اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خبر گذاری مهم لیست کنید هر چند وقت بررسی کنیم خبر که درباره اینترنت و ... میزن بریم تومار بارون کنیم
یا اینکه دوستان بگردن یکی تو این خبر گذاری پیدا کنن باهاشون صحبت کنیم این مشکل عنوان کنن درسایت
این سایت زومیت و و تکنولوژی و ای تی خبر بزنه بازم بد نیست ولی باید شیر کنیم تور هر چی سایت فروم خبر درج بشه

فعلا پست مربوط به نت نیست. پیدا شد فرمان ج!ه%اد خواهیم داد :D

- - -ویرایش - - -

البته اگه BC نخوابه:|

شاید در کوتاه مدت نتیجه خاصی نگیریم ولی اگه سروصدا بکنیم بهرحال بهتره (تو ایران با دادو قال(غال ؟ غاعل؟ قاعل؟) باید به جایی رسید.)

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
امروز نتم کند شده بود شدید ..یعنی مثلا سایت varzesh3 که سایت داخلی هم هست 10-15 ثانیه طول میکشید تا باز شه !! زنگ زدم پشتیبانی میگم اقا این نت من کند شده و سایت مذکور رو برای مثال 10 ثانیه طول میکشه تا باز کنه ..جوابش جالب بود که میگه طبیعیه ! یعنی یه پیج باز کردن 10 -15 ثانیه طول بکشه از نظر این اقایون طبیعیه ..اون لحظه میخواستم گوشی تلفن رو خرد کنم ...والا به خدا من نمیدونم ما چه گناهی کردیم که اینجا بدنیا اومدیم .:)

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
واقعا...افتضاست نت ایران
واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم... اعصابم )x
به جز مشکل دی سی شدن... داخل بتل4 .. الان 2 روز هست که به psn به زووووووووووورررررر کانکت میشه.. هی قطع میشه اروری که مینویسه تو تست کانکشن:(CE-33987-0)
من نت رو از های وب میگیرم.. اکثرا دوستای که دارم الان با این مشکل روبه رو شدن...
فیل تررررررررررررر نت ایران

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
واقعا...افتضاست نت ایران
واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم... اعصابم )x
به جز مشکل دی سی شدن... داخل بتل4 .. الان 2 روز هست که به psn به زووووووووووورررررر کانکت میشه.. هی قطع میشه اروری که مینویسه تو تست کانکشن:(CE-33987-0)
من نت رو از های وب میگیرم.. اکثرا دوستای که دارم الان با این مشکل روبه رو شدن...
فیل تررررررررررررر نت ایران

من با های وب هیچ مشکلی نداشتم :D

فقط یه بار یه روز دیسکانکت شد ، دیگه هم کانکت نشد :))

الان سپنتا دارم! بی خود ترین سرویسش خیلی گرونه ولی قطعی حداقل نداشته :|

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
97161907482706641868.png
پینگ من وقتی UDP مشکل دار میشه......آقا بیاید رو یه سایت خبری یا خبرنگاری زوم کنیم حداقل صدای خودمون رو به یه جایی برسونیم ،کسی که تو این زمینه ها اطلاعاتش بیشتره راهنمایی کنه کجا اعتراض کنیم....

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
دیده بان نت کرمان ( پیشگامان ) پینگ از 100 شده 300

زنگ زدم پشتیبانی می گم این چه وضعیتیه برگشته می گه عادیه . ما هم اینجا پینگمون 300

..... نباید ببندی طرفو به فحش؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
به نظرم باید نوع کامنتای هر روز سازماندهی شه.
یه مقداری هم باید اسپم کرد

مثلا یه روز به زیرساخت گیر داد یه روز یه پینگ یه روز به UDP و تکرار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر