اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
MTU یا maximum transmission unit
یعنی حد اکثر سایز پکت هایی که اینترنت ما دریافت و ارسال میکند
که ISP ها مقدار MTU شون متفاوته بعضی ها سایز پایینی دارند و برای گیم مناسب نیست ، هرچی مقدارش بیشتر باشه بهتره
از کجا بفهمم MTU چقدر هست ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
*
*
*
داستان فیل ترینگ هوشمند به شورای عالی فضای مجازی ( در مورد این شورا سرچ کنید) و خواسته های اونها برمی گرده، اختلالات شبکه هم ایضا تا حدی!
عمدتا کسانی تصمیم گیری می کنند که نه تنها رابطه ای با دنیای مجازی و کاربریهای نوین اینترنت و سبک نوین کار با داده ها ندارند، بلکه ذهنیت و افکار منفی نسبت به این فنآوری دارند و بر عکس هزینه های زیادی که در موارد برای پیشرفتش می کنن، در این مورد هزینه می کنن که غیر مستقیم از پیشرفتش جلوگیری کنند!!!!!!

دبیر شورای عالی فضای مجازی: با هیچ وزارتخانه ‌ای برای حل بحران فیل ترینگ مشکل نداریم الا ارتباطات

محرز شده که وزارت ارتباطات در مقابل برخی خواسته های این نهاد برای تنگ تر کردن حلقه ی فیل ترینگ مقاومت می کنه و از دست وزیر راضی نیستند.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
*
*
*
داستان فیل ترینگ هوشمند به شورای عالی فضای مجازی ( در مورد این شورا سرچ کنید) و خواسته های اونها برمی گرده، اختلالات شبکه هم ایضا تا حدی!
عمدتا کسانی تصمیم گیری می کنند که نه تنها رابطه ای با دنیای مجازی و کاربریهای نوین اینترنت و سبک نوین کار با داده ها ندارند، بلکه ذهنیت و افکار منفی نسبت به این فنآوری دارند و بر عکس هزینه های زیادی که در موارد برای پیشرفتش می کنن، در این مورد هزینه می کنن که غیر مستقیم از پیشرفتش جلوگیری کنند!!!!!!

دبیر شورای عالی فضای مجازی: با هیچ وزارتخانه ‌ای برای حل بحران فیل ترینگ مشکل نداریم الا ارتباطات

محرز شده که وزارت ارتباطات در مقابل برخی خواسته های این نهاد برای تنگ تر کردن حلقه ی فیل ترینگ مقاومت می کنه و از دست وزیر راضی نیستند.

اینا همش فیلم هست. ما رو مسخره خودشون کردن. همه سر تا پا یه کرباسن

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
اینا همش فیلم هست. ما رو مسخره خودشون کردن. همه سر تا پا یه کرباسن

معمولا این مواقع غیر ممکنه که یه سری افراد نگن توطئه است یا جنگ زرگری!
من روی تجربه و سابقع ی مباحثات با افراد وزارت خونه اطمینان می دم که فیلم نیست!

Smaug

کاربر سایت
Feb 20, 2015
12
نام
سیاوش
بقیه دوستان رو نمی دونم ولی من اصلا نمی تونم به هیچ سروری وصل بشم که حداقل ببینم پینگم چنده یا اصلا تایم اوت میده یا نه.
تو قسمت network ایکس باکس، وقتی گزینه
Test multiplayer connection انتخاب میکنم ارور میده.
اشتراک آسیاتیک دارم. سوالم اینجاست کسایی که مشترک آسیاتک هستن هم همین مشکلو دارن؟ ISP هست که نسبت به بقیه کمتر دچار مشکل شده باشه؟ والا خسته شدم از بس سینگل مورتال کمبت زدم!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
https://www.ict.gov.ir/fa/minister/request-درخواست-ملاقات-حضوری
دوستانی که میتونند درخواست ملاقات حضوری بدن ....یکی به نمایندگی از سایت بازی سنتر
بهتر از هیچ کاری نکردنه

قبلا این کار انجام شده برای دو بار
در صورت لزوم و هم نظری کاربران باز هم انجام خواهد شد.

منتهی برخی دوستان نهایت کاری که می کنن آف تاپیک صحبت کردن و توهین هست، چیزی که فقط زحمت ادمین ها رو بیشتر می کنه و هیچ کارایی دیگه ای نداره.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
قبلا این کار انجام شده برای دو بار
در صورت لزوم و هم نظری کاربران باز هم انجام خواهد شد.

منتهی برخی دوستان نهایت کاری که می کنن آف تاپیک صحبت کردن و توهین هست، چیزی که فقط زحمت ادمین ها رو بیشتر می کنه و هیچ کارایی دیگه ای نداره.
کسی درخواست داده؟
اگر داده که هماهنگ کنیم برای مراجعه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر