اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
اصلاً من يكي پينگ نخواستم
اما يكي بگه چه غلطي كردن رو اينترنت كه ايت PS هم حتي بالا نمياد ! بدتر از اون معلوم نيست چي كار كردن كه حتي نمي تونم از PS STORE چيزي دانلود كنم
الان دو روزه هر گونه تلاشي براي دانلود كردن بازي ها و اپديت هام از استور سوني به دانلود نشدن و گير كردن ختم ميشه

يه چيزي ديدم خيلي نگران تر شدم يه جايي ديدم توي توصيه هاش نوشته بود پورت هاي TCP و UDP تون رو چك كنيد باز باشه كه UDP 3780 يا همچين چيزي بود به علاوه يكي ديگه
تآیید میشه!!
store lol خود lol بالا نمیاد!!! همینطور battle.net اپدیت نمیشه...
معلوم نیست باز چی کردن!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
*
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، به دنبال قطعی مسیر های ارتباطی ترکیه و باب المندب ، بخشی از ارتباطات بین الملل کشورهای منطقه ازجمله ایران دچار کندی شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت و سایر شرکت های بین المللی در تلاشند مشکل ایجاد شده را از طریق برقراری مسیر های پشتیبان، در کوتاه ترین زمان ممکن، رفع کنند.
*

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اصلاً من يكي پينگ نخواستم
اما يكي بگه چه غلطي كردن رو اينترنت كه ايت PS هم حتي بالا نمياد ! بدتر از اون معلوم نيست چي كار كردن كه حتي نمي تونم از PS STORE چيزي دانلود كنم
الان دو روزه هر گونه تلاشي براي دانلود كردن بازي ها و اپديت هام از استور سوني به دانلود نشدن و گير كردن ختم ميشه

يه چيزي ديدم خيلي نگران تر شدم يه جايي ديدم توي توصيه هاش نوشته بود پورت هاي TCP و UDP تون رو چك كنيد باز باشه كه UDP 3780 يا همچين چيزي بود به علاوه يكي ديگه
از طرف صبانت برای من دیروز SMS اومد که به علت بروز اختلال سراسری در شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت، اینترنت شما با افت سرعت و قطعی همراه گردیده. کارشناسان صبانت در خال پیگیری موضوع از شرکت زیر ساخت برای رفع این مشکل در اسرع وقت می باشند. با تشکر از بردباری شما صبانت.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من پینگم عالی هستش توی دوتا با سرور اروپا 100 هستش پاکت لاست ندارم اما وسط بازی یک دفعه دو ثانیه گیر میکنه

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
انگار این مسیر های پشتیبان بهتر از خودت مسیر های اصلی هستند
صبح امروز چند دقیقه قطع شد و بعد BANGGG

isp مخابرات آذربایجان شرقی
n1uagu5fyadcw5jx5ca.jpg

ویرایش:
zdtnjax8podr0ss2s9t.jpg

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
انگار این مسیر های پشتیبان بهتر از خودت مسیر های اصلی هستند
صبح امروز چند دقیقه قطع شد و بعد BANGGG

تایید میشه!
سرویس من هم از دیروز به طرز عجیبی بسیار با کیفیت تر شده و پینگها هم با اروپا خیلی پایینتر اومده!

ظاهرا مسیرهای شرکتهای فعلی که ازشون اینترنت خریداری میشه از شمال آفریقا عبور می کنن و به آمریکا ختم میشن، اما مسیرهای جایگزین فرعی از شمال کشور عبور می کنن و از خود اروپا رد میشن.

شایدم قیمت خرید اینترنتی که از آفریقا رد میشه برای شرکت ارتباطات زیرساخت ارزونتر درمیاد!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تایید میشه!
سرویس من هم از دیروز به طرز عجیبی بسیار با کیفیت تر شده و پینگها هم با اروپا خیلی پایینتر اومده!

ظاهرا مسیرهای شرکتهای فعلی که ازشون اینترنت خریداری میشه از شمال آفریقا عبور می کنن و به آمریکا ختم میشن، اما مسیرهای جایگزین فرعی از شمال کشور عبور می کنن و از خود اروپا رد میشن.

شایدم قیمت خرید اینترنتی که از آفریقا رد میشه برای شرکت ارتباطات زیرساخت ارزونتر درمیاد!

اقا فرشيد مشكل اينه كه الان حدود يكي دو ماهي هست كيفيت ارتباط من با اروپا خيلي خيلي بهتر شده تا با US !
يعني اگر چيزي كه شما مي گين درست باشه از مدت ها قبل براي من رخ داده و همين شك من رو بيشتر مي كنه كه نكنه اين چيزي كه دارن مي گن خطوط خرابه و ... يه بهونه باشه

من قبلاً پينگ بهتري با سرور هاي US داشتم اما الان با سرور هاي اروپا ارتباط بهتري دارم
حدود يكي دو هفته است مشكلات تلگرام براي من افتضاح شده ، چيزي كه مسئله ايي نداشت الان پيام هاش كلي طول مي كشه
( همين الان تو خبر گفت *****ينگ هوشمند تلگرام :| يعني چي اخه :| من كه فقط پيام ميدم تو تلگرام به من چه يه سري هر غلطي مي كنن :|)

در ضمن الان دو روزه يه مشكلي پيدا كردم كه نميتونم از PSN هيچي دانلود كنم نه اپديت نه بازي ! اين اپديت هم بدجور رو مخه !
توي توصيه هاي PS4 خوندم كه گفته بود مودم خاموش كن دستگاه رو خاموش كن و ... اما بالاتر گفتم كه در نهايت گفته بود فايروال ات چك كن پورتي نبسته باشه

اول فكر كردم خودم اين مشكل رو دارم اما ديدم نه انگاري چندين نفر ديگه هم اين مشكل رو دارن

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اقا فرشيد مشكل اينه كه الان حدود يكي دو ماهي هست كيفيت ارتباط من با اروپا خيلي خيلي بهتر شده تا با US !
يعني اگر چيزي كه شما مي گين درست باشه از مدت ها قبل براي من رخ داده و همين شك من رو بيشتر مي كنه كه نكنه اين چيزي كه دارن مي گن خطوط خرابه و ... يه بهونه باشه

من قبلاً پينگ بهتري با سرور هاي US داشتم اما الان با سرور هاي اروپا ارتباط بهتري دارم
حدود يكي دو هفته است مشكلات تلگرام براي من افتضاح شده ، چيزي كه مسئله ايي نداشت الان پيام هاش كلي طول مي كشه
( همين الان تو خبر گفت *****ينگ هوشمند تلگرام :| يعني چي اخه :| من كه فقط پيام ميدم تو تلگرام به من چه يه سري هر غلطي مي كنن :|)

در ضمن الان دو روزه يه مشكلي پيدا كردم كه نميتونم از PSN هيچي دانلود كنم نه اپديت نه بازي ! اين اپديت هم بدجور رو مخه !
توي توصيه هاي PS4 خوندم كه گفته بود مودم خاموش كن دستگاه رو خاموش كن و ... اما بالاتر گفتم كه در نهايت گفته بود فايروال ات چك كن پورتي نبسته باشه

اول فكر كردم خودم اين مشكل رو دارم اما ديدم نه انگاري چندين نفر ديگه هم اين مشكل رو دارن

در مورد پورتها ظاهرا برخی دوستان اشتباه متوجه شدن، پورتها اگر بسته بشن هیچ ربطی به تنظیمات مودم نداره و از مودم هم قابل باز کردن نخواهد بود، اون توصیه ها برای عموم افرادی هست که سرویس دهنده های سالم و باکیفیت در سراسر دنیا دارندف نه ایران که به صورت فعال در سرویس ها اختلال ایجاد می کنه!!

در مورد پینگ با اروپا هم مسیرهای مختلفی برای سرویس دهنده ها و شهرهای مختلف وجود داره که شرکت زیر ساخت ممکنه هر مسیر رو به مناطق خاصی ارتباط بده، لزوما مسیر سرویس دهنده ی من با شما یا بقیه یکی نیست، من فقط تاثیر جایگزین شدن سرویس ها رو گفتم

در مورد فی لترینگ هم هرگز گفته های اخبار داخلی و مسولان رو در مورد اختلالات اینترنتی باور نکنید!، به راحتی کاری رو انجام میدن که در عمل خلافش انجام شده و یا اصولا برنامه ای دارن که اطلاع رسانی نمی کنن. دلیلش هم اینه که هیچ کس خارج از دایره ی متولیان مستقیم اینترنت در داخل نمی تونه به راحتی به واقعیت امر پی ببره و تایید کنه که چه اتفاقی در حال رخ دادن هست.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

در مورد پورتها ظاهرا برخی دوستان اشتباه متوجه شدن، پورتها اگر بسته بشن هیچ ربطی به تنظیمات مودم نداره و از مودم هم قابل باز کردن نخواهد بود، اون توصیه ها برای عموم افرادی هست که سرویس دهنده های سالم و باکیفیت در سراسر دنیا دارندف نه ایران که به صورت فعال در سرویس ها اختلال ایجاد می کنه!!

در مورد پینگ با اروپا هم مسیرهای مختلفی برای سرویس دهنده ها و شهرهای مختلف وجود داره که شرکت زیر ساخت ممکنه هر مسیر رو به مناطق خاصی ارتباط بده، لزوما مسیر سرویس دهنده ی من با شما یا بقیه یکی نیست، من فقط تاثیر جایگزین شدن سرویس ها رو گفتم

در مورد فی لترینگ هم هرگز گفته های اخبار داخلی و مسولان رو در مورد اختلالات اینترنتی باور نکنید!، به راحتی کاری رو انجام میدن که در عمل خلافش انجام شده و یا اصولا برنامه ای دارن که اطلاع رسانی نمی کنن. دلیلش هم اینه که هیچ کس خارج از دایره ی متولیان مستقیم اینترنت در داخل نمی تونه به راحتی به واقعیت امر پی ببره و تایید کنه که چه اتفاقی در حال رخ دادن هست.

بله ميدونم كه ما توانايي باز كردن پورتي رو از طريق مودم نداريم اما كليت حرف من اين بود كه اگر واقعاً اين ها اختلالاتي از پيش بيني شده باشه كه مشكلي نيست و درست ميشه اما اگر غير از اين باشه احتمالا با موج جديدي از نابود كردن تمامي زير ساخت هاي اينترنتي رو به رو هستيم :|

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

امروز این مشکل من حل شد میتونم از PSN دانلود کنم دیگه توی خیلی از سایت ها هم که نمیرفت قبلا (مثل استور استیم که با سرعت خیلی کنتر از لاک پشت باز میشد یا اصلا باز نمیشد) الان دیگه مشکلی نداره

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
امروز این مشکل من حل شد میتونم از PSN دانلود کنم دیگه توی خیلی از سایت ها هم که نمیرفت قبلا (مثل استور استیم که با سرعت خیلی کنتر از لاک پشت باز میشد یا اصلا باز نمیشد) الان دیگه مشکلی نداره

صحبت دوست مون تاييد ميشه !
خوب شد 9.5 گيگ رو پاك نكردم و صبر كردم :|

پ.ن :
واقعاً كارهايي كه متخصصين داخلي ( ! ) با اينترنت انجام ميدن و بلاهايي كه سرش ميارن رو مغزهاي متفكر CISCO هم نميتونن انجام بدن :|
حالا قبول كه اين بار خط قطع شده بود ولي دفعات ديگر ... :|

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
2-3 روز بود نت رویایی شده بود! پینگ 140 با سرور های اروپا و بدون پکت لاست.:)
از ظهر امروز دوباره شد پینگ 300+ و همیشه 30% پکت لاست!
(مخابرات)

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
*
تحلیل من از مشکلات اخیر اینترنتی و سوالات مهم کاربران در این مورد:

اندر حکایت تکراری اختلالات اینترنت و سوال های بی جواب - زومیت

مقله قشنگي بود اقا فرشيد
متاسفانه همه ماها ميدونيم چقدر داغونيم اما كاري از مون برنمياد !

در مورد باب المندب ، من يه لحظه با تنگه درياي سياه و مديترانه يعني سمت استانبول تركيه اشتباه گرفتم و گفتم خوب عقلانيه كه مي گن تركيه ولي هي گفتم باب المندب مال جاي ديگه است تا بعد فهميدم تنگه سمت يمن و افريقاست :|

بچه سوم دبستاني استخدام كنن براي جور كردن دروغ خيلي بهتره :|

2-3 روز بود نت رویایی شده بود! پینگ 140 با سرور های اروپا و بدون پکت لاست.:)
از ظهر امروز دوباره شد پینگ 300+ و همیشه 30% پکت لاست!
(مخابرات)

تاييد ميشه وضع نت من حتي از قبل اين اتفاقات هم بسيار بدتر شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر