اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من به کل نا امید شدم از قضیه اینترنت دوستان من رو ببخشید ! با این وضعیت همه چیز رو به بدتر شدن پیش خواهد رفت شرمنده دوستان شدم من....

متاسفانه وزیر از بحث های اصلی به کل حاشیه و طفره رفت و بحث های حاشیه ای مطرح کرد و حتی به ساده ترین مطالب اینترنت و شبکه هم متاسفانه تسلط نداشت. جناب دکتر روحانی باید برای این قضیه فکر جدی بکنند.

دوست عزیز وزیر محترم گفت تا پایان سال ۹۴ برنامش اجرا میشه اما اضافه کرد که : ما نمی تونیم مردم رو منع کنیم از اطلاعات (منظورش علم و ... ) خارج از کشور

دوستان برنامه ی شبکه ی 1 ( پایش) رو هم اکنون ببینید
برنامه ی وزیر ارتباطات!

ویرایش:
اشتباه فاحش وزیر در مورد گیگابیت و مگابیت!!

متاسفانه وزیر توجیه نیستن!

وزیر باز هم از اعلام قیمت واقعی طفره میره! در اینکه قیمتها فضایی هست شکی نیست!!

ویرایش 2: کاش وزیر یه کلاس مبانی می رفت، راجع به اصطلاحات و توضیحات و تبیین مطالب ضعیف هست، این جا رو باید از آقای روحانی انتقاد کرد!

نقل قول:

منظور دکتر اینه که سرویس حجمی هر گیگابایت 3600 تومن باید باشه!
155 هم منظور ظرفیت هر STM1 بر حسب مگابیت هست!!

ایشون ظرفیت حجمی گیگابایت رو با گیگابیت و مگابیت قاطی کردن و اون رو برابر با قیمت 155 مگابیتی پهنای باند هر STM1 قرار دادن! :|

یه تماس با مدیر زیرساخت واجبه! چقدر خوشحال می شدیم اگر سرویس یک مگابیتی نامحدود رو می تونستیم 3600 تومن بخریم!!!!!!!!!!!!!!!!

ایشون رو باید یکی بره جمع کنه اصلا نمیدونه مگابایت چیه باقی مسائل پیش کش

دوست عزیز وزیر محترم گفت تا پایان سال ۹۴ برنامش اجرا میشه اما اضافه کرد که : ما نمی تونیم مردم رو منع کنیم از اطلاعات (منظورش علم و ... ) خارج از کشور
من حرفی از برنامش نشنیدم ! ایشون گفت شبکه ملی تا پایان 94 که اگر کمی تو ماجرا بوده باشید سال 89 قول سال 92 داده شد ولی هیچ اتفاقی نیافتاد الانم قول اول 95 میدن ولی ...

مشکل این برنامه پایش این هست که کارشناس نمیاره برای به چالش کشیدن مهمان ! وزیر نفت ، وزیر نیرو ، وزیره راه ، وزیر فضا و ... دعوت میکنه و یه مجری و یه دستیار هستن و خوب معلومه نمی تونن کسی که سال ها کارش همینه رو به چالش بکشن. حیف شد مفت در رفت ... :|

همه چیز رو توی پایش گل و بلبل داشت معرفی میکرد انگار نه انگار چیزی به اسم اینترنت وجود داره !!! توی نظر سنجی خبرگان برنامه هم اشتباه گفت این وزیری که من دیدم فقط دنبال تلفن همراه هست نه اینترنت واقعا تاسف خوردم.

وزیر ارتباطات شغل قبلیش چی بوده ؟:)) بابا معلوم که کلا رشته اش تو این کار نیست اومدن وزیرش کردن :))
دیگه باید بریم حالا به روحانی بگیم عوضش کنه این کیه آورده وزیر ارتباطات شده :d

آقای وزیر جوری ترمز ما رو گرفت که از هیچ طریق دیگه ای امکانپذیر نبود!

ما داشتیم در مورد پهنای باند و پینگ تایم و تایم آوت های شبکه ی زیرساخت جدل می کردیم، دیدیم وزیر محترم هنوز بین ظرفیت حجمی و پهنای باند ، بین تعاریف مگابیت و گیگابایت گیر کرده!!! اینجوری باید به کدوم مسئول محترم شکایت ببریم؟!!
:|

ما داشتیم در مورد پهنای باند و پینگ تایم و تایم آوت های شبکه ی زیرساخت جدل می کردیم، دیدیم وزیر محترم هنوز بین ظرفیت حجمی و پهنای باند ، بین تعاریف مگابیت و گیگابایت گیر کرده!!! اینجوری باید به کدوم مسئول محترم شکایت ببریم؟!!
والا این رسم این مملکته
اونی که هیچی سرش نمیشه میره اون بالا بالا ها
اونیم که خبرس تو کارش توجهی نمیکنن بهش
در تعجبم از این وضعیت
واقعا نمیدونم چرا پینگ من باید از 300 تا 600 نوسان داشته باشه
نمیدونم چرا باید پاکت لاست 100% داشته باشم
چرا این مخابرات (...) باید بیاد تمام تعرفه های نامحدودش رو برداره(حتی شبانه رو هم برداشته)
واقعا موندم چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!چرا

بنظر من این بحث ها به هیچ جا نمیرسه . همش وقت تلفیه :( اگه میخواست برسه تابحال نتیجه داده بود. اقای وزیر و ..... خودشون بهترین اینترنتو تو خونه هاشون دارن دیگه واسه چی به فکر بقیه باشن . گفتن که قرار پهنای باند اضافه کنیم دیدیم کلا نتیجه بر عکس شد . چند روزم هست که کلا چیزی به اسم اینترنت نداریم اینترنتمون شده قاتل اعصابمون

فرشید جان تا همین جاشم خیلی زحمت کشیدی .
فقط میشه صبر کرد شاید یه روزی خودش درست شد........... الکی وقت خودم تلف نکن برا یه همچین بی سوادایی

دو از دوستان من مخابرات کرج هستند و پینگش 80 هستبا 8.8.8.8..و ظاهرا همه چیز اوکی هست ولی هیچ بازی نمیتونه بکنه به سختی کانکت میشه به سرور بازی و بلافاصله بعد چند دقیقه می افته بیرون از بازی....از هفته گذشته مشکل بوجود اومده که خرابی همه گیر بود ...چون رو ps4 هست ارور مشخص نیست که بفهمه چیه قضیه....به هیچ کدوم از سرور های کاهش پینگ داخلی هم نمیتونه کانتک بشه و ارور پورت بهش میده...
سیستک هم همچنان مشکل داره و کاهش پینگش قطع هست...
دقیقا این مشکل منم هست زنگ زدم میگه سایته میگم خانوم شما میذونی پُرت چیه میگه سایته دیگه منم گفتم خدا قوت فطع کردم.

باید مستقیما جلسه ی بعدی با خود وزیر باشه. فقط با وزیر نه با کس دیگه ای (تا ببینیم چطوری وقتی فرق بیت و بایتو نمیدونه میخواد برامون کیفیت اینترنتو بهتر کنه) . مث اینکه باید دست به دامان شخص ریبس جمهور بشیم دیگه

- - -ویرایش - - -

همچنان پاکت لاس 100% و dc شدن وجود داره :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or