اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
...

وضعیت از قبل خیلیییی بدتر شده خیلی... هر روز بدتر از دیروز
من نت رو از شرکت های وب میگیرم..
بازی BF4 هر 20 دقیقه مینداخت بیرون الان شده 1 دقیقه...وقعا پیشرفت چشمگیری داشتن... (شرکت زیر ساخت و فیل ترررر چی ها...)
ارور
the connection with EA online was lost.
you have lost connection to the session.
یدفه وسط بازی فریز میشه..مینداره بیرون..
اصلن یه وضعیه نت ایران..

شرکت زیر ساخت میگه داریم وسایلمون ر آپدیت میکنیم آخه ما نخواییم آپدیت بشیم کیو باید ببینیم )xهر بار یه قطعی میشه میگن میخواییم آپ کنیم بعد بد تر میشه یه نگاهی به روند ایترنت تو این 3 یا 4 سال بندازین میفهمین

یکی از موضوعاتی که برای اکثریت گیمرها همیشه جای سوال و ابهام بوده این است که چرا سایتهای تخصصی و معتبر مخصوص نقد و بررسی بازیها و با محتوای سالم و بدون موارد غیر اخلاقی، مشمول طرح گسترده و قدیمی مسدودسازی و جاینمایی صفحه پیوندها شده اند؟!

مدیریت به ما اینگونه توضیح داد که علاوه بر مسدودسازی مستمر برخی از آدرسهای URL که بصورت ایستا صورت می گیرد محتوای تمام سایتها نیز در بازه های زمانی خاص و بصورت مکرر مورد بازبینی و جستجو قرار می گیرد تا وجود برخی کلمات کلیدی ممنوعه در محتوای آنها نیز بررسی شود. اگر سیستم به نتیجه برسد که حتی در سایتهای با محتوای سالم این کلمات کلیدی بصورت مکرر و عمده تکرار شده ممکن است تصمیم بگیرد که بصورت خودکار این سایتها را نیز به لیست سایتهای مسدود شده اضافه کند! که البته با وجود موارد بسیاری که قبلا به این شکل اتفاق افتاده می توان وقوع این مطلب را برای سایتهای مورد نظر ما بسیار محتمل پیش بینی کرد که در این مورد هم باید لیست این سایتها را برای بررسی مجدد و مورد به مورد به کمیته تعیین مصداقها اعلام کرد.
البته کاربران انتظار دارند که این رویه با جایگزینی الگوریتمهای کارآمدتر و هوشمندتر از تکرار مسدودسازی سایتهای بدون مشکل و خارج از هر گونه مصداق مدنظر متولیان جلوگیری شود.

حلا یعنی چی ؟ رفع شیلتر میکنن ؟ یا نه ؟

3-ایجاد سرویس های مختص گیم در تمامی سرویس دهنده های اینترنتی که اختصاصا با کیفیت مطلوب و پینگ تایم پایین و پایداری بالا بهینه سازی شده باشند.

:|

مخابرات کرمانشاه توی این زمینه پیشتاز بوده و هست. و ظاهرا هیچ وقت هم فرصتی به رقبا برای پیشتاز شدن نمیده.

صدباره زنگ زدم پشتیبانی میگم پینگ خیلی زیاده وضع اینه.

حلا یعنی چی ؟ رفع شیلتر میکنن ؟ یا نه ؟

امیرخان حوصله کن!

3-ایجاد سرویس های مختص گیم در تمامی سرویس دهنده های اینترنتی که اختصاصا با کیفیت مطلوب و پینگ تایم پایین و پایداری بالا بهینه سازی شده باشند.

مخابرات کرمانشاه توی این زمینه پیشتاز بوده و هست. و ظاهرا هیچ وقت هم فرصتی به رقبا برای پیشتاز شدن نمیده.

دوست عزیز، ظاهرا حدود یک ماهی هست که لینک اصلی ارتباطی کرمانشاه با استان همجوار مشکل داره و همین هم دلیل اصلی کیفیت بد پینگ تایم و اینترنت شما هست.
مسولان مخابرات اونجا باید با همکاری زیرساخت مشکل رو حل کنن.

اظهارات نامتعارف برخی کاربران
نماینده محترم وزیر در مورد علت برخورد و اظهارات ناشایست برخی کاربران از ما جویا شد که ما نیز عواملی چند را در این راستا عنوان کردیم:

-رواج رفتاری به نام پست های توهین آمیز به جای انتقاد سازنده
-نمودی از ناهنجاریهای اجتماعی و فرهنگی در سطح جامعه
-بخش کوچکی از کاربران نباید جو حاکم بر انتقادات متعارف اکثریت کاربران را متاثر سازند.
-عدم وجود آموزش و تعامل خوب در دنیای مجازی
-برخورد انفعالی متولیان با مقوله ی دنیای مجازی و اینترنت بجای آموزش سازنده در سالیان گذشته
-ابراز تاسف و تاثر بابت برخی نوشته ها و تشکر بابت سعه صدر مسولین و چشم پوشی از این قبیل اظهارات ناپخته
-[دادن وعده های دروغین و عدم توجه به کاربران در سالیان گذشته که باعث ایجاد ذهنیت منفی از نهاد های متولی اینترنت شده بود]

ولی دمتون گرم. الان زیرساخت واقعا فرشته نجات شده واسمون;)

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز، ظاهرا حدود یک ماهی هست که لینک اصلی ارتباطی کرمانشاه با استان همجوار مشکل داره و همین هم دلیل اصلی کیفیت بد پینگ تایم و اینترنت شما هست.
مسولان مخابرات اونجا باید با همکاری زیرساخت مشکل رو حل کنن.

راه حل گزارش این مشکل چیه ؟(که سریع تر پیگیری کنن)

چون ظاهرا مخابرات کرمانشاه خودشو برای اینکارا به زحمت نمیندازه

اظهارات نامتعارف برخی کاربران
نماینده محترم وزیر در مورد علت برخورد و اظهارات ناشایست برخی کاربران از ما جویا شد که ما نیز عواملی چند را در این راستا عنوان کردیم:

-رواج رفتاری به نام پست های توهین آمیز به جای انتقاد سازنده
-نمودی از ناهنجاریهای اجتماعی و فرهنگی در سطح جامعه
-بخش کوچکی از کاربران نباید جو حاکم بر انتقادات متعارف اکثریت کاربران را متاثر سازند.
-عدم وجود آموزش و تعامل خوب در دنیای مجازی
-برخورد انفعالی متولیان با مقوله ی دنیای مجازی و اینترنت بجای آموزش سازنده در سالیان گذشته
-ابراز تاسف و تاثر بابت برخی نوشته ها و تشکر بابت سعه صدر مسولین و چشم پوشی از این قبیل اظهارات ناپخته
-[دادن وعده های دروغین و عدم توجه به کاربران در سالیان گذشته که باعث ایجاد ذهنیت منفی از نهاد های متولی اینترنت شده بود]

دقیقا یکی از مواردی که خودم به نماینده ی وزیر گفتم همین بود، یعنی بدگمانی و عدم اطمینانی که در دوران قبلی ایجاد شده است، و ایشون هم موافق بودن
دلیلی به عنوان برخی مطالب نیست آخه دوست عزیز! وگرنه ممکنه با صراحت بیشتری هم عنوان شده باشه!

نه منظورم اینه تضمینی هست حرفشون یا پیچوندن ؟

اگه مطمئن بودم که نتیجه دقیقا مثبته یا منفی دلیلی داشت که اینهمه وقت بزارم برای رفتن و صحبت کردن؟! شگفتا که چه سوالاتی می پرسید! صبر هم که ندارید!

راه حل گزارش این مشکل چیه ؟(که سریع تر پیگیری کنن)

چون ظاهرا مخابرات کرمانشاه خودشو برای اینکارا به زحمت نمیندازه

خود زیرساخت در جریان هست! گزارشی لازم نیست، باید مسولین استانی هم کمک کنن که مشکل سریعتر برطرف بشه.

واقعا جای بسی خجالته. متاسفم برا خودم. همچین در مورد پایداری اینترنت و کاهش پینگ تایم صحبت میشه که انگار راکتورای نیروگاه هسته ای ژاپن که خنک سازیش دچار مشکل شده بود تو زلزله اخیر رو میخوان پایدار کنن. اینترنت هم شده یه بحران. D:

سال های 91 - 92 یادتون به خیر ببین به چه حالی افتادیم در سال نکوی 93 این وضع اینترنت مخابرات خوزستان-دزفول از ساعت 12 ظهر ... تا صبح روز بعد :((
puqvrb3t959u5eq0haek.jpg

سلام اقا فقط یک نفر میخوام به من بگه این مشکل من مربوط به چیه:
از 2 ماه پیش توی بازی بتل 20 دقیقه که بازی میکنم گوشه بالا سمت راست یک دو تا علامت میزنه که وقتی اون پنجره ای میاد همه چیز شروع میکنه به لگ خوردن وقتی ساعته میاد کلا گیر میکنه و در جا میزنه نمیشه حرکت کرد حالا میدونم ماله نت هستش برای چی اینطور میشه ماله تایم اوت زیاده؟ کسی این علامت ها براش نمیاد؟ نمیتونم اصلا بازی کنم
wg7kadzcd198ylc7ueaf.png

سلام اقا فقط یک نفر میخوام به من بگه این مشکل من مربوط به چیه:
از 2 ماه پیش توی بازی بتل 20 دقیقه که بازی میکنم گوشه بالا سمت راست یک دو تا علامت میزنه که وقتی اون پنجره ای میاد همه چیز شروع میکنه به لگ خوردن وقتی ساعته میاد کلا گیر میکنه و در جا میزنه نمیشه حرکت کرد حالا میدونم ماله نت هستش برای چی اینطور میشه ماله تایم اوت زیاده؟ کسی این علامت ها براش نمیاد؟ نمیتونم اصلا بازی کنم
wg7kadzcd198ylc7ueaf.png

برای دوستانی که نمیدونن می گم، اون پنجره ها که 3 تاش پره یکیش خالی، به معنی Loss Packet هست. اون ساعت هم به معنی Delay یا همون Ping بالا.

خدمت شما دوستان عارضم که امروز با وایمکس ایرانسل بازی فیفا 14 رو طی ساعات 8:30 تا 9:30 انجام دادم که بدون هیچ مشکلی انجام شد و بعد رفتم سراغ پارس آنلاین که در کمال تعجب :-/ اصلا به سرور EA وصل نمیشد
البته خط ADSL من مشکل نویز داره که دو هفته ای هست با پشتیبانی درگیر حل این مسئله هستیم و نکته جالب توجه اینه که به پشتیبانی گفتم که سرویس گیمینگ رو برام فعال کنن اما باز هم سرورهای EA وصل نمیشد یعنی بازیهای فیفا 14 ,جام جهانی 2014 و همچنین بتلفیلد نمیتونم بازی کنم :( ولی با وایمکس ایرانسل به راحتی هر چه تمامتر بازی میکنم ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or