اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
پینگ 250 رو کجا دلم بزارم :(((
یارو اروپاییه تو yahooanswer میگه یه مدته پینگم 50 شده خیلی رفته بالا چیکار کنم؟ :-|
من میخام برم یوگسلاوی پناهندگی بگیرم

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
کسی اینجا نت اسیاتک داره؟؟

من گرگانم هر روز بتل3 بازی میکنم مشکلی هم از پینگ و dc شدن ندارم. البته سرورش ایرانه :|

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
مشکل من از ساعت 7 برگشت جالب اینجاست هر دفعه udp دچار اختلال هست پینگم 100-115 هست مثل آینه 1 time out هم نمیده

برای منم همینطوریه ...پینگ با اروپا زیر 100 وقتی UDP هست

یه قاعده ی کلی رو باید از این به بعد لحاظ کنیم، هر وقت تجهیزات شیلترینگ و ایجاد اختلال روی خط و آنلاین باشن، کلی از ارتباطات اینترنتی قطع میشه و ترافیک پایینتر میاد و پینگ تایم ها بهتر میشن، هر وقت همه چیز عادی میشه باز مصرف زیاد میشه و تاخیر و تایم آوت بیشتر!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
صفحه قبل یکی از دوستان گفت دفعه قبل وقت گرفته بودن حضوری برن بررسی کنن که دیگه اوکی شد و نرفتن ..خوب الان نمیشه همچین کاری کرد ؟؟ ما تا کی باید تو صفحه اون آقا هر روز کامنت بزاریم یه جواب یه کلمه ای هم نمیده ملت آروم شن ..اونایی که فحش دادن تایید نمیشن ولی آدم مقداری صبر داره..از چیزی که حقمونه ما رو محروم کردن پاسخگو هم نیستن و فقط داره روزا میگذره ..منی که یه فیفا میخوام بازی کنیم یا پینگ بالاس یا این مرض udp رو میگیره قفل میکنه خوب دیگه به کی باید این حرفارو گفت ..صبح تا شبم کامنت بزاریم خوب تا کی ؟؟؟ بیاد بگه 2 ماه دیگه درست میشه ..مشکل اینه اصلا جوابگو نیستن و این اعصاب آدم بهم میریزه

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
پینگ 250 رو کجا دلم بزارم :(((
یارو اروپاییه تو yahooanswer میگه یه مدته پینگم 50 شده خیلی رفته بالا چیکار کنم؟ :-|
من میخام برم یوگسلاوی پناهندگی بگیرم

کجای کاری؟ من با یه انگلیسی چت میکردم تو LoL میگفت تاحالا تو عمرم لگ نگرفته ام. من گفتم تاحالا نشده که یک بار لگ نگیرم! طرف باور نمیکرد. سرعت اینترنتش 10 مگ بر ثانیه بود! این سرعت تصور من از بهشت هست. این همه پول نفت کجا رفت؟ نه اومد سر سفره نه خرج ملت شد.
من دیگه حرفی ندارم
55170ec736c84ce88c281dd95bdadea0.jpg

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
نت ایران هیچ مشکلی نداره،سالمه سالمه،در حد نت بریتانیاست،پینگ اصلی ایران هم بین 60 تا 90 به 4.2.2.4،ولییییییییییییییی اینا خودشون نمیدن،خودشون قیمت اینترنت رو بالا نگه میدارند و اینترنتو مثه آنتن تلوزیون برفکیش میکنن به طرق مختلف مثه *****ینگو بسته شدن پورت از این چرتو پرتا، که ملت نرن سمتش و در جهالت و نا آگاهی از دنیا بمونن تا امنیت کشور به خطر نیوفته تا هرج و مرجی پیش نیاد و مملکت پایدار بمونه.بیشتر از این هم نمیتونم موضوع رو شفاف سازی کنم.دیگه حرفی ندارم.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
نت ایران هیچ مشکلی نداره،سالمه سالمه،در حد نت بریتانیاست،پینگ اصلی ایران هم بین 60 تا 90 به 4.2.2.4،ولییییییییییییییی اینا خودشون نمیدن،خودشون قیمت اینترنت رو بالا نگه میدارند و اینترنتو مثه آنتن تلوزیون برفکیش میکنن به طرق مختلف مثه *****ینگو بسته شدن پورت از این چرتو پرتا، که ملت نرن سمتش و در جهالت و نا آگاهی از دنیا بمونن تا امنیت کشور به خطر نیوفته تا هرج و مرجی پیش نیاد و مملکت پایدار بمونه.بیشتر از این هم نمیتونم موضوع رو شفاف سازی کنم.دیگه حرفی ندارم.

دیگه انقد رادیکالیم نیست. هست ولی نه انقد. به محض اینکه انحصار برداشته شه همه چی درست میشه.

کامنت بدید. ( UDP زیرساخت پینگ)

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها منم باید بگم که از وقتی می حوام بازی tlu بازی کنم هی سر جاش گیر میکنه کارکتر تکون نمی خوره اخر هم میمیرم (همینجوری سر جای خودم کپ میکنم )
ارزوی gta online تو دلم مونده فقط یه بار تونستم برم توش ! :((
دیگه نمیشه باید پینگو درست کنن :angry:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من بعد يكي دو ساعت لگي مي شدم
امروز صبح تست كردم دوستان رسوندنش به 5-10 دقيقه !!!:|

واقعا" نميدونم چي بگم ....

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
پیگیر مسله پینگ بالا هم باشید. وقتی که پینگ بالا باشه با UDP و بدون اون گیم زهرمار آدم میشه (پینگ انقدر رفته بالا که سوپرماریو آنلاین هم نمیشه زد. )

- - -ویرایش - - -

من بعد يكي دو ساعت لگي مي شدم
امروز صبح تست كردم دوستان رسوندنش به 5-10 دقيقه !!!:|

واقعا" نميدونم چي بگم ....

http://www.cloob.com/mahmoudvaezi
عضو نیستید هم با اطلاعات فیک عضو بشید.
بخدا یه ماهه War thunder نزدم الانم ماه رمضان....:((

- - -ویرایش - - -

بخدا tcp 85 رو هم ببندن خیلی بدتر نمیشه با این پینگ:|

urahara

کاربر سایت
Jun 12, 2012
38
نام
اشکان اوراهارا
وزیر وقتش رو داره برای ماه محرم رمضان استاتوس بزنه و تبریک بگه... ولی حاضر نیست به مشکلات ما رسیدگی حداقل یه استاتوس بزنه که " دوستان عزیز با عرض پورش ..فلان و فلان مشکلتون تا چند روز آینده حل میشه "
دل یه عده ای رو شاد کنه ... به زیر ساختم ایمیل میزنیم پاسخگو نیستن !!! مدیرای ما چیزی جز ریاکاری و تظاهر بلد نیستن !!!

وزیر بهتره به جای نظر دادن در حوزه ی فوتبال به فکر حوزه ی کاری خودش باشه که بی صاحاب مونده دست یک مشت بی سواد لاابالی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر