اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
برای من 2 روز کامل پینگم نرمال شده بود تقریبا ( 170 شده بود تقریبا )
الان با 4.2.2.4 که پینگم 260 ـه و با 8.8.8.8 هم 380
متنفرم از این بندوبساطی که راه انداختن تو ماه رمضون دقیقا تو این گرما باید چیکار کنیم خدا میدونه:)

برای من 2 روز کامل پینگم نرمال شده بود تقریبا ( 170 شده بود تقریبا )
الان با 4.2.2.4 که پینگم 260 ـه و با 8.8.8.8 هم 380
متنفرم از این بندوبساطی که راه انداختن تو ماه رمضون دقیقا تو این گرما باید چیکار کنیم خدا میدونه:)
ای کاش پینگم 200 بود اما حداقل DC نمیشدم ....

100918883.png

این پینگ کاملا داد میزنه که مشکل داره ...من تا قبل از این جریانات پینگ بالا 140 -150 بود اما الان اینطوریه و بدون استفاده.

من صبح ساعت 5-6 lol بازی کردم دیسی نشدم اصلا پینگم رو 100 بود!
الان ولی تایم آوت شدید پینگم بالاس

3 ساعت پیش
با سلام،قابل توجه دوستان عزیز
به اطلاع می رساند اختلال جدید در پورت UDP به سیستم game و بازی آنلاین اینترنتی صدمه ای وارد ننموده و سیستم game کاملا باز و قابل استفاده می باشد.
جالبیش اینه دیگه زحمت بهونه اوردن و دروغ گفتن هم به خودشون نمیدن! اختلال جدید!!!

- - -ویرایش - - -

فروم هیتلر نیست جو ندید باو تو پیج واعظی هم اینجا رو تابلو نکنید!

منم مشکل دی سی دیگه ندارم اما فقط صبح ها میتونم بازی کنم ظهر به بعد پینگ دو برابر میشه از 170 میره رو 350-400
کلا سه چهار روزه اینطوریی شده قبلا اینطوری نبود
اسیا تک نامحدود

منم صبحا اوکیم ولی ظهرا پینگم سر ب فلک میکشه. بعدازظهراهم که ... :-)
تو رو خدا ببینین یه چیز پیش پا افتاده تو همه جای دنیا به اسم پینگ و دی سی شده 195 صفحه بحث ما :-)

سلام دوستان
من ویه سری دوستان این مشکل رو داشتیم و دقیقا سه الی چهار روز هست که مشکل بر طرف شده به شکل کامل...ما از شرکت های سیستک.فراتر و رسانه تهران سرویس میگریم و روی کنسول ps4 بازی هایی مثه کال اف دیوتی.بتلفیلد و فیفا به شکل انلاین بازی میکنیم...هدف از طرح این موضوع اینه که بفهمیم روی یه سری بازی های خاص این مشکل وجود داره یا اینکه شرکت های خاصی این مشکل رو دارن....چون شرکت هایی مثه سیستک و فراتر و رسانه تهران اگه اشتباه نکنم از شرکت ipn یا فیزیک نظری سرویس میگیرند ممکنه این شرکت ها این اختلال رو نداشته باشند وشرکت هایی که از زیر ساخت سرویس میگیرند این محدودیت رو داشته باشند....دوستانی که از سیستک فراتر و رسانه سرویس میگیرند مشکل دارند یا خیر خواهشا پاسخ بدید؟

اگه مراجعمون صلاح بدونن بریم واسه پینگم شدید اعتراض

- - -ویرایش - - -

منم صبحا اوکیم ولی ظهرا پینگم سر ب فلک میکشه. بعدازظهراهم که ... :-)
تو رو خدا ببینین یه چیز پیش پا افتاده تو همه جای دنیا به اسم پینگ و دی سی شده 195 صفحه بحث ما :-)

من چه بدبختم. چن روز قبل این اتفاقات مال من پیکیده بود :D

اگه مراجعمون صلاح بدونن بریم واسه پینگم شدید اعتراض

- - -ویرایش - - -

من چه بدبختم. چن روز قبل این اتفاقات مال من پیکیده بود :D

آقا من پایتم.بریم بره پینگ فضاییمون اعتراض.جان من همه ی دوستان tracert بگیرن و مشاهده کنن که چند بار از ip های زیر ساخت الکی عبور میکنه و از *****ینگ رد میشه( بالغ بر 5 بار ) که همین باعث میشه پینگ بره بالا.البته این یکی از دلایلشه.

آقا من پایتم.بریم بره پینگ فضاییمون اعتراض.جان من همه ی دوستان tracert بگیرن و مشاهده کنن که چند بار از ip های زیر ساخت الکی عبور میکنه و از *****ینگ رد میشه( بالغ بر 5 بار ) که همین باعث میشه پینگ بره بالا.البته این یکی از دلایلشه.

چقد گلومو پاره کردم گفتم یه سرور تو تهران همه چیو خراب کرده کسی گوش نمیکرد.

آآقا حملللللللللهههههه:d

خدا شاهده دارم اینو میگم: یک بار نشد من بشینم پای bf3 مشکل اینترنت نداشته باشم.یک بار نشد مثه آدم بشینم بازیمو کنم.یک بار نشد بی دغدغه مثه خارجی ها فقط فقط 1 ساعت درست بازی کنم.یک با نشد ببینم که تاخیر توو بازیم نیست.باو خارجیه داره میدوعه قبله اینکه منو ببینه و دستش رو بگیره روی تیر من مردم !!! خارجیه دستش رو خشابه،داره خشاب عوض میکنه منو میزنه. یعنی در این حد افتضاح !!! دیگه برام تبدیل به عقده شده.

من صبح ساعت 5-6 lol بازی کردم دیسی نشدم اصلا پینگم رو 100 بود!
الان ولی تایم آوت شدید پینگم بالاس

جالبیش اینه دیگه زحمت بهونه اوردن و دروغ گفتن هم به خودشون نمیدن! اختلال جدید!!!

- - -ویرایش - - -

فروم هیتلر نیست جو ندید باو تو پیج واعظی هم اینجا رو تابلو نکنید!

اینو کی گفته وزیر من ندیدم تو پیجش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or