اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من دیگه مخم قد نمیده. آخرش زیرساخت خوبه یا بد؟:baby::baby::-/(واسه مذاکره.)
بخش هایی از مطلب واقعا اوج وخامت حال اینترنت رو نشون میده. توی 2-3 بخش اول مطلب در مورد شفاف سازی قیمت پهنای باند و اینترنت خریداری شده از ایشون چندین بار سوال شده ، به جای پاسخ صریح و شفاف و برای جلوگیری اینکه همه بفهمند چقدر اینترنت رو ارزون زیرساخت خریداری می کنه و چقدر گرون در کشور توزیع میشه ، ایشون شروع میکنه به قول معروف به " ماسمالیزاسیون " و " کوچه ی علی چپ " و پیچوندن مطلب.

در بخش دیگه به گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر اینکه پهنای باند 25 برابر قیمت اولیه به کاربر نهایی می رسد ، ایشون انگار خیلی از ما بهترون تشریف دارند و مجدد شروع می کنن به افاضات خودشون ادامه دادن و زیرسوال بردن تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی.

خب اینها همه مشخص میکنه که کی بده کی خوبه دیگه.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
آقا یکی بیاد بره به این وزیر بگه نمیخواد وضعیت نت و بهتر کنی پاک ر***!!! خیلی مسخره اس خیلی!!
آقا امروز پشتیبانی به هوای طوفانی گیر داد ولی سرویس خودشون مشکل نداشت -___-

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
کاملا معلومه که اکثر بدبختیا بدلیل کمبود پهنای باند هست. تو این چند روز تعطیلات که ملت رفتن تفریح پینگم در تمام ساعات شبانه روز به زور به 100 میرسید. از شب جمعه و شنبه که ملت برگشتن پینگم دوباره مثل سابق +210 الی 450. هیچوقت هم نشده حتی 10 دقیقه اصلا PL نداشته باشم. اون امریکای جهانخوار بخشی از بودجش صرف سرمایه گذاری تو تحقیقات برای زندگی تو کرات دیگر میشه ما هنوز اینترنت نداریم. ادمین جان قسمت اخرشو اگه فکر میکنی سیاسیه حذف کن. خطررررررنااااااکه.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ظاهرا به یه جلسه دیگه نیازه :-?

warthunder یه بتلو به زورررررر بردم. اصن فکر بود و نبود pl اعصابمو بهم زده. هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
تو این چند روزه اینقدر پینگم رفته بالا و هی تو بازی فریز میشم که میخوام برم تو خیابون به همشون فش بدم به حدی داغونم که تو cs به یارو تیر میزنم اون بر میگرده منو میکشه بعد خودش میمیره فکر کنم تیرام رو هوا میمونه .

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
تو این چند روزه اینقدر پینگم رفته بالا و هی تو بازی فریز میشم که میخوام برم تو خیابون به همشون فش بدم به حدی داغونم که تو cs به یارو تیر میزنم اون بر میگرده منو میکشه بعد خودش میمیره فکر کنم تیرام رو هوا میمونه .

من 2 3 بار هواپیماهای عزیزمو سر این موضوع از دست دادم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید

بنده از مطالعه ی این مطلب به این نتیجه رسیدم که مدیران فعلی شرکت ارتباطات زیرساخت بر طبل خیلی ببخشید " غارتگرانه ی" خودشون می کوبند و اصلا دوست ندارند اینترنت رو با قیمت ارزانتر به فروش برسونند.
در بسیاری از بخش های این مطلب بی کفایتی و بی عرضه گی این مدیر ارشد رو مشاهده می کنیم ، و طوری صحبت می کنه که انگار از مردم طلبکار هست و علیه مردم کار می کنه نه به نفع مردم.
متاسفم.

اگه الفاظ محترمانه و برچسبهای دیگه ای نیاز بود بگو من کمکت کنم! :|
سوای اونها با نظرم موافقم!

من دیگه مخم قد نمیده. آخرش زیرساخت خوبه یا بد؟:baby::baby::-/(واسه مذاکره.)

خوب و بد بودنش مطرح نیست، مهم اینه که سکان اجرایی اینترنت دستش هست و باید چه بخوایم و چه نخوایم باهاشون تعامل داشته باشیم!

بخش هایی از مطلب واقعا اوج وخامت حال اینترنت رو نشون میده. توی 2-3 بخش اول مطلب در مورد شفاف سازی قیمت پهنای باند و اینترنت خریداری شده از ایشون چندین بار سوال شده ، به جای پاسخ صریح و شفاف و برای جلوگیری اینکه همه بفهمند چقدر اینترنت رو ارزون زیرساخت خریداری می کنه و چقدر گرون در کشور توزیع میشه ، ایشون شروع میکنه به قول معروف به " ماسمالیزاسیون " و " کوچه ی علی چپ " و پیچوندن مطلب.

در بخش دیگه به گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر اینکه پهنای باند 25 برابر قیمت اولیه به کاربر نهایی می رسد ، ایشون انگار خیلی از ما بهترون تشریف دارند و مجدد شروع می کنن به افاضات خودشون ادامه دادن و زیرسوال بردن تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی.

خب اینها همه مشخص میکنه که کی بده کی خوبه دیگه.

در مورد اینکه 25 برابر هست یا نه، ایشون گفتن که محاسبه ی این مقدار گرانی تمام فاکتورهای لازم رو در بر نداشته، وگرنه تلویحا اصل گران بودن رو قبول کردن.

در مورد اینکه نخواستن قیمت رو بگن و شفاف سازی کن کاملا مشخصه که مشکل از جای دیگه ای بیرون وزارت خانه نشات می گیره و قطعا ملزم شدن که در این محدوده چیزی رو بروز ندن و مطرح نکنن! این رو قبلا هم گفته بودم که برخی مسائل رو ازشون منع کردن دوست عزیز!

ظاهرا به یه جلسه دیگه نیازه :-?

warthunder یه بتلو به زورررررر بردم. اصن فکر بود و نبود pl اعصابمو بهم زده. هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

از اول هم قرار بود جلسات متناوب و در فواصل زمانی باشه و پیگیری مشکلات جاری در دستور کار باشه و نتایجش رو هم ممکنه در میان مدت یا درازمدت ببینیم.

من 2 3 بار هواپیماهای عزیزمو سر این موضوع از دست دادم.

خدا بد نده، کشته نداده که فقط؟! :)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
فرشید جان موافقم چارچوب ادب باید رعایت بشه ولی به بچه ها هم حق بده! خداوکیلی دیگه اعصاب برای مردم نمونده,خودت که بهتر میدونی مشکل فقط گیم نیست و این خراب شده هزار تا مشکل عقب افتاده دیگه داره,حالا میاییم استرسمون رو سر بازی خالی کنیم,اونم ازمون میگیرن!

تو چند روز تعطیلی من با سرور بتل پینگ 106 میگرفتم الان با کاهش پینگ 190 !

بجای حل مشکل نت که دیگه اب از سر گذشته چند تا عید و وفات پیدا کنند مردم برن مسافرت تا کم کاری اینا پوشیده بشه! کار از حل مشکل گذشته دیگه...

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان وضع نت من همین الان

فقط یه سوال دارم از کسایی که شبکه خوندن.. ممکنه این وضع ماله نویز باشه؟ اگه هست راه چاره اش؟ انقد بهم گفتن خطتون نویز داره باورم شده

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
من تا دیشب ساعت 2 خوب بود پینگ هم بالا نرفته بود همون 90-120 دور میزد ...... الان شده 400 به بالا و یک عالمه time out داره ! تا حالا اینجوری نشده بود ! مخابرات هم هست 10 مگ ...... یک پارس آنلاین هم داریم اون هم همیشه 400-500 به بالاس پینگ .......... :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد

فقط یه سوال دارم از کسایی که شبکه خوندن.. ممکنه این وضع ماله نویز باشه؟ اگه هست راه چاره اش؟ انقد بهم گفتن خطتون نویز داره باورم شده

شما از مشخصات فنی خطتون که داخل تنظیمات مودم هست لطفا یه عکس بزار ، داخل مودم به راحتی در دسترس هست تا بدونیم SNR و Attenuation و بقیه فاکتور ها چطوری هست اون موقع من به شما میگم مشکل از نویزه یا خیر.

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
اینم از پینگ ما... چند روزه که رو این قفله:|

a2xzavxq6ygtod3vog3r.jpg

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی

به منم میگن مشکل نویزه در صورتی که خط فقط واسه مودمه و سیم کشی هم جدیده :|

----------------------- ویرایش :D ---------------------------------

الان نمیدونم چرا مال دوستان این قدر وحشتناکه ولی احساس میکنم مال من امروز کمی بهتره :D :

3d9a8q13qeyq3ze1qdc9.gif

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
https ها فوق العاده بد باز ميشن يا اصلا باز نميشن ! حتي نميشه از سرويس ساده ايي مثل مترجم گوگل استفاده كرد خيلي از سايت هايي هم كه هيچ گونه موردي ندارن هم باز نميشن !
بعد جالبيش اينه خيلي راحت ميشه چيزبوك و غيره رو باز كرد
اين هم نمونه ايي از تلاش بي وقفه و ثمرده اقايان !!!

psn هم كه اصلا" نميشه وصل شد يا اگر هم وصل بشه لگ هاي فوق العاده زياد و خيلي خيلي عجيبي ميده كه در دنيا نظير نداره !

دوستاني كه هاي وب دارن ميشه يه اعلامي بكنن ؟ فكر كنم همه اين دوستاني كه مي گن بهمون مي گن نويز داريم همه هاي وب دارن !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید

خیر، وقتی اینقدر پینگ تایم بالا هست وعجیب بعیده که از نویز باشه
یه تست پینگ از خود مودم و از روتر اول سرویس دهنده هم بزار

فرشید جان موافقم چارچوب ادب باید رعایت بشه ولی به بچه ها هم حق بده! خداوکیلی دیگه اعصاب برای مردم نمونده,خودت که بهتر میدونی مشکل فقط گیم نیست و این خراب شده هزار تا مشکل عقب افتاده دیگه داره,حالا میاییم استرسمون رو سر بازی خالی کنیم,اونم ازمون میگیرن!

تو چند روز تعطیلی من با سرور بتل پینگ 106 میگرفتم الان با کاهش پینگ 190 !

بجای حل مشکل نت که دیگه اب از سر گذشته چند تا عید و وفات پیدا کنند مردم برن مسافرت تا کم کاری اینا پوشیده بشه! کار از حل مشکل گذشته دیگه...

من بجای اینکارا سعی می کنم مشکل رو بهشون اطلاع بدم و پیگیری کنم، تاثیر اینکار بیشتر از اونی هس که بعدا بیان بهم بگن که چرا دوستاتون توی سایت بهمون ناسزا می گن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر