اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
دوست من پایتخت و غیر پایتخت نداره کل اینترنت کشور ایراد داره ، حتی بعضی وقتا وضعیت نت شهرهای دیگه بهتر از تهران هست !
.......
دوستان خواهشا به پشتیبانی ها فحاشی نکنن چون واقعا بی تقصیر هستن !
اگر هم گردن نمیگیرن یا چیز دیگه ای به شما میگن دلیلش این نیست که چیزی بارشون نیست دلیلش اینه که مجبورن . چون بعضی شرکتا تلفن پشتیبانی هارو کنترل میکنن و اگه چیزی بگن از کار بی کار میشن !

سلام
به پایتخت بودن یا نبودن چه ربطی داره ؟
من الان 2 ماه که نمیتونم یه بازی Stronghold Kingdom رو مثل آدم بدون دردسر بازی کنم بدون قند شکن که کلا تو بازی نمیره و بازی های دیگه بماند
اینم بگم با 3 تا اینترنت مختلف امتحان کردم 3 جای مختلف شهر (شمال شهر و مرکز شهر )

نزنید بابا گناه دارم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دهن UDP رو شدیدن از بعد از عید به اینور مسواک کردن دوستان بازی کردن آنلاین که هیچی اون که کلا تعطیل کردن از عید به اینور:d

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من با سیمکارت 4Gایرانسل وقتی به PSNوصل میشم سرعت خیلی پایین هم دانلود و هم آپلود!
دوستانی که از 4gاستفاده میکنند اگرDNSخاصی مد نظرشون هست راهنمایی کنند ضمن اینکه مودم ندارم بزودی بدستم میرسه فعلا با تبلت وصل میشم
منم با 4g ایرانسل وصل میشم مودم هم دارم چند روزه خرابه همش قطع و وصل میشه . سرعت ئانلود خوبه ولی تو psn مشکل دارم. فعلا کاریش نمیشه کرد

Dark Crusader

کاربر سایت
May 8, 2015
57
منم با 4g ایرانسل وصل میشم مودم هم دارم چند روزه خرابه همش قطع و وصل میشه . سرعت ئانلود خوبه ولی تو psn مشکل دارم. فعلا کاریش نمیشه کرد

الان که اصلا وصل نمیشه بازیسنتر هم بزور بالا میاد!
من تونستم با DNSسرور عمارات سرعتم رو یه یک مگ و نیم برسونم و سرعت آپلودم 20تا50کیلوبایت بیشتر نمیشه همیشه همینطوری بوده حتی در مواقع خوب هنوز دنبال یک DNSخوب هستم
از بچه های PSNشنیدم که LAST OF US***** شده چون اصلا نمیشه وارد آنلاینش شد ولی بقیه بازی ها مشکلی ندارند

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
الان که اصلا وصل نمیشه بازیسنتر هم بزور بالا میاد!
من تونستم با DNSسرور عمارات سرعتم رو یه یک مگ و نیم برسونم و سرعت آپلودم 20تا50کیلوبایت بیشتر نمیشه همیشه همینطوری بوده حتی در مواقع خوب هنوز دنبال یک DNSخوب هستم
از بچه های PSNشنیدم که LAST OF US***** شده چون اصلا نمیشه وارد آنلاینش شد ولی بقیه بازی ها مشکلی ندارند
مال منم همین بازی سنتر به زرو بالا میاد .یکی در میون به psn وصل میشم.tlou هم *****ه نمیشه بازی کرد.فیفا و gta هم انلاین نمیشه زد

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
دوست عزیز، این جواب رو خیلیای دیگه میدن ولی دلیل نمی شه که حتما قبول کنید، شاید جا داشته یاشه این دفه در جواب بگید شاید بهتر باشه شما برید بیرون تا ما!

بارسال یه نامه ای چیزی دادی برای رفع ***** استیم چی شد دارن هنوز بررسیش میکنن ؟

اخر نتیجه اون ملاقات با وزیر بود کی بود اوت چی شد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
بارسال یه نامه ای چیزی دادی برای رفع ***** استیم چی شد دارن هنوز بررسیش میکنن ؟

اخر نتیجه اون ملاقات با وزیر بود کی بود اوت چی شد
استیم استور از ***** دراومد دیگه

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
گند زدن تو هر چی سرور آنلاین
از سر کار میام خونه میخوام یه دست آنلاین بزنم گوه میشه تو اعصابم
فقط وعده وعید الکی میدن
وزیر محترم آقای واعضی خط بین المللی EPEG (بزرگراه ارتباطی اروپا و ایران) از نو ایران رد میشه ! میشه توضیح بدید چه چیزی از این خط بین المللی به ما رسیده ؟
کابل مخابراتی فیبرنوری بزرگراه ارتباطی ایران اروپا (EPEG) که دارای ظرفیت دست کم 3 ترابایت بر ثانیه ترافیک مخابراتی است از تو ایران رد میشه
چرا اینقدر سرعت ها افتضاح هستند ؟ و گران !

عمرا اگر یکی از مسئولین اینجا سر بزنن

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
گند زدن تو هر چی سرور آنلاین
از سر کار میام خونه میخوام یه دست آنلاین بزنم گوه میشه تو اعصابم
فقط وعده وعید الکی میدن
وزیر محترم آقای واعضی خط بین المللی EPEG (بزرگراه ارتباطی اروپا و ایران) از نو ایران رد میشه ! میشه توضیح بدید چه چیزی از این خط بین المللی به ما رسیده ؟
کابل مخابراتی فیبرنوری بزرگراه ارتباطی ایران اروپا (EPEG) که دارای ظرفیت دست کم 3 ترابایت بر ثانیه ترافیک مخابراتی است از تو ایران رد میشه
چرا اینقدر سرعت ها افتضاح هستند ؟ و گران !

عمرا اگر یکی از مسئولین اینجا سر بزنن
این مورد رو که خودم خیلی دنبال کردم نهایتا این رو فهمیدم که این قضیه فقط درامد چند برابری از طریق ترانزیت دیتا از این کابل ارتباطی برای شرکت های زیرساختی ایران مثل مخابرات ایران و وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت داشته و داره ولی هیچ اثر محسوسی روی اینترنت مردم نداشته چون ما همچنان از همون ورودی های سابق اینترنت می گیریم اما باز اگر بگیم شبکه داخل به این پروژه وصل بشه باز هم با محدودیت شدید فیل ترینگ سر اینترنت هیچ تغییر محسوسی احساس نمیشه جز افزایش نسبی پهنای باند.

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
من امروز وضعم خیلی بهتر شده (های وب)
بعد از 50 روز تونستم فیفا بزنم
اتفاقا بنده امروز نسبتا بهتر شده اینترنتم
خدا من به اینم راضـــــــــــــــیم که تو بازی برم یه ضره هم لگ داشته باشه آمین

انقد بازی نکرده بودم رفتم فیفا 4 تا بازی پر گل رو بردم هیجان زده شده بودم

انگار کم کم میخاد خوب شه !!!؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟