اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
واضح تصویر تار میکنه راحت متوجه میشی
والا من بین 4k native و fsr balanced تو عکس چیزی متوجه نشدم فقط تو 75 درصد یکم متوجه شدم
تو عکس نمیشه تشخیص داد dlss هم تو عکس مشخص نمیشه
حالا نمیدونم شما مانیتورت چیه من تو ips 22 اینچ 1080p نتونستم تشخیص بدم

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
والا من بین 4k native و fsr balanced تو عکس چیزی متوجه نشدم فقط تو 75 درصد یکم متوجه شدم
تو عکس نمیشه تشخیص داد dlss هم تو عکس مشخص نمیشه
حالا نمیدونم شما مانیتورت چیه من تو ips 22 اینچ 1080p نتونستم تشخیص بدم

من 27 1440p راحت تفاوت میشه متوجه شد به هر حال خوبه نرم افزاریه بیشتر از این من انتظار ندارم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مطمئنی؟ پرید میام سراغتا :))
یکیش اویله یکیشم واچ داگز مطمئنی نمیپرن خود فروشنده گفته آپدیت نکن واسه همین حوصله گرفتن دوباره کد ندارم
امتحان کردی آپدیتش کنم؟
پرید با من این فروشنده ها در حد نخود سواد ندارن تا حالا پیش نیومده با اپدیت درایور بپره مگه اینکه با ddu پاکش کنی بریزی

اپدیت بایوس ها حتمی اما اپدیت ویندوز بگیر نگیر داره پریدنش بر فرض من 21h ریختم بازم نپرید

حالا پریدم 1 پیام بده باز فعالش می کنی

• Like
Reactions: tokio_hotel

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
:Digital Foundry

If a game only offers basic upscaling, FSR will do a better job

از اونطرف ....
وقتی میشینم پای بررسی های تک اسپات امیدوار میشم چند وقت دیگه AMD یک الگوریتم بده بیرون که بشه RAM دانلود کرد !

هنوز جای الگوریتم های StoreMI درد میکنه ! (هنوزم بی خیال نشده اینهمه اطلاعات یوزر ها از دست دادن از جمله خودم ؟ 99 درصد حتی اسمش هم نشنیدن ! به لطف رسانه ها ! )

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان مشخص نیست قیمت کارت گرافیک تو ایران کی درست میشه ؟؟؟ مدته زیادیه که قیمت ها فضایی شده اصلا الان کسی میخره ؟
باز قیمت بقیه قطعات بگی نگی بد نیست خوبم نیست ولی مثل گرافیک هم غیر منطقی نیست
--
هر جور میخوام به خرید پی سی فکر نکنم میبینم نمیشه و نمیتونم برم سمت کنسول اینا اصلا بجز pc بقیه دیگه به گروه خونیم نمیخوره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دوستان مشخص نیست قیمت کارت گرافیک تو ایران کی درست میشه ؟؟؟ مدته زیادیه که قیمت ها فضایی شده اصلا الان کسی میخره ؟
--
هر جور میخوام به خرید پی سی فکر نکنم میبینم نمیشه و نمیتونم برم سمت کنسول اینا اصلا بجز pc بقیه دیگه به گروه خونیم نمیخوره
هر وقت تو دنیا درست بشه

اینده ش خیلی نزدیک نیست به نظرم تا دلار جهشی نشده اتریوم هم ریخته بخرید بهتره این مدت کمی کاهشی شده

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
هر وقت تو دنیا درست بشه

اینده ش خیلی نزدیک نیست به نظرم تا دلار جهشی نشده اتریوم هم ریخته بخرید بهتره این مدت کمی کاهشی شده
تو دنیا کی میخواد درست بشه جهش دلار هم دیگه باید تهی داشته باشه
قیمت های قطعات خیلی زیاده دیگه گیمینگ ارزشش رو نداری زندگیت رو بدی پاش

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
--
داداش شما از دو سال پیش به فکر خرید pc هستی هنوز به جایی نرسیدی
مرد مومن بخر تمومش کن دیگه سال پیش اگه میخریدی ببین چقدر جولو بودی
امسال هم همینطور
داداش سال بعد حسرت امروزو میخوری این پیامم یادت بمونه سال بعد همینو برات نقل قول میکنم
بقیه قطعات قیمتشون مناسبه فقط کارت گرافیک قیمتش بدلیل اتریوم و جهش دلار بالا رفته
تا بازار ساکته باید خریدتو بکنی
تو یکی از اخبارا شنیدم تا سال 2030 کارتهای انویدیا پیش فروش شدن خودت دیگه فکرشو بکن قیمت جهانی هم پایین نمیاد
تو آمازون امارات هم ببینی همین آش و همین کاسه

هر وقت تو دنیا درست بشه

دقیقا اینطوریه تا بازار یکم تو آرامش میشه و دلار کمی نزولی میشه بهترین وقت خریده
یه سریها فکر میکنن دلار به زیر 20 میاد
نه عزیز الان بودجمون با دلار 24 بسته شده
بعد عید 100 درصد دلار بالای 34 میره چون حقوقها افزایشی میشه و نقدینگی بیشتر

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
داداش شما از دو سال پیش به فکر خرید pc هستی هنوز به جایی نرسیدی
مرد مومن بخر تمومش کن دیگه سال پیش اگه میخریدی ببین چقدر جولو بودی
امسال هم همینطور
داداش سال بعد حسرت امروزو میخوری این پیامم یادت بمونه سال بعد همینو برات نقل قول میکنم
بقیه قطعات قیمتشون مناسبه فقط کارت گرافیک قیمتش بدلیل اتریوم و جهش دلار بالا رفته
تا بازار ساکته باید خریدتو بکنی
تو یکی از اخبارا شنیدم تا سال 2030 کارتهای انویدیا پیش فروش شدن خودت دیگه فکرشو بکن قیمت جهانی هم پایین نمیاد
تو آمازون امارات هم ببینی همین آش و همین کاسه

دقیقا اینطوریه تا بازار یکم تو آرامش میشه و دلار کمی نزولی میشه بهترین وقت خریده
یه سریها فکر میکنن دلار به زیر 20 میاد
نه عزیز الان بودجمون با دلار 24 بسته شده
بعد عید 100 درصد دلار بالای 34 میره چون حقوقها افزایشی میشه و نقدینگی بیشتر
داداش واقعا فکر می کنی من پول دارم و نمیخرم ؟
۸۰ میلیون نقد داشتم بنظرت منطقی بود این پول رو بدم سیستم با این همه مشکلات زندگی ؟؟
منتظرم شرایط به قبل سال های ۹۷ و ۹۶ برگرده بعد بخرم برنگرده باید بیخیال بشم درامد و تورم اصلا در حدی نیست که بشه بجز کالاهای اساسی سمت چیز دیگه ای رفت
کارتی که با حقوق ماهی ۳ تومن قیمتش ۱.۳ میلیون بود الان شده ۳۶ میلیون
این دیگه گرونی نیست شرایط جنگیه
حالا تو این شرایط ۴۰ تومن بدم گرافیک شاهکار نکردم .

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
۸۰ میلیون نقد داشتم بنظرت منطقی بود این پول رو بدم سیستم با این همه مشکلات زندگی ؟؟
منتظرم شرایط به قبل سال های ۹۷ و ۹۶ برگرده بعد بخرم برنگرده باید بیخیال بشم درامد و تورم اصلا در حدی نیست که بشه بجز کالاهای اساسی سمت چیز دیگه ای رفت
این که با علامت قرمز مشخص کردمو جدی نوشتی؟
ببین به نظر من قطعه به قطعه خرید کن بزار بمونه
شما انگار یدفه میری باشگاه بدنسازی میخای 80 کیلو پرس سینه بزنی خوب برادر از الان شروع کن اول پاور بخر پاور بین 700 الی 800 وات بخر تا 10 سال هم برات جوابگو هستش
بعد برو سراغ کیس و موس و کیبورد و اسپیکر اینا رو من چند ساله دارمشون اصلا هم عوض نمیکنم
بعد برو سراغ مادبورد و سی پی یو و رم اونم نسل 11 بخر الان cpu رو 11600 بخر مادربورد رو سری b بخر رم هم 16 گیگ بنداز فعلا 4 سال جوابگو هستش
آخر سر برو سراغ گرافیک
یا برعکس فعلا کارت گرافیک رو بخر چون گرافیک افزایش قیمت زیادی میکنه بعد برو سراغ اون یکی قطعات
بالاخره سر یه سال سیستمتو جمع کن تموم شه بره
طرف کنسول هم نرو من دو بار خواستم ps5 بخرم کلا با سلیقم با سبک زندگیم جور درنمیاد بیخیالش شدم

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
این که با علامت قرمز مشخص کردمو جدی نوشتی؟
ببین به نظر من قطعه به قطعه خرید کن بزار بمونه
شما انگار یدفه میری باشگاه بدنسازی میخای 80 کیلو پرس سینه بزنی خوب برادر از الان شروع کن اول پاور بخر پاور بین 700 الی 800 وات بخر تا 10 سال هم برات جوابگو هستش
بعد برو سراغ کیس و موس و کیبورد و اسپیکر اینا رو من چند ساله دارمشون اصلا هم عوض نمیکنم
بعد برو سراغ مادبورد و سی پی یو و رم اونم نسل 11 بخر الان cpu رو 11600 بخر مادربورد رو سری b بخر رم هم 16 گیگ بنداز فعلا 4 سال جوابگو هستش
آخر سر برو سراغ گرافیک
یا برعکس فعلا کارت گرافیک رو بخر چون گرافیک افزایش قیمت زیادی میکنه بعد برو سراغ اون یکی قطعات
بالاخره سر یه سال سیستمتو جمع کن تموم شه بره
طرف کنسول هم نرو من دو بار خواستم ps5 بخرم کلا با سلیقم با سبک زندگیم جور درنمیاد بیخیالش شدم
قطعا جدی میگم . مطالبه گری مون رو از دست دادیم زود با شرایط بد و گرانی مچ میشیم
قطعه به قطعه هم فکر خوبیه از سال بعد باید بهش فکر کنم الان که میرم خدمت

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
تو دنیا کی میخواد درست بشه جهش دلار هم دیگه باید تهی داشته باشه
قیمت های قطعات خیلی زیاده دیگه گیمینگ ارزشش رو نداری زندگیت رو بدی پاش
اقتصاد بیمار ته نداره تازه هم ادم های تصمیم گیرنده بیمار تر شدن هم تحریم ها بیشتر شدن
دیگه رسما دست کردن توی جیب مردم
من فکر کنم با این روند در دور دوم ریاست جمهوری ایران به ورشکستی کامل می رسه خیلی از کاسبی ها کاملا زمین می خورن
بله واقعا ارزشش نداره اما لامصب تفریح دیگه ای هم نیست ادم ها هم در این شرایط دچار مشکلات روانی شدن یا نمی شه باهاشون خوش گذروند یا اذیتت می کنن یا دنبال منفعت خالص هستن برای همین چاره ای جز همین گیم یا فیلم نیست

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
اقتصاد بیمار ته نداره تازه هم ادم های تصمیم گیرنده بیمار تر شدن هم تحریم ها بیشتر شدن
دیگه رسما دست کردن توی جیب مردم
من فکر کنم با این روند در دور دوم ریاست جمهوری ایران به ورشکستی کامل می رسه خیلی از کاسبی ها کاملا زمین می خورن
بله واقعا ارزشش نداره اما لامصب تفریح دیگه ای هم نیست ادم ها هم در این شرایط دچار مشکلات روانی شدن یا نمی شه باهاشون خوش گذروند یا اذیتت می کنن یا دنبال منفعت خالص هستن برای همین چاره ای جز همین گیم یا فیلم نیست
کاملا موافقم دقیقا بجز فیلم و بازی لذت دیگه ای نمونده اونم ک‌...فت.مون کردن
من بعد خدمت میام یه سیستم میخرم اگه نتونستم دیگه نهایتش یا کنسول میخرم یا یه سیستم دسته دوم با گرافیک gtx 1050 ti میبندم تا حداقل با csgo یا بازی های ۲۰۱۶ ۲۰۱۷ به قبل خودمو سرگرم کنم
کیس دسته دوم هم قیمتش خنده داره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شما الان دوست داری فلان بازی رو انجام بدی و الان کیف میکنی. اگر الان برای خودت خرج نکنی کی میخوای لذت پولی که بدست آوردی رو ببری. من توصیه میکنم کنسول بخر. حداقل یه ps4 بگیر و کیف بازیها رو ببر
-----------
برای اینکه آف تاپیک نباشه، این داستان رمز ارزها صدمه ای زد به قیمت کارت های گرافیک که حالا حالا جاش خوب نمیشه.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
شما الان دوست داری فلان بازی رو انجام بدی و الان کیف میکنی. اگر الان برای خودت خرج نکنی کی میخوای لذت پولی که بدست آوردی رو ببری. من توصیه میکنم کنسول بخر. حداقل یه ps4 بگیر و کیف بازیها رو ببر
-----------
برای اینکه آف تاپیک نباشه، این داستان رمز ارزها صدمه ای زد به قیمت کارت های گرافیک که حالا حالا جاش خوب نمیشه.
Ps4 داشتم میام یه سیستم میبندم نهایتش فقط امیدوارم هم قیمت جهانی کارت گرافیک بهتر بشه هم اقتصاد اینجا حالا یا با توافق یا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر