از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

Tom Clancy's H.A.W.X
Tom Clancy's R6Vegas2
The Last Remnant
Prince of Persia
Naruto The Broken Bond
Wheelman
Wanted:Weapons of Fate(البته یه خوبی هم داشت اونم اینه که مثل اب خوردن اچیویمنت میداد!)

خیلی جالبه که از چه بازیهایی بعضی بچه ها پشیمونن. فکر میکنم چون قیمت بازی تو ایران خیلی پایینه, زمان کمی صرفه بررسی خرید یه بازی میشه و زمان کمتری صرف بازی کردنش و باعث میشه که گیمر زیاد خودشو درگیر نکنه. این نسل هم که هر روز با UE 3 براش بازی میاد و الی ماشا الله.

من معمولا سعي ميكنم بازي اي كه ميگيرم رو با نهايت لذت بازي كنم
اما مثلا بعضي بازيا بود ( مثل نكرو ويژن و وِلوِت اَسَسين ) كه خدا خدا ميكردم زودتر تموم بشن :p

حالا چرا بازی های قشنگ رو دوستان انتخاب میکنند ؟

دوست عزیز سلیقه ها متفاوته ;)
مثلا بیشتر بچه ها اینجا اسم WELLMAN برند یا یکی اسم FABLE V را برد اما من از این بازیها خوشم اومد و لذت بردم :biggrin1:
گر چه بعضیها فکر کردند من مشکلم رو کنسول 360 بوده :biggrin1::biggrin1:

------------------
FREST ON FIRE : ROCK BOND ( من نمیدونم با کیبورد بخوای روی نرمال یا سخت بازی کنی چطوری میتونی راحت کار کنی ):laughing: فقط باید آسون بری :biggrin1:
Clive Barker's Jericho : اصلا چیزی از بازی نفهمیدم واقعا اون چه آخری بود :laughing:
Tom Clancy's H.A.W.X : با بودن سری ACE COMBAT حرفی برای گفتن نداشت .

-----
در آخر از دوستان خواهش میکنم دلیلشون و از پشیمونیشونم بگن که بقیه هم گیرهای سه پیچ ندهند بگن خب فلانی بخاطر ..... از بازی .... خوشش نیمد فکر کنم هضمش راحتر باشه :smile:

من معمولا سعي ميكنم بازي اي كه ميگيرم رو با نهايت لذت بازي كنم
اما مثلا بعضي بازيا بود ( مثل نكرو ويژن و وِلوِت اَسَسين ) كه خدا خدا ميكردم زودتر تموم بشن :p
خب بدت میاد چرا تموم میکنی ؟ :laughing:
من که اگر بدم بیاد پرتش میکنم اونور . :sick:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or