اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
شما این عکس رو ببین دیگه بعدش هیچی برات عجیب نیست :))...فروشنده هر دو بانی نو هست با گارانتی خودش. فقط یکی بگه چرا؟؟!!!

View attachment 236876
واقعا خنده داره این نشون میده مردم رو به .....گرفتن
مشخصه از هر کارت چند در میارن اینا مثلا از فروش یه کارت ۴۷ تومنی چقدر سود می کنن

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
دوستان مشخص نیست قیمت کارت گرافیک تو ایران کی درست میشه ؟؟؟ مدته زیادیه که قیمت ها فضایی شده اصلا الان کسی میخره ؟
باز قیمت بقیه قطعات بگی نگی بد نیست خوبم نیست ولی مثل گرافیک هم غیر منطقی نیست
--
هر جور میخوام به خرید پی سی فکر نکنم میبینم نمیشه و نمیتونم برم سمت کنسول اینا اصلا بجز pc بقیه دیگه به گروه خونیم نمیخوره
دنبال کنسول بودی که :))
pc خووب حداقل 60 تومن پولشه بدون مانیتور
وقتی بودجش نیست خودتو چرا انقدر اذیت میکنی بهش فکر می کنی
دلار بشه 10 تومن هم اینا ارزون نمی کنن خیالت راحت
ختم کلام دنبال ارزون شدن چیزی نباش هرچی دیدی میخوای همون موقع بخر بره نخری گرون تر میشه

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
اخه کنسول بخرم میشه 25 تومن بعد یه تی وی هم بخرم میشه 35 تومن جمعش میشه 60 با اکانت اینجور چیزا هم 65 یه مانیتور با pc که گفتی بخرم میشه 70 فعلا اگه پیسی ببندم یه مانیتور 8 9 تومنی میخرم تا بعدا بتونم بفروش گرون ترش کنم
متاسفانه زیاد وضع مالیم در حدی نیست که الان زود پرداخت کنم بیارن دم در تحویل بدن باید بیام کار کنم با کمک خانواده بخرم اینم شدنی نیست بخاطر جهش دلار و قیمت ها
90 درصد نیاز های منم چه گیمینگ چه غیر گیمینگ با pc هست مثلا دوست دارم با رزولیشن native و با جزئیات گرافیکی بالا بازی کنم تا یا مثلا از لذتی که با بازی های pc میبرم مثل csgo و کلا شبکه استیم با کنسول یک سوم اون لذت رو هم نمی برم
pc رو هم بلاخره با فشار و اینجور چیزا میخرم فقط باید یه اتفاقی بیفته قیمت ها درست بشه و ثابت بمونه
داداش یارو پول دستشه نمیتونه درستو حسابی کارت پیدا کنه و با همین قیمتهای فضایی قطعات کم پیداست بعد تو صحبت یه سال بعدو میکنی که اوضاع درست بشه؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
یه پیشنهاد بده بهم که بتونم ؟
شما کلا بیخیال زندگی شدین شل کردین فکر می کنین وضعیت باید بدتر بشه و کاری نمیشه کرد
بهت گفتم دیگه یکی یکی از الان بخر
بحث بیخیالی نیست بحث اینه که تورم همیشه هست

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
اخه کنسول بخرم میشه 25 تومن بعد یه تی وی هم بخرم میشه 35 تومن جمعش میشه 60 با اکانت اینجور چیزا هم 65 یه مانیتور با pc که گفتی بخرم میشه 70 فعلا اگه پیسی ببندم یه مانیتور 8 9 تومنی میخرم تا بعدا بتونم بفروش گرون ترش کنم
متاسفانه زیاد وضع مالیم در حدی نیست که الان زود پرداخت کنم بیارن دم در تحویل بدن باید بیام کار کنم با کمک خانواده بخرم اینم شدنی نیست بخاطر جهش دلار و قیمت ها
90 درصد نیاز های منم چه گیمینگ چه غیر گیمینگ با pc هست مثلا دوست دارم با رزولیشن native و با جزئیات گرافیکی بالا بازی کنم تا یا مثلا از لذتی که با بازی های pc میبرم مثل csgo و کلا شبکه استیم با کنسول یک سوم اون لذت رو هم نمی برم
pc رو هم بلاخره با فشار و اینجور چیزا میخرم فقط باید یه اتفاقی بیفته قیمت ها درست بشه و ثابت بمونه
Tv 35 میل چی میخوای بخری
چه توقع های بالایی هم داری شما تا پول جمع کنی واسه 3060ti کارت 5060ti امده چون میبینم 4 5 ساله دنبال Pc که بخری و هی میگی ارزون میشه دیگه فکر کنم تو این چندسال خودت به جواب رسیدی
فقط خودتو داری اذیت می کنی مطمعن باش تا اون موقع هم حس بازی نداری دیگه
شما با 30 تومن میتونی Serise x + manitor بخری بشینی از بازی لذت ببری

باید برم خدمت بعدا بیام یکی یکی بخرم 7 قطعه مثل cpu ، ssd ، hdd ، motherboard ، ram ، case ، power حساب کردم با قیمت سایت لیون میشه 26 تومن میام اینارو میخرم
مانیتور هم یه 27 اینچ ایسر nitro kg272s برمیدارم تا بعدا بفروشم یه 2k بخرم قیمتش تو لیون نزدیک 9 تومنه
بعدش گرافیک 3060ti یا 4060 یا اگه قیمت کمی بهتره بشه 4070 برمیدارم
فقط دیگه باید بیخیال دختر و ازدواج اینا بشم :pepsi:
26 میل که هیچ یه صفر هم بزار جلوش تا اون موقع
برامم سواله واقعا که میخوای با بالاترین کیفیت بازی کنی چجوری کل قطعات جز گرافیک شده 26 میل :)) قیمت های سال 96 ؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
باید برم خدمت بعدا بیام یکی یکی بخرم 7 قطعه مثل cpu ، ssd ، hdd ، motherboard ، ram ، case ، power حساب کردم با قیمت سایت لیون میشه 26 تومن میام اینارو میخرم
مانیتور هم یه 27 اینچ ایسر nitro kg272s برمیدارم تا بعدا بفروشم یه 2k بخرم قیمتش تو لیون نزدیک 9 تومنه
بعدش گرافیک 3060ti یا 4060 یا اگه قیمت کمی بهتره بشه 4070 برمیدارم
فقط دیگه باید بیخیال دختر و ازدواج اینا بشم :pepsi:
پس برو خدمت بیا بعد ببینیم چی میشه
من نمیدونم فردا زنده ام یا نه تو داری از اقتصاد بیمار ایران اونم یه سال دیگه حرف میزنی

• Like
Reactions: milad.ps4

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
اگه قرار بر خرید کنسول باشه series x و تی وی هم c1 در نظرم هست
یعنی می گی 26 تومن برای اون قطعات کمه ؟؟
مادربورد mpg z590 gaming
کیس کولر مستر master box k50l rgb
سی پی یو هم core i5 10400f comet lake
هارد 1 ترا blue western
پاور هم 650
رم 2*8 3600 mhz cl18
اس اس دی nvme 980 1tb سامسونگ
اینارو همینجوری قیمت رو در نظر گرفتم انتخاب کردم موقع خرید انشالا از با راهنمایی میخرم
در ضمن کی گفته رو اخرین جزئیات بازی می کنم نهایتش 2k و تظیمات های وری ها rtx اینا هم زیاد مهم نیست برام
میگی میخوام Pc بخرم در حد 2k اجرا کنه rtx هم مهم نیست اونوقت چه مانیتوری شما میخوای واسه pc بخری که c1 انتخاب کردی واسه کنسول 36 میلیون^#(^
کنسول بخر خودتو راحت کن یه مانیتور هم بخر براش بازی کم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
اسپم :
دوستان پست ها رو پاک کردم تا اسپم نشن لطفا شما هم پاک کنین
ممنون بابت راهنماییتون ❤️💙
منم میام نهایتش یه 1650 میخرم (csgo و استیم خونم اومده پایین ) تا بعدا که قیمت ها اومد پایین یه سری 3000 یا 4000

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
بازی dying light 2 برای اجرای با ری تریسینگ 1080p 60 فریم نیاز به کارت 3080 داره

اگر بازی های نسل جدید این شکلی بخوان بشن که دیگه هیچی
من که والا زیاد به ری ترسینگ علاقه خاصی ندارم
حالا dlss داره این بازی؟
همین الانشم سایبرپانگ با ری ترسینگ زیر 3080 نمیشه 60 فریم گرفت

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من که والا زیاد به ری ترسینگ علاقه خاصی ندارم
حالا dlss داره این بازی؟
همین الانشم سایبرپانگ با ری ترسینگ زیر 3080 نمیشه 60 فریم گرفت
مگه می شه کسی ری تریسینگ دوست نداشته باشه؟ مثه این می مونه بگید سایه ها یا تکسچرهای بهتر یا کلا گرافیک بالاتر دوست ندارم rt این بازی مخصوصا بازی رو زیر رو می کنه
dlss هم داره
نه سایبر پانک اینجوری نیست با 3080 راحت 2k کل بازی بالای 60 هست اما cpu خیلی قوی هم می خواد کلا بهینه نیست اون بازی هم

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
مگه می شه کسی ری تریسینگ دوست نداشته باشه؟ مثه این می مونه بگید سایه ها یا تکسچرهای بهتر یا کلا گرافیک بالاتر دوست ندارم rt این بازی مخصوصا بازی رو زیر رو می کنه
dlss هم داره
نه سایبر پانک اینجوری نیست با 3080 راحت 2k کل بازی بالای 60 هست اما cpu خیلی قوی هم می خواد کلا بهینه نیست اون بازی هم
بنظرت 8600k رو بفروشم یدونه 9900k بخرم؟
تو بنچمارکها دیدم فریم ریت رو 20 تا بالا میبره
البته میگن 9900 خیلی داغ میکنه؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بنظرت 8600k رو بفروشم یدونه 9900k بخرم؟
تو بنچمارکها دیدم فریم ریت رو 20 تا بالا میبره
البته میگن 9900 خیلی داغ میکنه؟
من 9900k دارم شایدم بفروشمش البته
اره خیلی داغه باید واتر 240 خوب حداقل براش داشته باشی