اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من با این روش این آیپی رو برا فیفا ps4 بدست آوردم(64.233.166.188) اصلا تایم نداره------ پینگ 160---- ttl 44

نه داداش نت از یه جا دیگه خرابه
حالا باید صبر کنیم تا پایان خرداد شاید بهتر شد (فکر کنم برا 88 اینجوری شده )

آره این ای پی نه پینگ بالایی داره نه تایم اوتی !! نباید مشکلی باشه !
شما دیسکانت میشین ؟ یا در حین بازی پینگتون میره بالا ؟

آخرین ویرایش:
اول کلی خندیدم.....بعدش گریه کردم به حال و وضع خودمون.....عاقبت ما اینه جوونایی خمار و معتاد و لاابالی.......که حال و حوصله هیچگونه تحرک و تحلیل اوضاع دور و برشون رو ندارن.....واسه خودمون متاسفم.

دیگه جو روتون تاثیر نزاره :) من خودم از این وضع راضی نیستم ولی فکر نکنم کل زندگیمم به این وابسته باشه تا خمار و معتاد بشم
لطفا جمع نبندین :/

دیگه جو روتون تاثیر نزاره :) من خودم از این وضع راضی نیستم ولی فکر نکنم کل زندگیمم به این وابسته باشه تا خمار و معتاد بشم
لطفا جمع نبندین :/

منظور فقط اینترنت نیس،در واقع تنها چیزی که باقی مونده بود همین اینترنت بود...

آره این ای پی نه پینگ بالایی داره نه تایم اوتی !! نباید مشکلی باشه !
شما دیسکانت میشین ؟ یا در حین بازی پینگتون میره بالا ؟

مشکلات اختلال روی پروتکل UDP رو نمیشه با پینگ گرفتن از اون IP متوجه شد، راه حل مشخصی بجز تست کردن توی بازی نداره.

سلام
دوستان اين قضيه جلسه اي كه ميخواستين با مسئولين بذاريد به كجا رسيد؟ جون من پيگيري كنيد

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان اين قضيه كه ميخواستين با مسئولين جلسه بذاريد به كجا رسيد؟جون من پيگيري كنيد...

من با یکی از دوستانی که توی یکی از isp ها کار میکنه صحبت کردم.اون میگه مشکل udp زمانی اتفاق میفته که شما از ...ش ک ن استفاده میکنید.یعنی برنامه هایی در ispها وجود داره که udp رو مسدود میکنه.برای رهایی از این مشکل شما باید از برنامه هایی استفاده کنید که پورت مورد استفاده شون udp هست.مثلا همین آپارات.اگر این سایت رو بعد از اینکه از...ش ک ن استفاده میکنید باز کنید و مشکلی ندارید احتمال اینکه بعد از استفاده از آپارات انلاین بازی کنید و مشکل هم نداشته باشید بسیار زیاد هست.البته میدونم احمقانه میاد.ولی من خودم دیشب با همین روش 4 ساعت بتلفیلد بدون مشکل بازی کردم.دوستانی هم که مشکل تایم اوت و ...دارند بهتره اول این مشکلها رفع بشه بعد برند سراغ udp.

من با یکی از دوستانی که توی یکی از isp ها کار میکنه صحبت کردم.اون میگه مشکل udp زمانی اتفاق میفته که شما از ...ش ک ن استفاده میکنید.یعنی برنامه هایی در ispها وجود داره که udp رو مسدود میکنه.برای رهایی از این مشکل شما باید از برنامه هایی استفاده کنید که پورت مورد استفاده شون udp هست.مثلا همین آپارات.اگر این سایت رو بعد از اینکه از...ش ک ن استفاده میکنید باز کنید و مشکلی ندارید احتمال اینکه بعد از استفاده از آپارات انلاین بازی کنید و مشکل هم نداشته باشید بسیار زیاد هست.البته میدونم احمقانه میاد.ولی من خودم دیشب با همین روش 4 ساعت بتلفیلد بدون مشکل بازی کردم.دوستانی هم که مشکل تایم اوت و ...دارند بهتره اول این مشکلها رفع بشه بعد برند سراغ udp.

اونوقت برات پارتی ها هم کار میکنن؟:|

برای پارتی رو نمیدونم.ولی خودم تعجب کردم منی که بعد از عید مشکل داشتم.از دیشب مشکلم برطرف شد.البته یه سری مشکلات دیگه پابرجا هست ولی حداقل یک دفعه هم قطع نشد.خودت یه تست بزن به من اطلاع بده ببینم توی پارتی هم مشکلی نداره یا نه.

مثل اینکه نت همه از دیروز خوب شده ولی نت من داغون شده

چیزی که بهم ثابت شده اینه که وقتی نت شمال وضعش خوب میشه نت جنوب کشور خراب میشه و بلعکس

هر کی هست مساوات و برابری رو رعایت میکنه و سعی میکنه حق کسی پایمال نشه :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or