اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
از دوستانی که اطلاعات کافی دارند یه سوال! الان جریان این پینگی که من با بتل لاگ میگیرم چی هست؟؟ولی جالبه باز هم تو بازی لگ و لتنسی و پکت لاست وجود داره! پینگ در کمترین حالت رو 170 بود و با تایم اوت زیاد ولی الان 80 میلی ثانیه!!

2ycbw8rtny62rxfa4zo8.png

جوابش یه کلمست : ف ی ل ت ر ی ن گ !

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
نه جوابش این نیست!من میگم اصلا فلسفه اینکه پینگم 80ms شده چیه؟؟حالا پکت لاست و لتنسی ب کنار که بله دلیل اون ف ی ل ... میتونه باشه ولی دلیل این پینگ پایین چیه؟!!

JUST MMRRSS

کاربر سایت
Jul 6, 2015
1
نام
محمد
دوستان یه سوال .
7a61b5151bc6830fe9ce29675b224b81.jpg

با توجه به عکسی که بالاست .( آپلود شده در این آدرس) شما تا حالا چه جوری آنلاین بازی می کردید؟
(برای دوستانی که نت خوبی ندارند: در این عکس می بینید که در توئیتر xbox support پاسخ داده شده که xbox live در ایران در دسترس نیست و بعد اسامی کشور ها گفته شده.)

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوستان یه سوال .
7a61b5151bc6830fe9ce29675b224b81.jpg
به سختی بازی میکردیم.از دیدن این توییت سردرد گرفتم.هفته پیش با یکی از agent های مایکروسافت دلیل قبول نکردن 50$ بلاک شده ام رو در اکانتم میپرسیدم طرف میگفت متاسفانه دلیلش رو نمیتونم بگم.ومن هم...

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
به سختی بازی میکردیم.از دیدن این توییت سردرد گرفتم.هفته پیش با یکی از agent های مایکروسافت دلیل قبول نکردن 50$ بلاک شده ام رو در اکانتم میپرسیدم طرف میگفت متاسفانه دلیلش رو نمیتونم بگم.ومن هم...

کشورهای زیادی نیستند که عملا پشتیبانی بشن
این جواب رو به منم دادن زیاد جدی نگیرید

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوستان اختلالات که همش ثابته و حل شدنی نیست :| یه مسئله آیا های وبی ها احساس کردند دزدی حجم میشه ؟ چند روزه احساس میکنم الکی مصرف زیادی دارم در صورتی که دانلود هم ندارم .

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
دوستان اختلالات که همش ثابته و حل شدنی نیست :| یه مسئله آیا های وبی ها احساس کردند دزدی حجم میشه ؟ چند روزه احساس میکنم الکی مصرف زیادی دارم در صورتی که دانلود هم ندارم .

دقیقا 2 هفتس همین مشکل رو با آسیاتک دارم ! 1گیگ تو 1 روز !!!! من واقعا چیکار میکنم خودم خبر ندارم ! یبارم تست کردم قشنگ اینستاگرام باز کردم یه اسکرول به سمت پایین کردم اومدم حجم رو چک کردم دیدم 70مگ کم کرده !! جوری فشار اومد بهم که دیروز به سرویس نامحدود تغییرش دادم نتم رو !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
از دوستانی که اطلاعات کافی دارند یه سوال! الان جریان این پینگی که من با بتل لاگ میگیرم چی هست؟؟ولی جالبه باز هم تو بازی لگ و لتنسی و پکت لاست وجود داره! پینگ در کمترین حالت رو 170 بود و با تایم اوت زیاد ولی الان 80 میلی ثانیه!!

2ycbw8rtny62rxfa4zo8.png

ببین یه چیزی میگم بهت دوست عزیز توجه کن..شاید تو این چند ماه اخیر هیچ چیز من رو اینقدر درگیر نکرده بود...خیلی خیلی رو این قضیه کار کردم که چرا قبل از بازی پینگ خوبه ولی تو بازی که میریم لگ میزنه تو بازیمون یا تایم اوت زیاد میگیره پینگمون در حالی که وقتی تو بازی نیستیم همه چیز نرماله
من باید به شما بگم جواب این سوال رو بعد 4 5 ماه تلاش و تست کردن انواع و اقسام کارها و اپلیکیشنها بالاخره پیدا کردم در واقع چند روزی هست این مشکل رو یافتم
مشکل اصلی از پر شدن پهنای باند هست..من اینترنتم 1 مگابیت هست و تو تمام جاهایی که تو بازی لگ گرفتم و پینگم یوهو تو بازی رفت بالا و تایم اوت گرفتم دقیقا با ابزارهای دقیق سنجش کردم تو اون لحظه کل پهنای باندم پر شده بود

سرعت 1 مگابیت من تو لحظه لگ و تایم اوت شدن پینگ ، 58 کیلوبایت در حالت دریافت و 54 کیلوبایت در حال ارسال بود پهنای باندم و در واقع کل پهنای باندم در حال استفاده بود تو بازی.
این مورد رو چندین باز در حالت تایم اوت تو بازی و لگ تست کردم و دقیقا متوجه شدم هنگام لگ تو بازی کل پهنای باندم تو بعضی از قسمت های بازی در حال استفادست و متاسفانه بازی دچار لگ میشه.

باید توجه داشته باشید این حرف وقتی درسته که شما قبل بازی پینگ مناسبی دارید و تایم اوت ندارید نه این که تو حالت عادی پینگتون بالاست و دچار تایم اوتهای فراوان هستید و همچنین فرض رو بر این می زاریم که سرورهای بازی هم مشکل نداشته باشن.

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
دقیقا 2 هفتس همین مشکل رو با آسیاتک دارم ! 1گیگ تو 1 روز !!!! من واقعا چیکار میکنم خودم خبر ندارم ! یبارم تست کردم قشنگ اینستاگرام باز کردم یه اسکرول به سمت پایین کردم اومدم حجم رو چک کردم دیدم 70مگ کم کرده !! جوری فشار اومد بهم که دیروز به سرویس نامحدود تغییرش دادم نتم رو !

شما راحت میتونید بفهمید که از شما دزدی میشه یا نه
به دو نرم افزار احتیاج دارید که کارتون مستند باشه
اول نرم افزار DU Meter که یک گزارش ماهانه ،هفتگی ، روزانه و ساعتی از میزان دانلود و آپلود از طریق سیستم شما را نشان میدهد
بعد نرم افزار Bandicam که با این نرم افزار میتونید از صفحه دسکتاپ فیلمبرداری کنید و سند داشته باشید
------------------------------------------------------------------------
اول نرم افزار Bandicam را روشن کنید و برید رو حالت فیلمبرداری
بعد برید تو تنظیمات مودم و تنظیمات را رو حالت Bridge قرار دهید که بتونید با کانکشن دستی کانکت شوید ( وقتی با کانکشن دستی کانکت میشوید وایرلس کار نمیکند و شرکت نمیتواند ادعا کند که وایرلس شما هک شده است)
حالا به اینترنت کانکت شوید
برید تو سایت شرکتی که اینترنت گرفتید و میزان ترافیک باقیمانده را نگاه کنید
CMD را باز کنید و tracert -d 8.8.8.8 را تایپ کنید که مستند باشد که با آی پی کدام شرکت به اینترنت وصل میشوید
آیپی اول را داخل این آدرس زده Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, Proxy checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter و مشخصات آی پی برای شناسایی شرکت استفاده کننده اینترنت داده میشود
حالا برید وبگردی کنید برای 1 ساعت
ترافیک را DU Meter اندازه گیری میکند
بعد از یک ساعت ارتباط اینترنت را برای 3 یا 4 دقیقه قطع کنید و بعد از 3 یا 4 دقیقه کانکت کنید و دوباره برید تو سایت شرکت و حجم باقیمانده را نگاه کنید و با حجم اندازه گیری شده توسط DU Meter مقایسه کنید (حجم اندازه گیری شده توسط DU Meter باید در فیلم گرفته شده نمایش داده شود)
----------------------------------
در تمام طول کارکردتون باید Bandicam در حالت فیلمبرداری باشد که اگر احیانا دزدی میشود برای شکایت سند قابل قبولی داشته باشید
اگر شرکت دزد باشد با سندی که دارید آبروی شرکت که هیچ شرکت بدنام میشود
اگر شرکت دزد بود ویدیو گرفته شده را همه جا پخش کنید

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
شما راحت میتونید بفهمید که از شما دزدی میشه یا نه
به دو نرم افزار احتیاج دارید که کارتون مستند باشه
اول نرم افزار DU Meter که یک گزارش ماهانه ،هفتگی ، روزانه و ساعتی از میزان دانلود و آپلود از طریق سیستم شما را نشان میدهد
بعد نرم افزار Bandicam که با این نرم افزار میتونید از صفحه دسکتاپ فیلمبرداری کنید و سند داشته باشید
------------------------------------------------------------------------
اول نرم افزار Bandicam را روشن کنید و برید رو حالت فیلمبرداری
بعد برید تو تنظیمات مودم و تنظیمات را رو حالت Bridge قرار دهید که بتونید با کانکشن دستی کانکت شوید ( وقتی با کانکشن دستی کانکت میشوید وایرلس کار نمیکند و شرکت نمیتواند ادعا کند که وایرلس شما هک شده است)
حالا به اینترنت کانکت شوید
برید تو سایت شرکتی که اینترنت گرفتید و میزان ترافیک باقیمانده را نگاه کنید
CMD را باز کنید و tracert -d 8.8.8.8 را تایپ کنید که مستند باشد که با آی پی کدام شرکت به اینترنت وصل میشوید
آیپی اول را داخل این آدرس زده Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, Proxy checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter و مشخصات آی پی برای شناسایی شرکت استفاده کننده اینترنت داده میشود
حالا برید وبگردی کنید برای 1 ساعت
ترافیک را DU Meter اندازه گیری میکند
بعد از یک ساعت ارتباط اینترنت را برای 3 یا 4 دقیقه قطع کنید و بعد از 3 یا 4 دقیقه کانکت کنید و دوباره برید تو سایت شرکت و حجم باقیمانده را نگاه کنید و با حجم اندازه گیری شده توسط DU Meter مقایسه کنید (حجم اندازه گیری شده توسط DU Meter باید در فیلم گرفته شده نمایش داده شود)
----------------------------------
در تمام طول کارکردتون باید Bandicam در حالت فیلمبرداری باشد که اگر احیانا دزدی میشود برای شکایت سند قابل قبولی داشته باشید
اگر شرکت دزد باشد با سندی که دارید آبروی شرکت که هیچ شرکت بدنام میشود
اگر شرکت دزد بود ویدیو گرفته شده را همه جا پخش کنید

دقیقا همین مشکلو با اسیاتک دارم فکر کنم یه خبری هست حجمم افتضاح کم میشه
منم

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
بالغ بر 10،15 بار از تو فیفا افتادم بیرون ، اکثرم 3 هیچ باخت دادم به این عربا . سرویس نامحدو اسیاتک افتضاحه ، حیف ، جیف که 4 سال پیش شرکت خوبی بود ، خراب شد

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
من چند صفحه پیش اینو گفتم
خیلی هم حجم کم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر