اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
خدا وکیلی رو که نیست سنگ پای قزوینه

آخه بابا این دیگه چه جور اینترنتیه که اینا به مردم می فروشند

شده یه چیزی تو مایه های لپ لپ

باید شانس بیاری یه 2 ساعتی کار کنه

خدا کنه زودتر این خط من رو تخلیه کنند خیالم راحت شه از خیر این چند گیگ باقیمونده هم گذشتم حداقل می فهمم دیگه اینترنتی نیست که بخوام وسوسه بشم امتحانش کنم

- - -ویرایش - - -

من الان تهرانم اینترنت نابود
شاتل بابل
وضعیت فعلی اینترنت بسیار خوب هست

فکر کنم دارن جیره بندیش می کنن

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
من خاک بر سر تو این مملکت زندگی میکنم
من خاک بر سر که بیشتر درامدم از اینترنت . باید وضعم اینطور باشه چون به خاطر این وضعیت مزخرفی که درست کردن نمیتونم سایتی که میسازم را آنلاین پشتیبانی کنم
نمیتونم مقاله از سرور هایی با لینک غیر مستقیم دانلود کنم
تایم اوت - فیل تر - تحریم از داخل و خارج
از هر 100 تا سایت که باز میکنم 90 تا فیل تر شده یا به علت اینکه تو این خراب شده هستم اجازه دسترسی ندارم

یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو با 100 متر عمق بکنند چون آرزوهای زیادی دارن که باید با خودشون به گور ببرن

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
عجیب من الان اهوازم بنظرم بعترین روزامه تو این چند هفته راحت تو پارتی می مونم راحت انلان بتل میزنم تو سرور خارجی سه خطه شما شمالی ها فکر کنم الان مشکل دارین :d

Mamad69

کاربر سایت
May 30, 2015
11
نام
محمد
مشکلات اختلال روی پروتکل UDP رو نمیشه با پینگ گرفتن از اون IP متوجه شد، راه حل مشخصی بجز تست کردن توی بازی نداره.

من اطلاع چندانی ندارم شما می دونید از کجا میشه فهمید نوع ارتباط من با سرور از نوع پروتکل TCP هست یا UDP ؟ و چه نوع بازی هایی از پروتکل UDP استفاده می کنند ؟

من که wow بازی می کنم با دستور netstat -na فقط ارتباطمو از نوع TCP نشون میده

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,760
نام
فرشید
من اطلاع چندانی ندارم شما می دونید از کجا میشه فهمید نوع ارتباط من با سرور از نوع پروتکل TCP هست یا UDP ؟ و چه نوع بازی هایی از پروتکل UDP استفاده می کنند ؟

من که wow بازی می کنم با دستور netstat -na فقط ارتباطمو از نوع TCP نشون میده

از اطلاعات فنی شرکت سازنده ی بازی، اما اکثر بازیهای چند نفره ی آنلاین از UDP استفاده می کنند و اونایی که با TCP کار می کنن خیلی کم هستن.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
عجیب من الان اهوازم بنظرم بعترین روزامه تو این چند هفته راحت تو پارتی می مونم راحت انلان بتل میزنم تو سرور خارجی سه خطه شما شمالی ها فکر کنم الان مشکل دارین :d
من چند وقت پیش همین جا گفتم من ر یادشون رفته الان اومدن جبران کنن:dدیگه پارتی ۱۰ بار باید برم بیرون بیام تو تا بتونم بمونم:((

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
من یه هفته هست که نتم از ساعت 5:50 دقیقه تا یه ساعت یا شایدم بیشتر قطع میشه.یعنی دقیقا سر یه زمان خاص دیسکانکت میشه.حالا خواستم ببینم کسی این مشکلو داره یا نه.نتم از های وبه.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
من یه هفته هست که نتم از ساعت 5:50 دقیقه تا یه ساعت یا شایدم بیشتر قطع میشه.یعنی دقیقا سر یه زمان خاص دیسکانکت میشه.حالا خواستم ببینم کسی این مشکلو داره یا نه.نتم از های وبه.

هر 10 دقیقه یکبار . فقط زمانی که میرم تو گیم.

هایوب کرمانشاه

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
isp من که کم کم داره پینگ رو به 1000 میرسونه اول 180 بود شد 250 الانم 1 روزه شده 300 400 به بالا 1000 باز مودم خاموش روشن کردم تغیر نکرد اخه چراااااااا
viewer.php
[/URL][/IMG]

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
به صورت غیر قابل باوری گند زدن تو اینترنت رفت

هنر نزد ایرانیان بود و رفت ! رفت و گفت بعضی ها ...... دهن منو سرویس کردن

آخرین ویرایش:

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
امروز های وب ترکونده واقعا...:-&
viewer.php
[/URL][/IMG]
..
viewer.php
[/URL][/IMG]
جواب های وب....! همینی که هست:-o کلن همه چی تو این ر.......! همینی که هست:-o نمیخوای خوش گلدی/:):-o
چی:-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر