اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من دارم دیوونه میشم یه کاری کنیم. خیلی از خارجی تو فروما به خاطر پینگ 120-100 اعتراض و شکایت کردن. اون وقت مال ما تایم اوت تا مرز 40% پینگ که +،300 ، udp هم که هست زنگ میزنیم با وقاحت تمام میگه عادیه. زیر ساخت مسیولینش همه ناشناسن؟ بچه های بالان؟

خوب الان تا کی میخواین اینجا بشینیم و اسکرین شات بذاریم ؟الان فک میکنید کسی دلش به حالمون میسوزه ؟

تکلیف چیه؟ چیکار باید کنیم؟ من که از بس تو پیج وزیر کامنت گذاشتم جر خوردم! هر کاری اعم از تظاهرات یا شورش یا پاتوق یا هر چی دیگه با برخورد شدید بکس ساندیس خور روبه رو خواهد شد!

تکلیف چیه؟ چیکار باید کنیم؟ من که از بس تو پیج وزیر کامنت گذاشتم جر خوردم! هر کاری اعم از تظاهرات یا شورش یا پاتوق یا هر چی دیگه با برخورد شدید بکس ساندیس خور روبه رو خواهد شد!
چنتامون ورداریم یه سایت بزنیم + یه چت روم . هرکی مشکلش رو اونجا با سند بذاره ........
یا مثلا چمیدونم ... هر روز یه شماره رو target کنیم از صب تا شب زنگ بزنیم.
خلاصه هدفمند و با برنامه باشیم بهتر از اینه که اینجا کامنت بذاریم و شکایت کنیم و اعصابمون بیشتر خورد بشه.

من دارم دیوونه میشم یه کاری کنیم. خیلی از خارجی تو فروما به خاطر پینگ 120-100 اعتراض و شکایت کردن. اون وقت مال ما تایم اوت تا مرز 40% پینگ که +،300 ، udp هم که هست زنگ میزنیم با وقاحت تمام میگه عادیه. زیر ساخت مسیولینش همه ناشناسن؟ بچه های بالان؟
1برید پیج وزیرو با اسپم یکسان کنید (درحد 5 تا کامنت ها! نه 20-30 تا)
2 صبر کنید تا خبرگذاری ها خبر مربوط به نت بذارن. اونوقت نیرو اعزام میکنیم .
3 ملتی که جا زدن رو بن کنیم
4 یه ساعتی رو تو یه روزی مشخص کنیم و به صورت موجی تلفن و سایت زیرساختیا رو به F عظما ببریم.

5: ملت BC فک کنم روشون ساندیس ریختن. الووووووو صدا میاد؟ الووووووووووووووووو؟ زنده اید؟ نتتون قطع شد؟ د بابا اسپم کنید تو پیج

- - -ویرایش - - -

چنتامون ورداریم یه سایت بزنیم + یه چت روم . هرکی مشکلش رو اونجا با سند بذاره ........
یا مثلا چمیدونم ... هر روز یه شماره رو target کنیم از صب تا شب زنگ بزنیم.
خلاصه هدفمند و با برنامه باشیم بهتر از اینه که اینجا کامنت بذاریم و شکایت کنیم و اعصابمون بیشتر خورد بشه.

داداش من خیلی وقته میگم باید با برنامه و نظم باشیم ولی مسله اینه که
اینجا ایرانه و تنها چیزی که نیست نظم و برنامه.

- - -ویرایش - - -

شنبه ساعت 6 عصر همه هستین؟

طی یه حرکت پیج وزیرو با اسپم OVERLOAD بکنیم. راه ضربتی رو باید درپیش گرفت. (بی فحش و توهین و کلمه ساندیس خور حساس کن)

- - -ویرایش - - -

انرژی تون رو ذخیره کنید برا شنبه. فعلا نیاز نیست پراکنده کامنت بدید

97161907482706641868.png
پینگ من وقتی UDP مشکل دار میشه......آقا بیاید رو یه سایت خبری یا خبرنگاری زوم کنیم حداقل صدای خودمون رو به یه جایی برسونیم ،کسی که تو این زمینه ها اطلاعاتش بیشتره راهنمایی کنه کجا اعتراض کنیم....

از چه شرکتی سرویس میگیری ؟؟؟

شنبه ساعت 6 -------> لطفا شنبه راس ساعت 6 تا اونجایی که میتونید همه با هم یهوی آنلاین ظشید و پیج وزیرو اسپم (یعنی نفری حداقل 5 کامنت) بارون کنید.

پینگ
UDP
زیرساخت.

نشون بدید میشه کارگروهی انجام داد.

نظر سنجی عملکرد وزیر ارتباطات و فناوری

لطفا به این سایت برید و در نظر سنجی شرکت کنید این نظر سنجی رو در فیس بوک ، انجمن های دیگه شیر کنید
با تشکر...

همش 9 تا رای (با رای خودم)
دوستانی که دسترسی دارن (خصوصا محمد و فرشید عزیز) لطفا خبررسانی کنید مردم رای بدن!

- - -ویرایش - - -

والا کامنت دادن کاری نداره نمیخوام منفی نگری کنم ولی یه هفتس داریم کامنت میذاریم تنها جوابی که داد خیلی راحت برگشت گفت گیم مشکلی نداره!
یه فکر دیگه بکنید!

بچه ها لینک رو تو انجمن های دیگه هم پست بدید من تو انجمن های دیگه نیستم .
اگه بشه تو page های شلوغ FB این لینک رو پخش کرد خیلی بهتر میشه
سعی کنید این لینک و به دوستانتون ایمیل کنید تعداد رای ها بره بالا
تا الان 26 نفر رای دادن که خیلی خیلی کمه باید حداقل 1000 نفری رای بدن هرچی تعداد رای ها بالاتر بره نظرسنجی معتبر تر میشه

[URL="http://vote.pollcode.com/84774929"]آیا از عملکرد محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت 11 ام از لحاظ بهبود سرعت اینترنت ، قیمت و کاهش پینگ تایم راضی هستید ؟ [/URL]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or