اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
بنده سرویس 256 آسیاتک دارم از سایتایی که سروراشون خوب و قوی هست سرعت دانلودم تا 900kb هم میرسه ولی پینگ نابوده به حدی نابوده که حتی یکی از فامیلمامون میخواست به کلش وصل بشه نمیتونست!!:|

عاقا نته من خستست میفهمی خسته :\
یکی بیاد ما + اینترنت رو نجات بده :\

igrq_ffffffffffff.jpg

قرن 21 ایم باو :\
راستی قضیه چیه eky98 و original key کلا شیلتر شدن :
http://key98.ir/
http://originalkey.net/

آخرین ویرایش:
من اینترنت 2مگ شاتل دارم بازی های فورزا و سانست رو اصلا نتونستم آنلاین بازی کنم... یعنی هیچ راه حل مطقی وجود نداره؟:(
شما اینترنت 20 gb هم داشته باشی بابت بستن پورتا نمیشه درست بازی کرد
ولکام تو عصر جدید ارتباطات در ایران (همه چی ***** رابطه با دنیای بیرون قطع)

عاقا نته من خستست میفهمی خسته :\
یکی بیاد ما + اینترنت رو نجات بده :\

igrq_ffffffffffff.jpg

قرن 21 ایم باو :\
راستی قضیه چیه eky98 و original key کلا شیلتر شدن :
http://key98.ir/
اورجینال کی بزرگترین فروشگاه فروش بازی های اورجینال در ایران
به نظرم باسه همون قضیه باشه که چند صفحه پیش بچه ها گفتن باید بازی هاشون تاییدیه بگیره و ...
والا نمی دونم دیگه ...

واقعا نمیدونم چی بگم ! خسته شدم دیگه
این اینترنت آشغال به خورد ما میدین اونوقت بهش میگین اینترنت پر سرعت :-&
دانلود لینک غیر مستقیم که نمیشه کرد - بازی هم نمیشه کرد - نصف اینترنت هم که فیل تره
درست کنید این آشغالی که به خورد ما میدید یا کلا قطع کنید بره که اینقدر زجر نکشیم
یکم خجالت هم خوب چیزیه !
اونوقت میگین ما تو عصر ارتباطات زندگی میکنیم
حتما میخواهید پیشرفت هم بکنیم !
حرامتون باشه این پولی که از ما میکنین و یه سرویس آشغال بهمون میدین

دوستانی که مخابرات دارند ، من 2-3 روزه اینترنتم کلا نابوده هر 30-40 ثانیه 5-6 تا timeout هم برای آیپی های ایرانی هم خارجی میاد . کسی هست این مشکلو جدیدا داشته باشه ؟

با اینترنت مخبرات همین الان یهویی نظرتون چیه
wjlb_bandicam_2015-05-15_02-35-34-459.jpg
[/URL][/IMG]

زیاد دلت خوش نباشه اون هم ظهر روز تعطیل که همه کله پا شدن و خواب تشریف دارند
شب پینگ بگیر با تکرار اون هم اینطوری ping 8.8.8.8 -t و ping 4.2.2.4 -t

بله. چند روزی می‌شه تقریبا در 70 درصد موارد وضعیت مخابرات Time Out کامله و رسما هیچ کاری نمی‌شه کرد. (خراب بود، خراب‌ترش کردن :\) سیستم پشتیبانی هم روی حالت گویاست و می‌گه اینترنت منطقه با مشکل و اختلال مواجه و کارشناسان در حال رفع مشکل ...
دارن وصلش میکنن به سیستم فاضلاب منطقه

آخرین ویرایش:
اکثر رنج پورت های پروتکل UDP به حدی محدود شده که نه میشه از تورنت دانلود کرد نه میشه درست بازی کرد و نه میشه از اکثر فیل تر شکن های مطرح استفاده کرد. در حال حاضر فقط پورت های HTTPS سالم کار می کنند که به لطف و یاری برادران گمنام به زودی مسدود می شوند و ما رسما تا آخر تابستان 94 وارد فاز نهایی اینترانت می شیم.

به صورت کاملا شیک و مجلسی تحت عنوان فیل ترینگ هوشمند و بهبود وضعیت اینترنت کشور ، اینترنت حلال یا همون اینترنت ملی یا همون اینترانت بشدت محدود شده ی مورد نظر آقایون داره تا ته میره تو پاچمون و فقط گیمر ها این رو زودتر از بقیه متوجه شدند چون استفادشون از اینترنت به خیلی عوامل حساس بود.

الان دیگه رسما باید بگم فقط معجزه می تونه این وضع رو تغییر بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or