اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
https://www.youtube.com/watch?v=VzKixP4sDDg&feature=youtu.be دوستان اینم لینک ویدیو اموزش باز کردن پورت UDP هر سوالی داشتید همینجا مطرح کنید یا تو لایو اد کنید GT : SAJJ4D

- - -ویرایش - - -

چطوری میخواین این کمپین رو اعلام کنید بدون اینترنت ؟
الان واقعا خیلی شادمانی از این حرکت ؟!!خب مرد مومن این همون روش شیرینگ v*p دیگهه:|.
در ضمن با kerio هم این کا رو میشه انجام داد.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
https://www.youtube.com/watch?v=VzKixP4sDDg&feature=youtu.be دوستان اینم لینک ویدیو اموزش باز کردن پورت UDP هر سوالی داشتید همینجا مطرح کنید یا تو لایو اد کنید GT : SAJJ4D

- - -ویرایش - - -

اینو که من پارسال انجام میدادم
جواب میداد. الان یک ساله جواب نمیده

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187

- - -ویرایش - - -

دو سال پیش من نحوه Share کردن V-p--n روی کنسول ها و خرید Dlc و بازی و بازی کردن پورت ها بخصوص برای گیمرهای Xbox one زدیم
ویدیو که شما درست کردی تاریخ انقضاش تموم شده
Youtube 720p:

https://www.youtube.com/watch?v=u4cj1vZObLQ&feature=youtu.be
[video=youtube;u4cj1vZObLQ]https://www.youtube.com/watch?v=u4cj1vZObLQ&feature=youtu.be[/video]

download Mediafire:
By__ JavadMusic

a3mpw1.jpg

همون موقعه روی Aparat هم اپلود کردیم ولی بعدش از host aparat پاک شد

jt3190.jpg

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
*
از این به بعد سعی می کنم مشکلات عدیده و اختلالات شبکه رو دسته بندی و گردآ وری کنم و به تفضیل در اختیار دوستان قرار بدم
از سمت شما هم خواهش دارم هر پیشنهاد و انقادی در این زمینه دارید مطرح کنید تا در مقالات بعدی مدنظر قرار بگیره:

به بهانه برگزاری نمایشگاه تلکام: فناوری ارتباطات، توسعه یا فرصت سوزی؟ - زومیت

نمایشگاه تلکام ۹۴

نمایشگاه تلکام به سبک و سیاق هر ساله‌ی خود برگزار شد و با اینکه امسال انتظار داشتیم با حصول توافق هسته‌ای، تکاپوی بیشتری را از سوی شرکت‌های خارجی فعال در این زمینه شاهد باشیم اما بجز معدودی از نام‌های کمتر شناخته شده، تفاوت دیگری را ندیدیم و باز هم بزرگترین و اصلی‌ترین سالن‌های نمایشگاه به شرکت‌های دولتی و فعالان داخلی این عرصه اختصاص داده شده بود.
انتظار داشتیم با حصول توافق هسته‌ای، تکاپوی بیشتری را از سوی شرکت‌های خارجی در نمایشگاه تلکام شاهد باشیم
شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت‌های تابعه بخش اعظم سالن ۸ و ۹ را در اختیار داشتند و شرکت‌های فعال در سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با ICT، توسعه‌ی شبکه‌های WAN و ارتباطات راه دور نیز که برخی به طریقی در ارتباط مستقیم با شرکت زیرساخت هستند نیز در این سالن‌ها غرفه‌هایی برپا کرده بودند. البته همراه اول، ایرانسل، رایتل و شرکت مخابرات نیز هر یک سالن‌های اختصاصی و آماده شده‌ی خود را آماده کرده بودند، به گونه‌ای که نام‌های دیگر کاملا در حاشیه بودند و پیدا کردن غرفه‌ی شرکت‌های خصوصی و معتبر در کنار این سالن‌های پر رفت و آمد و با تبلیغات بسیار سنگین کار آسانی نبود. با یک بازدید گذرا نیز می‌شد برتری و غلبه‌ی حضور و هزینه‌ی فراتر از انتظار شرکت‌های دولتی یا شبه دولتی را در نمایشگاه احساس کرد که البته اتفاق جدیدی نیست.

چیزی که از چنین رخدادی انتظار داشتیم دست کم دیدن نشانه‌هایی از برنامه‌ ریزی‌های مدون برای بهره گیری از شرایط جدید بعد از توافق هسته‌ای، تسریع فرآیند توسعه و بهبود کیفی وضعیت ارتباطات داخلی و بین الملل شبکه ی دیتای کشور و سرویس دیتای شبکه‌های موبایلی اپراتورهای مطرح بود که پس از بازدید، متاسفانه هیچ یک از کارشناسان و همکارانمان ما چنین برداشتی را از فضای کلی نمایشگاه نداشتند.
وزیر ارتباطات در نیویورک

از طرف دیگر وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات هم به دلیل همراهی ریاست جمهوری کشورمان در سفر به نیویورک از افتتاح نمایشگاه بازماند و چند روزی را به همراه هیئت ایرانی در نیویورک به برنامه‌های از پیش تعیین شده پرداختند، اما در روز آخر نمایشگاه توانست بازدیدی از آن داشته باشد. آن گونه که از اظهارات واعظی در صفحه‌ی رسمی او برداشت می‌شود بازدید یا ملاقات اعلام شده‌ی مرتبطی با فعالیت وزارتخانه‌ی متبوع خود در این سفر ترتیب نداده بود، اما در دیدار با نخبگانِ ایرانی مقیم امریکا حضور داشت.............................

ادامه ی مطلب رو در لینک اصلی می تونید دنبال کنید.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید

پست جدید دادم که دوستانی که تاپیک رو پیگیری می کنن خبردار بشن

دوستان در مورد مشکل اتصال به شبکه در کنسولها ، استور و پارتی چت و لایو در جریان هستم، گویا دیشب مشکل آغاز شده

من پیگیری می کنم. شما هم لطفا در مورد وضعیت شبکه و بازیها در جریان بزارید ما رو که ببینیم حل شده یا نه.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
نمیشه ! البته حرافی نبود و یک راه حل دادم برای حل مشکل ولی هر طور بنویسمش پاک می کنن ! وقت شد پیام خصوصیش می کنم البته اگر پیام خصوصی رو هم با پوتین نیان توش ! :|

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187

دوستان در مورد مشکل اتصال به شبکه در کنسولها ، استور و پارتی چت و لایو در جریان هستم، گویا دیشب مشکل آغاز شده

من پیگیری می کنم. شما هم لطفا در مورد وضعیت شبکه و بازیها در جریان بزارید ما رو که ببینیم حل شده یا نه.

اینترنت ایران حالت سیر پسرفت رو داره
سیر پسرفت و تقابلش تا وقتی ادامه داره که توازن بین دو قطب برابر باشه هر چقدر شبکه های اجتماعی بالخصوص سطح گیمینگ انلاین در سطح دنیا به جلو و جلوتر حرکت کند توازن در ایران باید ایجاد بشه ( از نظر اون ها ) از پایین اوردن سرعت و بوجود اوردن سرعت های کاذب و بستن Port ها و غیره و غیره..
من حدس میزنم در سال های اینده گیمرهای که گیمینگ انلاین میپردازن به 30% نسبت به امروز کاهش پیدا کنند ( امروز هم که شاهد بودید دلار افزایش قیمت داشت و... )
من نزدیک 13 سال یا بیشتر فقط با اینترنت مداوم وقت گذروندم قبلا اگر سرعت ها در حد دیل اپ بود ولی محدودیت ها کمتر بودن حتی یادمه 10 سال پیش Youtube رو میشد مشاهده کرد )

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

من نمیدونم دقیقا چه اتفاقی داره این وسط میفته؟ چرا وقتی این مشکل udp پیش میاد پینگ خیلی خوبه؟
الان چند ماهه من کلا قید گیم آنلاین زدم یعنی یه زمانی از 2-6 صبح پینگ خوب بود ولی الان دیگه همینشم نداریم (واقعا زندگی باحالی داریم یعنی آدم میخواد یه دست گیم بزنه باید ساعت 4 صبح بلند بشه اصلا همه مرد بار میان :)) )
یکی دو ماه اخیر پینگ من شبها خیلی نوسان داشت (مخابرات تهران) حتی تا 3000 هم میرفت بعد از اون در روز هم کاملا غیر قابل استفاده شده بود با 80% پکت لاس و متوسط 300 ms.
دیروز از ساعت 11-12 ظهر تا ساعت 3 پینگ 100 ms ولی از ساعت 3 به بعد مشکل udp دوباره شروع شد.
دوباره امروز پینگ خراب بود تا حدودا یک ساعت پیش پینگ 100 ولی همراه با مشکل udp.
الان من میخواستم این لینکی که شما تو امضاتون گذاشتین دانلود کنم وصل نمیشد گوگل هم به نظر میاد مشکل داره :|
*** ها هم که در جریان هستید بعد از چند دقیقه قطع میشه.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اصلاً من يكي پينگ نخواستم
اما يكي بگه چه غلطي كردن رو اينترنت كه ايت PS هم حتي بالا نمياد ! بدتر از اون معلوم نيست چي كار كردن كه حتي نمي تونم از PS STORE چيزي دانلود كنم
الان دو روزه هر گونه تلاشي براي دانلود كردن بازي ها و اپديت هام از استور سوني به دانلود نشدن و گير كردن ختم ميشه

يه چيزي ديدم خيلي نگران تر شدم يه جايي ديدم توي توصيه هاش نوشته بود پورت هاي TCP و UDP تون رو چك كنيد باز باشه كه UDP 3780 يا همچين چيزي بود به علاوه يكي ديگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر