اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
من هم دیشب 2.5 ساعت BF4 تست کردم و مشکلی نداشت ...اما نمیدونم چرا پینگم با تمام سرورها 1 خط شده! ... مشکل از سرور EA هست یا باگ یا .... :|

100810869.png

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
کامنت بدید دیگه!
برای بار هزارم: مشکل پینگ رو هم همراهش بگید

- - -ویرایش - - -

من دیگه نا امید شدم! این همه کامنت گذاشتیم! اگه الان سنگ هم بود آب میشد! تا الان بیشتر از 20 30 تا کامنت گزاشتم ! خسته شدم! بهتره ول کنیم بریم تو جو مواد مخدر :D
-----------

:|

:d

:-/

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
روز از نو کامنت از نو.

آقایون Gamerهای محترم به صفحه ی شخصی جناب وزیر رحم نکنید ««البته با ادب لطفا !!!!»»

باز هم کامنت بزارید لطفا. بدن ما احتیاج به Game داره. این انگشتا اگر Game بازی نکنن درد می کنن آخه اینو کدوم وزیری درک می کنه !!!

Game مملکت رو هواست هیچ کس توجه نمی کنه.

لطفا کامنت بزارید کم نیارید.

محمود واعظی

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
به بچه ها گفتی برن انتقاد کنن رفتن فحش دادن =)):))

- - -ویرایش - - -

من دیگه نا امید شدم! این همه کامنت گذاشتیم! اگه الان سنگ هم بود آب میشد! تا الان بیشتر از 20 30 تا کامنت گزاشتم ! خسته شدم! بهتره ول کنیم بریم تو جو مواد مخدر :D

داداش مقدار قبلی اثر نمیکنه دوزشو بالا تر ببر :d

منم همین الان کامنت دادم منم فکر میکنم اصلا نگاه به صفحش نمیکنه ! =((

بچه ها بیاین از راه ابادان کل دریا شنا کنیم بریم کشور های عربی :))

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
مشکل حل شده یا همه ناامید شدن؟ پیچ واعظی رو چک میکنم خیلی خلوت شده! روزی یک کامنت!

- - -ویرایش - - -

منم همین الان کامنت دادم منم فکر میکنم اصلا نگاه به صفحش نمیکنه ! =((
نگاه که میکنه وگرنه نمیگفت پیگیری میکنه! ولی فکر نکنم کاری بکنه اونو گفت فقط مارو آروم کنه!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
اقاییون چرا نمیرید وقت ملاقات عمومی بگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-b
من که جنوبم کاری جز پیام دادن تو پیج مهندس خان ازم بر نمیاد :(. شما ها که تهرانید همت کنید یه وقت بگیرید برید از نزدیک صحبت کنید ؟؟؟؟؟؟؟:)
نه یگان هست نه ونی نه پلیسی :-s. وقتی با طرف با احترام صحبت کنید مرض داره بلایی سرتون بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o:-)
دنیای مجازی فرق داره با رو در رو صحبت کردن .;;)
به خدا 3 نفرم بشید برید صحبت کنید به یه نتیجه روشنی میرسید #:-s. اگه گفت پس بقیه کجان بگید تو پیجتون اعتراض کردن و ما نماینده اوناییم :d
این کجاش ترس داره نمیدونم والا:-/

شما می دونی کسی اقدامی نکرده یا ملاقاتی در کار نبوده؟
سری پیش مقدمات بسیاری از این کارها با مشقت بسیار فرآهم شد و کارهایی هم انجام شد که بعد از رفع مشکل دیگه لزومی به پیگیری مجددش نبود و قول داده شده بود که مشکل همیشگی رفع شده ، اما قولشون رو عمل نکردن!

مشکل حل شده یا همه ناامید شدن؟ پیچ واعظی رو چک میکنم خیلی خلوت شده! روزی یک کامنت!

- - -ویرایش - - -

نگاه که میکنه وگرنه نمیگفت پیگیری میکنه! ولی فکر نکنم کاری بکنه اونو گفت فقط مارو آروم کنه!

مشکل خیلی حل شده که کامنت نمیزارن دیگه.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
به نظرم اگرم مشکلتون حل شده روزی یه کامنت فقط یه کامنتو حداقل بذارید.

مشکل پینگ که برای کسی حل نشده؟؟؟؟؟ تنبل نباشید دیگه اهههههههههه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر