلتفرم PC مقایسه کردو ان را کمتر از PC ندانست. از استودیو Avalanche که ساخت بازی معروف Just Cause را در کارنامه دارد اقای Linus Blomberg در این خصوص اذعان کرد، "پلتفرم PC در دراز مدت دیگر از PS4 قوی تر نخواهد بود."

وی در مصاحبه‌ای که داشت بیان نمود، این یک واقعیت است که فن‌‌آوری امروز PC بسیار قوی‌تر از دیگر پلتفرم‌هاـست و این دستگاه از کنسول‌های نسل حاضر بسیار پیش افتاده است و امدن نسل جدید کنسول‌ها بسیار حیاتی و مهم می‌باشد. وی در ادامه افزود:

" همیشه وارد شدن به چرخه نسل بعد کنسول‌ها بنا به دلایل زیاد، بسیار هیجان انگیز است. به علت اینکه پلتفرم PC از نظر تکنیکی سال‌ها از کنسول‌ها پیش اقتاده است، ان‌ها شدیدا نیاز به یک تقویت داشتند، زیرا ما الان شاهد ان هستیم که این کنسول‌ها حتی سهم بازار بازی‌ها را نیز با پلتفرم‌‎های موبایل تقسیم کرده‌اند."

"کنسول PS4 از نظر سخت‌افزاری فقط یک دستگاه فوق قدرتمند برای بازی نیست، این کنسول با ارائه ابزارهای اجتماعی و بازاری یکپارچه، بیشتر به یک دستگاه تلفن همراه موفق تبدیل خواهد شد. و این بهترین روش برای تمام دنیا است؛ کارایی بسیار بالا عناین high-end را میطلبد. استودیو Avalanche به عنوان سازنده بازی‌های open-world بسیار از این امر هیجان انگیز است زیرا این کارایی‌ها می‎تواند باعث باز شدن فرصت‌های جدیدی شود."

وی اضافه کرد، این کنسول تماما با سبک عناوینی که ما خلق می‎کنیم هماهنگ می‌باشد و همین امر ما را مطمئن‌ میسازد تا سبک open-world را با لولی جدیتر خلق کنیم.

"در اخر نیز باید بگویم از این که سونی 8 گیگ رم را برای PS4 به ارمغان اورده است بسیار خوشحال هستیم زیرا این بدین معنی است که پلتفرم PC در دراز مدت از لحاظ فنی دیگر برتری نسبت به PS4 نخواهد داشت."

GamingBolt

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
همیشه باید این بحث های "خیلی ببخشید" مسخره رو شاهد باشیم !

برای لذت بردن از این صنعت داشتن همه پلتفورمها لازمه

همونطوری که x360 انحصاریهای جذاب داره ps3 هم داره و همینطور PC ، Wii هم یه سری انحصاری داره که برای pcبازها ارزش زیادی داره مثل COH total war و ... "تقریبا همشون استراتژیکن" که خب هر چقدر هم بگین که میشه شوتر و... رو راحت با کنسول رفت این یکی استثنا هست

حالا هر کسی بسته به میل و سلیقش و پول تو جیبش یکی "یا چنتا" رو انتخاب میکنه، خوده من با pc خیلی راحت ترم "با اینکه 2 بار میخواستم کنسول بگیرم که به خاطر مسائلی نشد" و باز هم اگه پول دستم بیاد ارتقاع میدم چون راحت ترم و سبک مورد علاقم بیشتر رو این پلتفورمه ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این یعنی همین 4 تا MMo فعلی هم که دارید و مینازید بهش ، تو نسل بعد 10 تا سنگین ترش انحصار کنسول میشه
WOW کیلر زیاد بوده تا حالا, همشون (غیر از GW2 البته!) هم به معنای واقعی WOW کشتشون=))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Not Be Ok

یه مشت بازی مولتی پلت ردیف کردی ، حال میکنی رو PC بازی میکنیشون ؟؟ :))

560 من همونقدر میره تو آفساید که 360 و PS3 شما تو آفساید میره,وقتی جیبتون رو شل کردید یه PS4 بگیرین ما هم میریم یه تایتان میگیریم بجاش!!
:laughing:

اونوقت با PS4 ما 5 الی 10 سال پشت سر هم عناوین انحصاری و تمام بازیهای مولتی پلت رو بازی میکنیم !

شما خیلی رحم کنن بهتون 1 سال بعد شل میکنید برا یه سیستم دیگه ! :))

و کسانی هم که تازه PS3 بخره میمونه با 8 سال گنجینه انحصاری بهترین های نسل !

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
یه مشت بازی مولتی پلت ردیف کردی ، حال میکنی رو PC بازی میکنیشون ؟؟ :))
ه !

بازیهای انحصاری با ارزش رو با کنسول بازی میکنیم !
هر موقع انحصاری خوب اومد ( هر 2 سال یه بار ) کنسول رو از Wc میاریم بیرون :>

اما مولتی پلتفرم مهم هست که روی بهترین کیفیت و فریم ریت بالای 60 بازی میکنیم ;;) FPS با موس کجا با کنترلر کجا =))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
دوست عزیز تو خوبی...
آفرین به تو که میری کنسول میگیری...:clap::clap::clap:
دیگه بیش تر از این تاپیک رو منحرف نکن.
تاپیک مقایسه بین pC و کنسول منحرف چی شده الان بحث تاپیک؟!

WOW کیلر زیاد بوده تا حالا, همشون (غیر از GW2 البته!) هم به معنای واقعی WOW کشتشون=))

ای بابا دیابلو دیابلو هم قبلا زیاد میکردید حواستون به WOW باشه

560 من همونقدر میره تو آفساید که 360 و PS3 شما تو آفساید میره,وقتی جیبتون رو شل کردید یه PS4 بگیرین ما هم میریم یه تایتان میگیریم بجاش!!
ما با نصف پول فقط تایتان شما یه سیستم کامل (کنسول)رو میخریم تا شما بفکر بقیه قطعات باشد هفت تا کفن گیم های نسل بعد پوسیده شده:laughing:

شما نمیخواد دلتون به حال می بسوزه که بازی نداریم,به فکر خودتون باشین بهتره!!!
دلم بحال خودم میسوزه که کلی پول خرج PC کردم تو این نسل نه شما

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بازیهای انحصاری با ارزش رو با کنسول بازی میکنیم !
هر موقع انحصاری خوب اومد ( هر 2 سال یه بار ) کنسول رو از Wc میاریم بیرون :>

اما مولتی پلتفرم مهم هست که روی بهترین کیفیت و فریم ریت بالای 60 بازی میکنیم ;;) FPS با موس کجا با کنترلر کجا =))

هر 2 سال یه بار

اصلا اسم شرکتی به نام سونی و وسیله ای به نام پلی استیشن به گوشت خورده ؟؟ :))

FPS با موس کجا با کنترلر کجا =))

فعلا برو عکسای کیلزون و هیلو و ...... نگاه کن ! :))

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
بابا خداوکیلی همین کنسول پی اس 4 هم توی تریلر هایی که من همه رو دیدم هیچ چیز خاصی آنچنان که تبلیغش رو میکنن نداشت....من یک ps3 رو یکماه پیش خریدم یک ماه نشده فروختمش خوبیش هم فقط به خاطر بازیهای انحصاریش بوده نه گرافیکش .....والا همین سیستمی رو که دارم رو هم با ps4 عوض نمیکنم چون مطمئنم از اون بهتره تازه gtx titan هم ندارم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ما با نصف پول فقط تایتان شما یه سیستم کامل (کنسول)رو میخریم تا شما بفکر بقیه قطعات باشد هفت تا کفن گیم های نسل بعد پوسیده شده:laughing:

دلم بحال خودم میسوزه که کلی پول خرج PC کردم تو این نسل نه شما

پول که خدا رو شکر فعلا مسئله ای نیست,اگه هم یوقت از لحاظ مالی کم اوردیم باشه میریم مثل شما کنسول باز میشیم!!!:laughing:

اونوقت با PS4 ما 5 الی 10 سال پشت سر هم عناوین انحصاری و تمام بازیهای مولتی پلت رو بازی میکنیم !

شما خیلی رحم کنن بهتون 1 سال بعد شل میکنید برا یه سیستم دیگه ! :))

و کسانی هم که تازه PS3 بخره میمونه با 8 سال گنجینه انحصاری بهترین های نسل !

گفتم که شما نگران وضع مالیه ما نباش!!
خودمون حواسمون هست و مطمئن باش اگه بعد از ارتقای PC یه چیزی زیاد موند یه کنسول هم میزاریم کنارش!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
ما که یه 560 Ti داریم و از همه کنسولا هم با کیفیت بالاتر بازیها رو اجرا میکنیم,لزوما Titan نمیخواد که بهتر از کنسولا باشی!!:laughing:
وقتی این اتفاقایی که شما میگی افتاد یه خبری هم به ما بده بی خبر نمونیم!!l-)
انحصاری هارا چی کار می کنی اونوقت شاید البته برات مهم نباشه !

کنسول 400 دلاری
PC ـه 1500 دلاری !

هرچقدر پول بدی همونقدر اش میخوری :>
--

+ pc اینقدر بازی داره که هر موقع بیکار شدیم بازی کنیم

Half-Life
Half-Life 2
Portal 2-1

و هزاران بازی دیگر که امده اند و خواهند امد :d

Titan به تنهایی قدرتی معادل 364 تا Ps4 رو داره :-*
حداقلش اینکه تمام بازی ها رو 60 فریم و 1080P بازی کردیم این نسل =))
+ Pc بازها همشون کنسول دارن پسرم تا انحصاری ها رو با اون بازی کنن این 365 بار :>

وحید هاف لایف چی می گه این وسط نکنه تو هم بازی می کنیش :|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بابا خداوکیلی همین کنسول پی اس 4 هم توی تریلر هایی که من همه رو دیدم هیچ چیز خاصی آنچنان که تبلیغش رو میکنن نداشت....من یک ps3 رو یکماه پیش خریدم یک ماه نشده فروختمش خوبیش هم فقط به خاطر بازیهای انحصاریش بوده نه گرافیکش .....والا همین سیستمی رو که دارم رو هم با ps4 عوض نمیکنم چون مطمئنم از اون بهتره تازه gtx titan هم ندارم

یکی شما PS3 خریدی یک ماه نشده فروختی و توش گرافیک ندیدی ، یکی هم این اصغر صافکار ما ! :))

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
آخرین روزهای PC gaming ....
یکی شما PS3 خریدی یک ماه نشده فروختی و توش گرافیک ندیدی ، یکی هم این اصغر صافکار ما ! :))
دوست من این چه مدل نظر دادن آخه جنگ که نیست >:d

تا حالا بایه PC High End که به یه TV خوب تو اتاق نشیمن وصل باشه و راحت جلوش رو کاناپه لم بدی بازی کردی

تمام بازیهای مولتی پلتفرم رو PC با رزلوشن بالاتر ( از همین حالا میتونید بازیهارو رو PC بارزلوشن 4K بازی کنید ) فریم بالاتر و جزئیات بیشتر اجرا میشن که تعدادشون خیلی‌ بیشتر از انحصاری‌های کنسول هست

و اینکه در بازی با PC میتونی‌ هر بازی که دلت می‌خواد (FPS) با موس و کیبورد بازی کنی‌ بقیرم با گیم پد PS3 یا XBOX360

معماری PS4 هم که خیلی‌ شبیه به PC شده یعنی‌ بازی‌های نسل بعد به بهترین نحف رو PC جواب میدان شایدم بازی‌ها در نسل بعد بر اساس معماری PC ساخته شن بعد رو کنسول‌ها پورت شن

من بشخصه کنسول رو فقط برای انحصاری‌اش میخرم

این رو هم اضافه کنم کسی‌ که PC High End می‌خره فقط برای بازی کردن دلیل بر مایه داریش نیست شاید تمام دارو ندارشو گذاشته برای بهتر بازی کردن از این دست آدم‌ها بنده زیاد میشناسم که عشقشون GAME هست

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
انحصاری هارا چی کار می کنی اونوقت شاید البته برات مهم نباشه !

حسین جان اونجا هم توضیح دادم به دوستمون!
من شخصا کنسول ندارم ولی خیلی از انحصاریها رو کنسول قرض کردم بازی کردم و خیلی هم لذت بردم!
مثل همین RDR رو X360 یا GOW 3 رو PS3!!

پول که خدا رو شکر فعلا مسئله ای نیست,اگه هم یوقت از لحاظ مالی کم اوردیم باشه میریم مثل شما کنسول باز میشیم!!!

من فقط HDTV و سیستم صدای دالبی که برا کنسولام جمع کردم رو قیمت بزنم ، 6 تا کیس شما ها جمع شده !
yahoo_21.gif

تن به عذاب ندادن قضیش یه چیز دیگس ....

آفرین که پولتو به رخ همه میکشی!!
خدا بیشترش کنه واست!
والا ما عذاب نمیکشیم شما داری عذاب میکشی یه فکری واسه خودت بردار!!

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90

دوست من نگاه کن اینم لینک فروش پلی 3 من توی pt با کاربری خودم ببین چه قیمت خوبی هم براش گذاشته بودم pc یک سر و گردن از کنسول بالاتر هست شک نکنید

فروش فوری پلی 3 اسلیم 320 کپی خور در حد .........850 تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر