اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
محض اطلاع مشکل packet loss برگشت + پینگ هم رفت بالا.

بازی : war thunder
مشکل: دیسکانکت شدن موقتی (loss 100% ) و پینگ بالا بعد مشکل
پرند آنلاین

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ساعت 9:

مشکل udp به طور کامل هست.
به محض ایجاد این مشکل پینگ هم شدیدا میره بالا با 8.8 و 4.2

بازی war thunder.

به نظرم یه جلسه دیگه نیازه در آینده ای متوسط

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
این نت امروز من. داغون شدم تو بازی. کلا به نظر من تا قانونی نباشه که ازش پیروی کنن جلسه ی خالی به نظرم خیلی فایده نداره و موقتی هست. باید قانونی باشه که مثلا بگه حداکثر پینگ با فلان جا اینقدر.حداکثر پکت لاست مثلا اینقدر. اینقدر مخابرات داغونه که بعد از اینکه زنگ زدم برگشته گفته اینجا ایرانه، همینه که هست. اصلا قطعی موقتی (که بارها و بارها وسط بازی برام اتفاق افتاده حتی 4-5 بار در ساعت) یا پکت لاست بالا رو خرابی نمیدونن. چه برسه پینگ بالا و ...
ازین تایم اوتای تو عکس اول خیلی برام اتفاق میفته. هم فریز 3-4 ثانیه ای دارم بیشتر لوقات هم با تغییر پینگ محسوس همراه هست. یا از 200 میاد 100 یا نمونه دیگه که تو عکس هست و بازی نابود شد. شدم فیدر.

فک کنم فقط ما دو نفر داغونیم. بقیه صداشون در نمیاد پس مشکل ندارن.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
این نت امروز من. داغون شدم تو بازی. کلا به نظر من تا قانونی نباشه که ازش پیروی کنن جلسه ی خالی به نظرم خیلی فایده نداره و موقتی هست. باید قانونی باشه که مثلا بگه حداکثر پینگ با فلان جا اینقدر.حداکثر پکت لاست مثلا اینقدر. اینقدر مخابرات داغونه که بعد از اینکه زنگ زدم برگشته گفته اینجا ایرانه، همینه که هست. اصلا قطعی موقتی (که بارها و بارها وسط بازی برام اتفاق افتاده حتی 4-5 بار در ساعت) یا پکت لاست بالا رو خرابی نمیدونن. چه برسه پینگ بالا و ...
ازین تایم اوتای تو عکس اول خیلی برام اتفاق میفته. هم فریز 3-4 ثانیه ای دارم بیشتر لوقات هم با تغییر پینگ محسوس همراه هست. یا از 200 میاد 100 یا نمونه دیگه که تو عکس هست و بازی نابود شد. شدم فیدر.

داداش یادم ننداز. یه ماه دیگه بر میگردم به کرمانشاه و باید با مخابرات **^^$!؟؟@$ سرو کله بزنم.

راجع قانون باهات موافقم ولی فکر نکنم بهمون انقدر اهمیت بدن:(

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
امشب چند مورد قطعی سراسری دیده شد که بین من و 4-5 نفر از دوستانم در تیم اسپیک اتفاق افتاد و برای چندین ثانیه ارتباطمون به کل با خارج کشور قطع شد و دوباره برگشت. نمیدونم قضیه برای کسانی توی این تاپیک هم اتفاق افتاده یا خیر.

- - -ویرایش - - -

مشکل شما فقط به ISP بر میگرده و لااقل ربطی به مشکلات پروتکل UDP نداره که فریز میشه. باید از طریق ISP پیگیری کنید.

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
پینگم همیشه بالای 150 نمیرفت الان شده:
Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=526ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=529ms TTL=49
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=531ms TTL=49

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
همین الان پینگم با خارج شده 600!!!!!!!

اقا یعنی چی تو bf4 بودم بازی کرش کرد بعد هم پینگم شده 500 با 4.2.2.4 و با 8.8.8.8

تایید میشه ، واسه من هم واسه چند دقیقه DC شد وقتی کانکت شد وضعیت به این صورت.....
39308868095084483625.jpg

اینترنت مخابرات شهرستان شاهرود .
با این پینگ تمامی بازیا دیگه مختل نیازی به گفتن نیست !

Allen

کاربر سایت
Mar 18, 2007
162
نام
Rob
متاسفانه چند شبه که برای من اینطوری شده ... از ساعت 12 یا 12:30 شروع میشه<br>
اول یک دیسکانکت میشه بعد از وصل شدن یا ms بالا رفته یا packet loss داره (زیاد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر