اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
خارجی میره پول میده وسایل میخره تو بازی از بازی که میکنه بیشتر لذت میبره. اونوقت ما میریم پول میدیم که بتونیم یه دست بازی کنیم. نتیجه ای که من گرفتم: همیشه وقتی یک اتفاقی می افته یک عده صدمه می بینن. تو قضیه اینترنت و مسائل امنیتیو وی PN هم ما ضرر کردیم. نه پسران حاجی ضرر کردن نه اونایی که تو کاره VP ان هستند. یه حتی اونی شخص فرضی که تو اسرائیل نشسته میخواد بیاد ایران رو هک کنه. بعضی وقتا فکر میکنم که کاشکی تو سومالی داشتم از گشنگی میمردم ولی تو اینجا بدنیا نمیومدم. بی دلیل نیست که ایران رتبه 2 بدبخت ترین مردمان جهان رو داره. قضیه ما شده قضیه حیوانات تو داستان قلعه حیوانات. ما حق نداریم هیچ تفریحی داشته باشیم و مثل گوسفند باید کار کنیم صدامونم در نیاد. خود بچه حاجی ها هم بشینن حال کنن. قضیه فقط بحث اینترنت و گیم نیست یه بار اخبار خودمون رو با اخبار دیگر کشور ها مقایسه کنید می فهمید اقشار دیگه مردم هم عین ما بدبختن کسی هم رسیدگی نمیکنه تو بیست و سی چقدر مردم بدبخت رو نشون میده؟ بزار با یه داستان حرفمو تموم کنم: زمستون بود و شاه از کاخ میاد بیرون. شاه (یادم نیست کدوم شاه)خودش سردش میشه و یه نگهبان رو میبینه که داره تو سرما یخ میزنه . ازش میپرسه سخته ، نگهبانه هم میگه آره هوا سرده دارم میمیرم. شاه بهش میگه بزار من برم تو کاخ ، دستور میدم برات کت و لباس و اینا بیارن که یخ نزنی. وقتی که شاه وارد کاخ میشه و گرمای کاخ و قصر و میبینه نگهبان و اینا یادش میره و میره عشق و حالشو بکنه!

کاملا داستانش قشنگ بود.آقای x که مصاحبه ش رو با خانم اشتن به صورت hd 1080 توو یوتوب آپلود میکنه،نت اختصاصی خودشو داره بدون چیلتیرنگو راحت بدون دغدغه.فکر بقیه مردم هم نمیکنه.از نظر من وی pn هم خودشون درست میکنن که کنترل بیشتری داشته باشن بر مردم.متاسفانه ما هنوز توو قرون وسطا زندگی میکنیم،الان عصر ارتباطاطه،یک سری آدمه بی عقل اینترنتو فقط وسیله ای برای اغتشاش در جامعه میبینن و از نگاهی امنیتی به اینترنت دارن خودشون بدون *****ینگ از اینترنت لذت کافی رو میبرند.و فقط فقط ما این وسط ضرر میکنیم.
میخوام فرق بازی کردنه یه پلیر خارجی رو با یه پلیر ایرانی مقایسه کنم:
خارجیه میاد کنسول یا پی سی رو روشن میکنه با آرامش تمام میشینه پایه بازی و با خودش میگه امروز میخوام شگفتی خلق کنم،میخوام کاری کنم که کسی تا حالا انجامش نداده باشه.بعدش از گیم پلی ام کلیپ می سازم،بعد آپلودش میکنم توو یوتوب تا کلی اسم در کنم.
حالا یه پلیر بد بخت ایرانی مثه خودم که بخاطر نبود سرگرمی سالم اطرافش رو به بازی آنلاین آورده و از بازی آنلاین به عنوان بخشی از برنامه روزانش نگاه میکنه،با خودش میگه:برم ببینم میتونم یه سرور که پینگش مناسب باشه پیدا کنم و از سرور به دلیل پینگ بالا کیک نشم،میتونم وارد این سرور شم یا پورت ام بستس،آیا میتونم داخل سرور بمونم و dc نشم،لگ و دیلای میزاره آدم بکشم و ... .که آخرشم گند زده میشه به تمام وجودش،نا امید و ناراحت و داغون و عصبی از بازی میاد به دلیل اینکه یه چیزی که بهش میگن نت و همه جایه دنیا آزاده رو نداره چون تو ایران زندگی میکنه !!!
اینا رو به کی باید بگم؟؟؟کی به حرفام گوش میده؟؟؟کی برای حرفام ارزش قاعله ؟؟؟کی مشکلو برطرف میکنه ؟؟؟
حرف آخرم اینکه،بخدا با بازی کردنم امنیت کشورو به خطر نمیندازم.دیگه حرفی ندارم.
دوستان اگه کمی و کاستی هست ببخشید.
خوشم میاد دوستان خودشون حق مطلب رو فهمیدن و بیان کردن. در حقیقت خلاصه بحث همین چیزی هست که شما دو عزیز در این مطلبتون بیان کردید. بنده هم در پیام خصوصی جناب nik 2011 رو در همین موارد توجیه کردم.
فقط در همین حد بگم که مشکل ما خیلی عمیق تر از این حرف هاست و باید ریشه ای حل بشه.
بی ربط به تاپیک هست ولی:
تا زمانی که کشور دست عده ای جاه طلب و مفت خور و جیره خور هست هیچ صدایی به جایی نمیرسه.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
بنده که یه صورت کلی 3 روز هست بازی رو گزاشتم کنار .... والا میایم 1 ساعت لذت ببریم و مشکلات این زندگی لعنتیمون یادمون بره اما کلی لگ و DC های مکرر بیشتر ادم رو از زندگی نا امید میکنه!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
این مسئله که هر چه قدر وضعیت UDP میریزه بهم پینگ و تایم اوت میریزه بهم در نوع خودش جالب احساس میکنم دارن تو پروتکل ICMP یه دست کاری میکنن

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
کاملا داستانش قشنگ بود.آقای x که مصاحبه ش رو با خانم اشتن به صورت hd 1080 توو یوتوب آپلود میکنه،نت اختصاصی خودشو داره بدون چیلتیرنگو راحت بدون دغدغه.فکر بقیه مردم هم نمیکنه.از نظر من وی pn هم خودشون درست میکنن که کنترل بیشتری داشته باشن بر مردم.متاسفانه ما هنوز توو قرون وسطا زندگی میکنیم،الان عصر ارتباطاطه،یک سری آدمه بی عقل اینترنتو فقط وسیله ای برای اغتشاش در جامعه میبینن و از نگاهی امنیتی به اینترنت دارن خودشون بدون *****ینگ از اینترنت لذت کافی رو میبرند.و فقط فقط ما این وسط ضرر میکنیم.
میخوام فرق بازی کردنه یه پلیر خارجی رو با یه پلیر ایرانی مقایسه کنم:
خارجیه میاد کنسول یا پی سی رو روشن میکنه با آرامش تمام میشینه پایه بازی و با خودش میگه امروز میخوام شگفتی خلق کنم،میخوام کاری کنم که کسی تا حالا انجامش نداده باشه.بعدش از گیم پلی ام کلیپ می سازم،بعد آپلودش میکنم توو یوتوب تا کلی اسم در کنم.
حالا یه پلیر بد بخت ایرانی مثه خودم که بخاطر نبود سرگرمی سالم اطرافش رو به بازی آنلاین آورده و از بازی آنلاین به عنوان بخشی از برنامه روزانش نگاه میکنه،با خودش میگه:برم ببینم میتونم یه سرور که پینگش مناسب باشه پیدا کنم و از سرور به دلیل پینگ بالا کیک نشم،میتونم وارد این سرور شم یا پورت ام بستس،آیا میتونم داخل سرور بمونم و dc نشم،لگ و دیلای میزاره آدم بکشم و ... .که آخرشم گند زده میشه به تمام وجودش،نا امید و ناراحت و داغون و عصبی از بازی میاد به دلیل اینکه یه چیزی که بهش میگن نت و همه جایه دنیا آزاده رو نداره چون تو ایران زندگی میکنه !!!
اینا رو به کی باید بگم؟؟؟کی به حرفام گوش میده؟؟؟کی برای حرفام ارزش قاعله ؟؟؟کی مشکلو برطرف میکنه ؟؟؟
حرف آخرم اینکه،بخدا با بازی کردنم امنیت کشورو به خطر نمیندازم.دیگه حرفی ندارم.
دوستان اگه کمی و کاستی هست ببخشید.
خدایی دمت گرم حرف دلمو زدی اشک تو چشام جمع شد :| ......

آخرین ویرایش:

Napoleon-sat98

کاربر سایت
Dec 15, 2013
18
نام
مبین
درود همگی , میخوام یه چیز روشن کنم اینجا با یک حساب سر انگشتی

همونطور که میدونید (نمیدونستید هم بدونید:D ) کشور امریکا سرعت نت متوسطی داره , حالا این لینک رو بخوایم تو فرهنگ ایران تفسیر کنیم میشه آقا ما بهت نت میدیم با سرعت دانلود 10 mg بر ثانیه نامحدود تازه نه برات فـــــیلترینگ داریم نه هیچی , همه پورت ها باز چون فــــیلترینگ هم نداریم پینگ در بالا ترین حدش 50 ـست ( تازه این سرویسی که دارم اشاره میکنم کابلیه , نه فیبر که اگر فیبر باشه پینگ در بالاترین حدش 20 اـه )

خب به پول ما چقدر در میاد هزینش ؟ میگیم جهنم الضرر دلار 4 تومن میشه 14×4=60 هزار تومن برای اینترنتی که سرعت دانلودش 10 مگ نامحدوده و *****ینگ هم نداره پینگش هم پایینه

خب حالا مختون رو نبرید آمریکا بزارید تموم کنم

خوب من میخوام این سرویس رو با شرکتی که من ازش نت گرفتم مقایسه کنم

من از این شرکت فلان 2 مگ نامحدود گرفتم خوب بریم با هم دریابیمش :

قیمت

سرعت دانلود

پینگ

تازه این پینگ زمانی گرفته شده ساعت خوبی نت هست و در این ساعات ملکوتی میتوان بازی انلاین بدون دردسر انجام داد (طبق تحقیق های به عمل آمده از ساعت 5:30 صبح تا 13:00 ساعات ملکوتی به حساب می آیند و در این ساعت نت جواب بازی انلاین را میدهد )

خب اطلاعات رو که دادم بریم برای تفسیر :

الان من دارم به شما نت میدم با سرعت دانلود 250 Kb (سرعت دانلود 150 kb بود ولی بازم جنم الضرر میگیم 250 ) پینگم هم 300 (فیبر نوری هم هستم ) تازه تو ساعات غیر ملکوتی تایم اوت میده و پینگ میره تا 6000 تازه دسترسی کامل نت هم من به شما نمیدم و سایت های دانلود آهنگ , فیلم و سایت های خبری و (سایت های غیر اخلاقی که ما ایرانیا اصلا اهلش نیستیم :D ) برای شما بسته هستش برای همین چیزی هم که من بهت میده دارم 90 هزار تومن ماهی میگیرم

خوب بریم برای مقایسه :

آمریکا : اینترنت با سرعت دانلود 10 MG بر ثانیه پینگ زیر 50 دسترسی کامل و بدون فـــیلترینگ و پورت های باز برای بازی های آنلاین = ماهی 60 هزار تومن با پول ایران

ایران : اینترنت با سرعت دانلود 250 Kb بر ثانیه پینگ بالای 200 , و نداشتن دسترسی به بیشتر سایت ها و برای بازی آنلاین هم باید در ساعت ملکوتی فقط میتونین بازی کنین = ماهی 90 هزارتومن

خوب اینم مقایسه ی نت ایران با نت آمریکا

فقط چند نکته در این مقایسه بگم , اینترنتی که من دارم از نت های خوب هستش و بقیه شرکت ها با اینکه پول خون باباشونو ازت میگیرن تازه نیمتونی زیاد دانلود کنی و اگر اینکار رو بکنی سرعتت میاد پایین

و اخرین نکته اینکه دعا کنیم این پست رو مسئولان نبینند و گرنه همین بازی رو که در ساعات ملکوتی میکنیم رو میبندند

فدای همگی فعلا

آخرین ویرایش:

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
Untitled91aad.jpg

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
اگه یادتون باشه هنوز منو باهاتون همکاری میکردم برای اعتراضات و غیره ...
احتمالا براتون سوال پیش اومده چی شد تو که جزء اولی ها بودی یهو قیبت زد مشکلت حل شد ؟ پاسخ : خیر !
انقدر مشکل جدی شد که اصلا دسترسی نداشتم به نت، داستان داره اما خیلی خلاصه براتون تعریف میکنم، همه مشکلات نت یه طرف دیگه این یکی نوبره والا ...
نزدیک 20 روز پیش اومدن زیر کافو مارو کندن و گفتن مشکلی برای شبکه ایجاد شده که مفصلش اینجاس و ما باید برطرفش کنیم. اول که کندن چیز جالبی دیدم چیزی به اسم مفصل وجود نداشت چی بود ؟ یه عالمه کابل که خو کابل شبکه مخابرات منطقه بود که گونی (دقت کنید گونی پیچ شده بود) حالا به هر ترتیبی که بود مثلا مشکل رو برطرف کردن و گودال رو پر نکرده رفتن ...
چند روز پیش یهو نت قطع شد ! عه باز قطعه گفتم شاید مشکل مخابراتیه وصل میشه یکی دو ساعت صبر کردم دیدم باو حتی لینک هم نمیاد داشتم میرفتم دفتر دیدم بعله با تشکر یکی نصف شب کابل کافو شرکت و دفتر و خونه های راستای مارو قطع کرده به قصد و عمد (حالا کی بوده و چراشو نمیدونم تهمتی نمیزنم).
(یه میانبر بزنم با کارگری که داشت کار میکرد صحبت کردم میگفت بهمون مفصل نمیدن میگن گرونه و پیمان کار میگه پر نکنید تا مفصل پر شه [دلیل پر نکردن گودال بود] همون بنده خدا میگفت پیمان کار داره حقوق 40 تا کارگرم میخوره کنترات یه منطقه خیلی بزرگی که نمیتونم آدرس بدم رو با 12 نفر برداشته مجبوریم با زبون روضه بیایم شروع کنیم بیل زدن سر ظهر)
زنگ زدم مخابرات خرابی خط 3 روز لفطش دادن با دعوا و رفتن خراب شدن سر رئیس میگه شما اصلا ثبت نکردی و با هزار مشکل و بیچارگی اومدن خط رو وصل کردن و نویز خطی که من گرفته بودم با کابلا همه برگشته همه به کنار حالا دزد سریالی کابل های تلفن هم پیدا شده چون تنها کسی که کابلاش و زده بودن من نبودم ای دل غافل دلم بد پره ...

این خلاصه ای از موضوع بود دیگه زیاده گویی میشه به جزئیات بخوام اشاره کنم، دوستان وقتی اینطوریه وضع ارائه سرویس و مفصل و زیر ساخت و تکنولوژی و نیروی کار شما چه توقعی دارین والا من که جزء اولی ها بودم الان هیچ حرفی برای گفتن و اعتراض کردن ندارم ...

پ.ن : اگر غلط املائی توی جمله ها مشاهده کردین تقصیر من نیست این کیبورده شما به بزرگیتون ببخشید نمیتونم تصحیح کنم واقعا کلافه ام.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
46% تایم اوت! دلم میخواد میخوام گریه کنم. با IDM هم دانلودام ارور میده. زنگ زدم یارو میگه اینجا ایرانه خیابوناشو ببین چقدر ترافیکه اینترنتم همینه. حالم از همه چی بهم میخوره. اخرش یا خودمو منفجر میکنم یا اینا رو.

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
واقعا دیگه داغون شدیم... چیزی واسمون نزاشتن اینا...تغصیر خودمونه که جرات نداریم حتی یه اعتراض واقعی کنیم و فقط کارمون شده کامنت دادن این دولت هم داره نهایت سو استفاده رو از ما میکنه ما هم هیچی نمیگیم دلمون به چی خوشه واقعا؟

- - -ویرایش - - -

وزیر هم که ماشالا از رو نمیره خواب تشریف داره...

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
خودتونو خسته نکنيد با رفتن به پيج اين يارو چون حاضر نيست ربع ساعت از وقتشو بزاره تا حتى کامنتا رو بخونه هيچى حل نميشه جالب اينه بهونه همه ى اين جماعت سانديسى مشغله ى کاريه در صورتى که هيچ غلطى هم نميکنه برا پيشرفت اينترنت کشور.
بهترين کار اينه يه وبسايت بزنيم و خيلى شيک همه چى رو بگيم اقايونم وقتى ببينن قضيه جدى شده و خودشونو در خطر ببينن يا يه غلطى ميکنن يا اينکه شيلترش ميکنن که اميدواريم اين نشه

Sent from my GalaxyNote 3 using Tapatalk

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
خودتونو خسته نکنيد با رفتن به پيج اين يارو چون حاضر نيست ربع ساعت از وقتشو بزاره تا حتى کامنتا رو بخونه هيچى حل نميشه جالب اينه بهونه همه ى اين جماعت سانديسى مشغله ى کاريه در صورتى که هيچ غلطى هم نميکنه برا پيشرفت اينترنت کشور.
بهترين کار اينه يه وبسايت بزنيم و خيلى شيک همه چى رو بگيم اقايونم وقتى ببينن قضيه جدى شده و خودشونو در خطر ببينن يا يه غلطى ميکنن يا اينکه شيلترش ميکنن که اميدواريم اين نشه

Sent from my GalaxyNote 3 using Tapatalk
حرف منم همینه :) تا یه اعتراض واقعی نکنیم چیزی عوض نمیشه

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
بچه ها دقت کردین یه حرفو صد بار تکرار میکنید و بعد دوباره همتون تایید میکنید و دوباره گله و شکایت و تاییدو این حلقه ادامه دارد همچنان!
اینجا تا صبحم گله و شکایت کنید فایده نداره ها!
حالا جا این حرفا بگید درست شد udp یا نه؟
من دو دسته بازی کردم لول مشکلی نبود!
اینترنت مخابرات پینگ 220
تهران
منطقه 6
فقط یکم دیلی داشتم!
بیایید از این پستا بذارید!

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
بچه ها دقت کردین یه حرفو صد بار تکرار میکنید و بعد دوباره همتون تایید میکنید و دوباره گله و شکایت و تاییدو این حلقه ادامه دارد همچنان!
اینجا تا صبحم گله و شکایت کنید فایده نداره ها!
حالا جا این حرفا بگید درست شد udp یا نه؟
من دو دسته بازی کردم لول مشکلی نبود!
اینترنت مخابرات پینگ 220
تهران
منطقه 6
فقط یکم دیلی داشتم!
بیایید از این پستا بذارید!
شما اگه به این پینگ راضی هستی من حرفی ندارم. ماله من که 380

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
بچه ها دقت کردین یه حرفو صد بار تکرار میکنید و بعد دوباره همتون تایید میکنید و دوباره گله و شکایت و تاییدو این حلقه ادامه دارد همچنان! اینجا تا صبحم گله و شکایت کنید فایده نداره ها! حالا جا این حرفا بگید درست شد udp یا نه؟ من دو دسته بازی کردم لول مشکلی نبود! اینترنت مخابرات پینگ 220 تهران منطقه 6 فقط یکم دیلی داشتم! بیایید از این پستا بذارید!
از این پستا بزاریم که چی بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر