اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دیگه انقد رادیکالیم نیست. هست ولی نه انقد. به محض اینکه انحصار برداشته شه همه چی درست میشه.

کامنت بدید. ( UDP زیرساخت پینگ)

دقیقا همینی که من میگمه.من نمیدونم منظورت از انحصار برداشته شدن چیه،ولی اینو بدون که همه چی دسته خودشونه و تا خودشون نخوان هیچ مشکلی درست نمیشه.

سلام
آقا برین به این سایت دسته بندی شکایات | شرکت ارتباطات زیرساخت یه شکایت ثبت کنین، من شکایت ثبت کردم دیروز از بازرسی تماس گرفتن و نزدیک به 30 دقیقه جویای مسئله شدن IP و بازی رو چک کردن.
شما دوستان انجام بدین 100% نتیجه میده 100%
یادتون باشه گزینه 4 رو انتخاب کنین و مشکل پورت و قطعی مکرر رو توضیح بدین.

سلام
آقا برین به این سایت دسته بندی شکایات | شرکت ارتباطات زیرساخت یه شکایت ثبت کنین، من شکایت ثبت کردم دیروز از بازرسی تماس گرفتن و نزدیک به 30 دقیقه جویای مسئله شدن IP و بازی رو چک کردن.
شما دوستان انجام بدین 100% نتیجه میده 100%
یادتون باشه گزینه 4 رو انتخاب کنین و مشکل پورت و قطعی مکرر رو توضیح بدین.

من هم شکایتم رو ثبت کردم و پیغام زیر نمایش میده :
[h=2]کاربر گرامی[/h]فرم شما با موفقیت ارسال شد. از همکاری شما سپاسگزاریم.
شما می توانید با شماره 5449185707 درخواست خود را پیگیری کنید.

این شماره موبایل آقای وزیر پیدا کنید من شخصاخودم مشکلو مطرح میکنم :d

LOOOOLLLLOOOOLLLLOOLL :d

---------------------------------------

خوب دیگه دوستان کامنت زدنو ول کردن دارن ناله میکنن. من که خودمو راضی کردم آنلاین نزنم چون خیلی تتبل تشریف داریم تا از یه هفته گذشت میگیم بی خی خی.
پیشنهاد میکنم این تایپکم قفل بشه تا به صورت طبیعی شاااید درست شه. ماکه کاری نمیکنیم که بخوایم اینجا هماهنگ کنیم!

یعنی میشه یه روز من برم تو بازی ping 30-40 باشه؟؟چیزی که واسه خارجیا عادیه واسه ما رویا شده دیگه....

- - -ویرایش - - -

شما دیگه مسه اینکه امیدی نمونده واست... اینا که همه چیزو دارن از ما میگیرن ما اینجا بشینیم کاری نکنیم تا هر غلطی خاستن بکنن؟ داش من اگه اینجوری پیش بریم فرقی با کره شمالی نداره تا چند سال اینده..

3 ساعت پیش
با سلام،قابل توجه دوستان عزیز
به اطلاع می رساند اختلال جدید در پورت UDP به سیستم game و بازی آنلاین اینترنتی صدمه ای وارد ننموده و سیستم game کاملا باز و قابل استفاده می باشد.

......................................................

پس این همه DC بابت چیه ؟؟!! جالبه خودش هم قبول داره UDP مختل شده !

واسه من مشکل حل شده 2 روزه همینطور واسه خیلیای دیگه!! ماله بقیه هم مثل سری قبل با کمی تاخیر درست میشه انگار
اما الان انقد timeout دارم که به زور این صفحه باز شد!! همینطور سرعت نتم درحد dial up هستش

والا من همین دیشب اومدم 1 دست BF بزنم کلا از زندگی نا امید شدم از بس DC شدم و لگ داشت .

آخرین ویرایش:
3 ساعت پیش
با سلام،قابل توجه دوستان عزیز
به اطلاع می رساند اختلال جدید در پورت UDP به سیستم game و بازی آنلاین اینترنتی صدمه ای وارد ننموده و سیستم game کاملا باز و قابل استفاده می باشد.

......................................................

پس این همه DC بابت چیه ؟؟!! حالبه خودش هم قبول داره UDP مختل شده !
واسه من مشکل حل شده 2 روزه همینطور واسه خیلیای دیگه!! ماله بقیه هم مثل سری قبل با کمی تاخیر درست میشه انگار
اما الان انقد timeout دارم که به زور این صفحه باز شد!! همینطور سرعت نتم درحد dial up هستش

مشکل هنوز روی اینترنت وجود داره ولی اتفاق افتادنش بسیار محدود شده و تقریبا میشه گفت داخل بازی ها نادر اتفاق می افته البته برای خیلی از دوستان ممکنه هنوز مشکل مثل قبل به قوت خودش باقی باشه ولی برای بنده و حدود 5-6 نفر از دوستان از اینترنت های شاتل ، پارس آنلاین ، مخابرات ، یکی از ISP های انحصاری مازندران ، مشکلشون در بازی های تقریبا برطرف شده.

بنده خودم 2-3 روزی میشه در بازی های یکبار هم قطعی به علت UDP نداشتم ولی با سرویس های ضد فیل تر کریو مشکل شب ها زیاد پیش میاد.

به نظرم دوستان به اعتراض ادامه بندن ولی بدونند مشکل به زودی رفع میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or