از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

از این FALLOUT 3 مسخره خیلی پشیمون شدم(البته پسش دادم:cheesygri)
من می خوام بدونم GAMESPOT به چیه این بازی امتیاز 9 داده؟؟؟؟

فقطFarcry2
واقعا ازش انتظار بالایی داشتم نزدیک بود واسه این بازی یه سر برم افریقا!:دی
ولی وقتی منتشر شد نتوسنتم یه مرحلشم برم:(

سلام.بچه ها از چه بازی های جالبی بدشون میاد واقعا؟.....البته جالب نه از نظر ارزش خوده بازیا...جالب اینکه سلیقه ها چقدر متفاوته.
منم مثل چی از خرید بایونیک کماندو پشیمونم.
دلایل:50 چوق پول بالاش(براش) دادم ولی اصلا ارزش نداشت.....کنترل بسیار بدی داشت.....داستان مزخرفی داشت....گرافیکش بد نبود ولی نمیتونست با بازی های الان رقابت کنه...هر جا پا میزاشتی رادیواکتیو بود پس عملا open world ی که میگفتن هیچ.
بازم بگم؟:cheesygri

هیچ بازی!! وقتی داری به جای 40 تا 50 هزارتومن فقط و فقط هزار تومن پول بازی رو میدی خیلی بیشرمی هست که دیگهبگی از خرید بازی پشیمون هم شدی!! (حالا بحث بازی های PS3 جداست!!)

هیچ بازی!! وقتی داری به جای 40 تا 50 هزارتومن فقط و فقط هزار تومن پول بازی رو میدی خیلی بیشرمی هست که دیگهبگی از خرید بازی پشیمون هم شدی!! (حالا بحث بازی های PS3 جداست!!)

البته اینجا منظور ضدحال خوردن از خود بازی بود. نه حتما پولش.

1:rainbow six vegas
2:stutman
3:assasin creed
البته روی ps3 که همین اعصاب ادم را بیشتر خورد میکنه.
با این تعریفی که از اساسین کرید در سایت ها و فروم ها دیده بودم.باور نمیشد اینقدر بد باشه .گیم پلی خیلی مسخره ای داشت.تو همه مرحله ها باید یک کار انجام میدادی.من تا حالا 50 تا بازی ps3 داشتم.که فقط 2 تاشون را نصف کاره ول کردم که اساسین کرید و rainbow six vegas بود

من از خريد Nancy Drew عين هاپو پشيمونم ....:smile:
كلا من زياد از خريد بازي پشيمون نمي شم چون قبلش بازي رو مي شناسم بعدش مي رم مي خرمش ....

آخرین ویرایش:
Back