اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
دیگه کم کم باید رسانه های خبری در عرصه بازی از تعطیلی Game در ایران به صورت علنی پرده برداری کنن
نفر قبلی یادمه 3 سال قبل اگه جریانی پیش میومد فوقش Yahoo برای چند یا حداکثر یک هفته به مشکل برخورد میکرد یا بسته میشد ولی این یکی که امده همه چی رو واقعا داغون کرده

مطمعن باش گیم تو ایران هیچوقت تعطیل نمیشه یعنی افلاین میمونه ولی انلاین موقتا سخت میشه بازی کرد ولی برا همیشه نیست

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,467
نام
علی
80 درصد مردم ایران نهایت استفادشون از نت یه دو تا عکس باز کردنو یه چته معلومه که پوله زیادی خرج نت نمیکنن برا ما گرونه که هی باید پول حجم برا انلاین دانلود بازی اینا بدیم ولی انور اب نه اکثر ارتباطات تصویری تلویزیون اینترنتی دارن باید براشون ارزون باشه حالا ما هم یه ده سال دیگه شاید مثل الان اونا شدیم

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk
WTF!!! اگه 10 سال دیه هم برسیم من که هرچی خدا از اوله تاریخ بشر تا الان به وجود اومدرو شکر میکنم عمو!!!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
http://79.127.116.238/

برین اینجا رو چک کنید . یکی از دوستام صحبت کرد باهاشون گفتن از نظر قیمت عالی میدیم حالا ببینم قراره تعرفعه هارو کی بذارن ...

اینا خیلی وقته مجوز فیبر نوری تجاری و حقیقی گرفتن اما نتونستن طبق برنامه پیش برن.
یه سری مشکلات و محدودیتهای کابلهای زوج سیم مخابراتی در فیبر نوری موجود نیست اما محدودیت اصلی که کیفیت پایین اینترنت دریافتی از شرکت زیرساخت و مخابرات هست در این طرح بیشتر نمایان خواهد شد

فیل تر همان فیل تر است، فقط با اسم جدید!

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
با هر dnsـی پینگ میگیرم timeout داره! باز شروع کردن

سیستم فیل--ترینگ فوق العاده هوشمند به صورت چرخشی کار میکنه شما ممکنه دو روز مشکل داشته باشی و یک روز نداشته باشی... روزهای که دچار مشکل میشی و نمیشی رو با هم مقایسه کن
وقت خودشون رو پای سیستم تلف نمیکنن این وسط نسل سوخته می مونه با کلی ارزو

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دیگه نرید کامنت بزارید تو پیج وزیر ارتباطات من پورت ها رو تونستم باز کنم اد کنید GT : SAJJ4D انوایت پارتی بدید تا بگم بهتون چیکار کنین

داداش خب بگو دیگه اینجا جاسوس که نداریم :| این کارا چیه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
دیگه نرید کامنت بزارید تو پیج وزیر ارتباطات من پورت ها رو تونستم باز کنم اد کنید GT : SAJJ4D انوایت پارتی بدید تا بگم بهتون چیکار کنین

واقعا خوشحال شدیم که مشکل دو ساله ی این همه کاربر رو تونستید حل کنید!! لطفا از بحثهای انحرافی و گمراهی کاربران خودداری کنید
از کاربران هم می خوام که به درخواست غیر معمول یا دسترسی دادن به هر دلیلی خودداری کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر