اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
افتضاح ... یعنی اصلا از دیروز تا الان فقط time out ...... پینگ هم چند دقیقه 120 میشه بعد میره 600 ...... packet loss هم 30-40% هست همیشه توی تست با pingplotter :(
دانلود هم به زور میشه کرد ... مخابرات - پارس آنلاین - Wimax ... هر 3 همینجوریه .......... /:)
تازه sign in هم نمیشه کرد بعضی بازیها رو :|

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
یکی بیاد بگه آیا من تو بهشتم :-/:bighug::bighug: برای اولین با تو عمرم دارم با همنچین پینگی بازی میکنم شششششششششششششششش صداش در نیارین با زمیزنن میترکونن

smlcyqfd1q7fnyebbmv7.jpg

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
یکی بیاد بگه آیا من تو بهشتم :-/:bighug::bighug: برای اولین با تو عمرم دارم با همنچین پینگی بازی میکنم شششششششششششششششش صداش در نیارین با زمیزنن میترکونن
CS GO مگه سرور داخلی نداره ؟ من تو استیم بازی می کردم و سرور داخلی زیاد داشت همیشه هم پر بودن با پینگ خیلی پایین
-======================================================
دوستان باید از دیروز و امروز وضعیتشون یکم بهتر شده باشه چه تو پینگ و چه تو قطع و وصل شدن مکرر درسته ؟!

- - -ویرایش - - -

isp : پرند آنلاین
بازی : War thunder.

مشکل UDP از ساعت 12 ظهر تا 9-10 شب هست. هرازگاهی کامل DC میشه هرازگاهی پاکت لاس در حد 70-80 درصد که باعث میشه همیشه Crash کنم + پینگ هم بالا رفته

به صورت خلاصه : برای من هنوز مشکل udp حل نشده

udp من بستس.. ماله دوستان خراب میشه برا من مثل بنز کار میکنه... مال ما خراب میشه ماله دوستان مثل بنز..
من شک دارم مشکل شماها UDP باشه ، میشه بهتر توضیح بدید دقیقا چه اتفاقی می افته ؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر

دوستان باید از دیروز و امروز وضعیتشون یکم بهتر شده باشه چه تو پینگ و چه تو قطع و وصل شدن مکرر درسته ؟!

محمد جان وضعیت خوب و واسه من توصیف کن...
راستش هیچوقت فکر نمیکردم بگم یاد پارسال تابستون بخیر با اون نت خراب!! با اینکه بهترین پینگش 220 بود!! بعضی مواقع پائین تر.. مث الان نبود که 5 ماه انقد مشکل درست شه.. هیچکسم واسش مهم نباشه.!
والا دیگه دارم به خدا هم میگم چه هیزم تری بهش فروختم تو اینجا بدنیا اومدیم!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد

محمد جان وضعیت خوب و واسه من توصیف کن...
راستش هیچوقت فکر نمیکردم بگم یاد پارسال تابستون بخیر با اون نت خراب!! با اینکه بهترین پینگش 220 بود!! بعضی مواقع پائین تر.. مث الان نبود که 5 ماه انقد مشکل درست شه.. هیچکسم واسش مهم نباشه.!
والا دیگه دارم به خدا هم میگم چه هیزم تری بهش فروختم تو اینجا بدنیا اومدیم!!
.................چی بگم والا.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
CS GO مگه سرور داخلی نداره ؟ من تو استیم بازی می کردم و سرور داخلی زیاد داشت همیشه هم پر بودن با پینگ خیلی پایین
-======================================================

- - -ویرایش - - -

من شک دارم مشکل شماها UDP باشه ، میشه بهتر توضیح بدید دقیقا چه اتفاقی می افته ؟

سلام.

از ظهر به بعد به صورت رندوم یهوهی پاکت لاس از معمول 0 تا 5 % میرسه به 50-60-93-96 -100% و تا 30 ثانیه همینجوری میمونه بعد به همینصورت کمتر میشه. اما توی این زمان با اجازه یه کرش خوشکل میکنیم :d + هرازگاهی دیگه کلا قطع میشه میاد تو منو!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
الان یه 7 8 روزه این پینگ منه . معلوم نیست باز دارن عملات فوق سری مرصادی چیزی با رمز یا زهرا میزنن . نمیتونم به انلاین بزنم. اخه این چیه ! تو سایت هم با زور پیجا رو باز میکنه
3lo0v3i9v02lem0cte2t.png

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
چرا داره اما جدیدا هرکی از ننش قهر کرده رفته cs خریده میان اونجا بخاطر همینم میرم مچ بازی میکنم. هم رنک میده هم آیتم بیشتر میده.
فکر کنم وضعیت خوب میشه این اما یه حس قوی میگه یه بلای قراره سرمون بیاد تازگی ها مخابرات منطقه سرویس محدودیت حجمی هم اضافه کرده که احتمال اینو میده در آینده میخوان سرویس نامحدود رو بر دارن
f6yflalczt658vw75si6.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
سلام.

از ظهر به بعد به صورت رندوم یهوهی پاکت لاس از معمول 0 تا 5 % میرسه به 50-60-93-96 -100% و تا 30 ثانیه همینجوری میمونه بعد به همینصورت کمتر میشه. اما توی این زمان با اجازه یه کرش خوشکل میکنیم :d + هرازگاهی دیگه کلا قطع میشه میاد تو منو!
مشکل از UDP نیست چون فقط شما دارید این رو گزارش می کنید ، مشکل از جای دیگه است. سعی کن یکی دوباره با وی پی ان گیمینگ یا فیل تر شکنی چیزی بری ببین بازم اینطوری میشه یا نه.

الان یه 7 8 روزه این پینگ منه . معلوم نیست باز دارن عملات فوق سری مرصادی چیزی با رمز یا زهرا میزنن . نمیتونم به انلاین بزنم. اخه این چیه ! تو سایت هم با زور پیجا رو باز میکنه

چرا داره اما جدیدا هرکی از ننش قهر کرده رفته cs خریده میان اونجا بخاطر همینم میرم مچ بازی میکنم. هم رنک میده هم آیتم بیشتر میده.
فکر کنم وضعیت خوب میشه این اما یه حس قوی میگه یه بلای قراره سرمون بیاد تازگی ها مخابرات منطقه سرویس محدودیت حجمی هم اضافه کرده که احتمال اینو میده در آینده میخوان سرویس نامحدود رو بر دارن
دوستان طبق خبر هایی که من از منابع یک ISP گرفتم به نظر میاد به دلایلی چندین خط STM 4 شرکت زیرساخت غیر فعال شده (هر STM 4 حدود 600 مگابیت پهنای باند محسوب میشه) به همین خاطر حجم قابل توجهی پهنای باند کشور مشکل پیدا کرده و اختلالاتی به وجود آوورده ، به نظر میاد در یکی دو روز آینده مشکل برطرف خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
f6yflalczt658vw75si6.jpg
اییی پس هنوز به شما موج نت محدود نخورده بدن درد بگیرین حتی نتونی بیای فروم پست بزاری :) اینترنت این ماه 512 5 گیگ برام 45 تومان آب خورده با 3 گیگ اضافه :) تازه پیج باز نمیکنم که بتونم یه دست بیشتر گیم بزنم دانلود و آپدیت کردن که اصلا میرم از اینور اونور میگیرم وضع نتم هم از ساعت 12 ظهر به بعد مثل بعضی از دوستان که اینجا پست میزارن تا 80% پکت لاست هم میره :) داغوووونم داغوون =))

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. فیل شکنم س i phone هست . متاسفانه نمیدونم چه جوری همه ی کانکشن ها رو از سای phone رد کنمhelp plz . وی جی n گیمینگ هم ندارم.

ظاهرا udp نباشه ولی میگم از 12 ظهر به بعد پاکت لاس شدیدااا بالا میره. پینگ هم دیگه استیبل نیست. شبا (10-11 ) مشکل pl ندارم

به مشکلات اخیر پهنای باند ربط دارد آیا؟

-------------------------------------------------------
ریپورت امروز

پرند آنلاین

بازی war thunder

پینگ بالا و پاکت لاس 100% از 12 ظهر به بعد

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
اییی پس هنوز به شما موج نت محدود نخورده بدن درد بگیرین حتی نتونی بیای فروم پست بزاری :) اینترنت این ماه 512 5 گیگ برام 45 تومان آب خورده با 3 گیگ اضافه :) تازه پیج باز نمیکنم که بتونم یه دست بیشتر گیم بزنم دانلود و آپدیت کردن که اصلا میرم از اینور اونور میگیرم وضع نتم هم از ساعت 12 ظهر به بعد مثل بعضی از دوستان که اینجا پست میزارن تا 80% پکت لاست هم میره :) داغوووونم داغوون =))
اینجوری بشه یا خود کشی میکنم یا میرم یک از کشور های افغانستان عراق سوریه فلسطین پناهندگی میگیرم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,796
نام
فرشید
دوستان امروز شبکه ی انتقال مدتی Down time داشته اگر اختلالی مشاهده کردید، پینگ بالا هم کماکان در تمام سرویسها مشاهده میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر